Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 19-03-2017 11:16

@[radek0389]
Dokładnie Smile


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - Zarobiony_Koles - 19-03-2017 17:29

Usługi wykonujez czy już nie katualne bo zero odzewu od paru tygodni..


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - Mikey - 19-03-2017 17:32

(18-03-2017 09:11)mahuzz napisał(a):  Dzięki @[Rak] - miło!

Coś się przełamało wczoraj, mianowicie...

[Obrazek: 1.jpg]

Trzy kroki multi weryfikacji - 22,70zł z jednej osoby Big Grin


A to się równa.. Wink

[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]

Czyli 205,5zł

Produktywnego dnia! Smile




22,70 zł z jednej osoby? W FireSub możesz mieć 90 zł z jednego wejścia Wink


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - nicooo - 19-03-2017 19:23

Piękny wynik przy 4 krokach i odpowiednich subach możesz zyskać powyżej 50zl!


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - vPLN.dll - 19-03-2017 23:17

Jak na Twój wiek to świetne wyniki, powodzenia w dalszym dążeniu do celu.
Jedyny dziennik, który jest tak starannie prowadzony i w miarę regularnie od dłuższego czasu, każdy wpis się miło czyta..

Zapytam tylko zarabiasz na real content?
Programy typu video czy pobranie? A może coś konkursowego?


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 25-03-2017 11:05

Siemanko!

@[vPLN.dll]
Dzięki, zmotywowałeś mnie jeszcze bardziej Smile Będę robił wszystko, żeby czytanie było jeszcze przyjemniejsze.

Ciężko powiedzieć. Działam i na pobieraniu i na konkursach. Arsenał 'projektów' ciągle poszerzam, nie zamykam się na jedną niszę Smile



Ten tydzień dał mi popalić! Głównie fizycznie.
Już niedługo wolne, a więc... dłuższe wpisy Cool



Dzisiaj na siłowni barki, będzie mocno, musi być Big Grin Patrząc na zdjęcia swojej sylwetki przed przemianą a aktualnie.. nasuwa się tylko zdanie: Hard work pays off.




Identycznie jest w zarabianiu przez internet. Najpierw była to ciężka praca, spam, niepewne zarobki i marna konwersja. Teraz? Gładko Smile

Żeby nie było że bez zdjęć Big Grin


Wczorajsza dniówka:


[Obrazek: 1.jpg]
[Obrazek: 2.jpg]

228,80zł


W marcu na ten moment wyjdzie ~4000zł Huh



Miłej soboty!






RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - jebaczarabiamcom - 25-03-2017 11:09

Powodzenia życzę!


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - Lanserek - 25-03-2017 11:19

Dobrze Ci idzie! Mam nadzieje, że niedługo Cie dogonie Big Grin


Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 27-03-2017 19:39

Dzisiaj jest 50 leadow narazie na TreePayu, ten tydzień niestety mam cały zajęty, jest poniedziałek a jestem wykończony, wiec wątpię ze się coś pojawi. Podsumowanie marca będzie na 100% Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 30-03-2017 20:30

Witam wszystkich. Kto by się spodziewał że po tak optymistycznym poście będę musiał wypowiedzieć się na niezbyt miły temat.
To, co dzieje się od dziś rano/wczoraj wieczorem to apogeum, szczególnie dla ludzi dla których głównym źródłem dochodu były właśnie Sub/Premium SMS. Zaczęło się od tego, że nie wpadły odnowienia o 8:00, następnie o 10:00 i... niepewność trwa do teraz.

Najbardziej boli to, że marzec był jednym z rekordowych(jak nie rekordowym) miesiącem, a stronę TreePay wyłączono. FireSub wypłaca. Eforsa ma ponoć zamrożone środki, ale programy działają. MyLead z tego co wiem działa, ale wyłącza programy (nie wiem ile i z jakiego powodu), o Leaders nie wiem nic, LeadNow natomiast standardowo odpisał mi swoją profesjonalną, jakże podnoszącą na duchu wiadomością:
'Z tego co się orientuje był drobne problemy techniczne. Ale postaramy się zrealizować tą wypłate jak najszybciej bedziemy mogli.'

Pytanie do czytelników:
Jak wygląda sprawa od strony prawnej? Jeśli zarobiłem tu i tu X złotych, a serwisom agregatorzy nie wypłacą pieniędzy, muszą mi zapłacić czy mogą napisać że nie dostali kasy i nic z tego?


Było już dużo 'końców', ale nie z takim zasięgiem. Nie wiadomo co teraz będzie, zostałem zapewniony przez Nikodema z TreePay że jutro wszystko będzie wiadomo. Mam nadzieje ze tak będzie, bo zostałem też zapewniony że wpadną mi w ciągu dnia zaległe odnowienia i wypłatę będę miał jutro zrealizowaną. A tu - zonk.

Od siebie powiem tylko że trzymam kciuki za rozwiązanie sprawy i życzę wytrwałości serwisom. Piszę to trochę pod wpływem emocji bo przez cały dzień jest nerwówka. Miłego wieczoru.