Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Zarobiony_Koles - 04-10-2017 20:00

to są odnowienia? Albo jaki procent tego to są odnowienia co zostało przedstawionego na screenie


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 04-10-2017 20:14

@[Zarobiony_Koles] Wszystko Tongue Albo bez dwóch leadów bo chyba wpadły kolo 7 rano.

[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 3.jpg]

Łącznie: ~115zł



Dalej bez drugiej płatności na SunLead... jak się okazało generuje prefiks MO CHCE a na stronie jest POBIERZ więc leady nie wędrują do mnie. Co dalej? Zobaczymy. Jedna stawka MT, z 2zł? Moim zdaniem za mało. Multi konieczne w tym momencie.






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - fusek - 04-10-2017 21:04

Tak ladnie sinlead odnawia. 3pay tez ladnie odnawialo ale sie troche pos... Ahh gdyby byl tam solidniejszy admin


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 05-10-2017 20:10

@[fusek]
Tak jak już pisałem, nie komentuję zachowania administracji z wypłatami po aferze. Zbytnio nie obchodzą mnie spinki pomiędzy innymi, wobec mnie wszystko jak narazie jest ok. Dopóki tak jest - złego słowa nie powiem.


DRUGI KROK NA PUSTEJ OFERCIE! Cool Błąd został naprawiony - wszystko już załatwione.


Będę szczery. Ostatnio mało śpię, dużo pracuję, nie było łatwo. Było naprawdę ciężko, biorąc pod uwagę mój tryb życia - w ciągu dni roboczych, czasu dla siebie, przy komputerze, nie mam praktycznie wcale. Wstaję o 5-6 rano, wracam późno. Kosztem snu robię wszystko, żeby wyjść na prostą po ostatnim kryzysie.
ALE! Jest jedno ale. Z dnia na dzień, przekonuję się, że warto. Warto było się spiąć przez pewien czas. I będę to robił jeszcze trochę, cel sam się nie zrealizuje ;-)

SunLead:
[Obrazek: 3.jpg]

eForsa:
[Obrazek: 2.jpg]

LeadNow:
[Obrazek: 1.jpg]

Łącznie: ~ 180zł

Godzina 21. Czwartek. Wszystko dopiero nabiera rozpędu. impreza

Miłego!


EDIT:

[Obrazek: 1.jpg]

Łącznie: ~200zł








RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Zasiu - 06-10-2017 15:07

Świetnie! Brawo Ty!


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 07-10-2017 09:42

Dzisiaj zbytnio nie mam co napisać... zbieram plony z ostatniego czasu ale dokładam też kilka cegiełek codziennie... Wink

[Obrazek: 1.jpg]

Nie licząc już kasy z LeadNow, eForsy i Lead.Network Big Grin

3 dni pod rząd ponad 50 leadów
... lecimy dalej.

Ciekawe jaki będzie dzisiejszy ruch... Dodgy






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - supercola - 07-10-2017 12:02

Zarabiasz nadal na facebooku ? Bo ja mam problem, że jak stworzę konto, dodam parę zdjęć, dodam 5 grup.. to za godzinkę już jest blokada konta, weryfikacja.. :/


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Rak - 07-10-2017 14:19

@[supercola] konta na FB jak wino xD Kup jakieś konto, które ma kilka miesięcy, bo nowe lecą natychmiastowo. Zarabianie na FB wygląda inaczej niż w 2k14, teraz trzeba w to włożyć troszkę $$$


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Czaq - 07-10-2017 17:23

No ładnie Mahuzz! Coraz lepiej! Gratuluje Smile


Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 07-10-2017 21:44

Ładna sobota, bez odnowień(prócz LeadNow), ujdzie Wink

[Obrazek: 1.jpg]

&

[Obrazek: 2.jpg]

&

[Obrazek: 3.jpg]


Łącznie: ~94zł, ponad 1000 uu! Big Grin Huh


Mega się cieszę, taki był cichy cel. ~94zł, może setka siądzie.. a jak na sobotę - niespotykane dla mnie Big Grin
Edit: jest ponad 100zl Smile
Następny cel? Wyspać się Tongue Dobranoc!