Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ Tym razem afiliacja! - mahuzz - 28-01-2022 00:13

W OSTATNIEJ MINUCIE! Big Grin


No więc coś tam sobie w ciągu dnia ogarnąłem i zacząłem promować koło 23.

[Obrazek: ml1.png]

Cel był na te 5 dyszek na dziś, i w ostatnich sekundach dnia wpadł lead Tongue

Zautomatyzowany ruch, ale jednak wciąż trzeba przy tym siedzieć.

Z afiliacji na Build/OG póki co zrezygnowałem. Mam jakiś ruch pasywny który tam podpiąłem, ale uznałem, że szkoda mi czasu na pozyskiwanie ruchu, który może skutkować leadami po kilkanaście/kilkadziesiąt groszy. A EPC niestety nie za dobre złapałem póki co. Dużo lepiej będzie ten czas spożytkować na coś innego.

No i oprócz tego, że w wolnym czasie się bawie z programowaniem i afiliacją, jednak coraz bardziej uważam, że własne biznesy to jest jednak coś, w co dobrze, że poszedłem Smile




Nie da się ukryć - to właśnie takich klasyków słuchałem podczas pierwszych dni afiliacji pod koniec 2015. Ale czas zapieeerdziela Rolleyes

BTW, dziękuję za głosy w konkursie forumowym! Zostałem forumowiczem roku, mimo, że w życiu bym się tego nie spodziewał Heart


RE: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ Tym razem afiliacja! - mahuzz - 29-01-2022 00:17

28.01.2021
Cele...
Cytat:- 100zł dziennie
- 200zł dziennie


Tak było... trochę ponad 2 tygodnie temu. W ten czas niestety nie miałem czasu wystartować z tą afiliacją, ale wczoraj się udało zarobić 5 dyszek.

Dziś... prawie 5 dyszek. LEADÓW Big Grin

[Obrazek: TL.png]


Fajnie tak wrócić do korzeni Big Grin
Tymczasowo, bo zamierzam ruszyć znowu z czymś swoim, ale jak widzicie - da się Smile






RE: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ Tym razem afiliacja! - patryk0407 - 29-01-2022 08:24

Elegancko! Oby do przodu! Smile


RE: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - mahuzz - 06-04-2022 11:17

Cześć,

znowu jestem tu po małej przerwie bo ponad 2 miesiące.
Nie bez powodu. Z uwagi na kilka sytuacji zawodowych ale i prywatnych, pracowałem mniej, a już z pewnością mniej produktywnie, do tego dochodzi jeszcze teraz moja obrona w lato i czasu na cokolwiek zostaje bardzo mało. Nawet pierwszy raz od lat miałem ponad miesiąc przerwy od siłowni i w ogóle ruchu (nie licząc kilku drobnych rozbiegań).

ALE...


Mimo ogromnej ilości przeciwności losu (które ciągną się od września - czyli od - znowu - sporych kwot), zamierzam od zera zacząć i zbudować coś konkretnego.

Ostatnie lata skaczę z kwiatka na kwiatek => afiliacja, własny biznes (różne modele), e-commerce/drop => powtórz.


Idzie lato, a ja mam dość stresu i nerwów. Zamierzam WRESZCIE troszkę odpocząć, szczególnie psychicznie, bo ostatnie miesiące to jakaś katorga Smile
W związku z tym, nowe cele...


CELE
- forma: znowu, ale tu od niedawna jest mocne "in-progress" Wink - zdecydowanie więcej wysiłku tlenowego, zamierzam i dobrze wyglądać i zaliczyć jakieś zawody w tym roku (półmaraton? triathlon? who knows) - CEL NR 1, PRIORYTETOWY Cool
- finanse: 6 000-10 000zł PASYWNEGO DOCHODU (takiego, do którego nie trzeba zaglądać częściej niż raz na 2 tygodnie) - tutaj też in progress. Zamierzam się wyrobić do 1 maja, może max do 2 tygodnia maja Smile ale wyjdzie w praniu
- finanse: ruszyć w końcu stary projekt "X" który opisywałem tu w 2019. Ma spory potencjał i z pasywnego ruchu dalej zarabia z marżami kilkaset % per produkt.
- finanse: ruszyć nowy sklep e-commerce, ewentualnie dwa - pomysły są, czas na wykonanie



No i cóż mogę powiedzieć. Końcówka 2021 mnie zniszczyła przez pracę, początek 2022 zniszczył mnie po całości Xpokerface

Pora ponownie wyjść na spory plus, tym razem z uśmiechem i luzem na twarzy Big Grin








RE: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - itmaster - 06-04-2022 19:54

Powodzenia w takim razie życzę.
Widać, że dużo sobie zawsze celów stawiasz i intensywnieRolleyes


RE: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - mahuzz - 09-04-2022 21:20

Siema, ja tak na szybko i mobilnie.

Serdeczne dzięki wszystkim, którzy są tu ze mną od 6 lat.

Właśnie dziś mija 6 lat. Smile prawie 1/3 mojego życia jest tu zapisana Big Grin dziwne, ale fajne uczucie!


RE: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - caliber - 18-04-2022 18:17

Powodzenia, to musi być świetne uczucie widzieć swoje postępy czarno na białym przez tak długi okres czasu Wink


RE: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - mahuzz - 21-04-2022 12:11

Siemanko!

Krótko: powolutku się odbijam. Mam nadzieję Smile
"Spowiedź" będzie raczej pod koniec rozdziału, mam sporo do wyrzucenia, popełniłem mnóstwo błędów, zostałem oszukany, i tak dalej...

Ale zarobki, powiedzmy, że od 0, idą w górę! Big Grin

PROJEKT NR 3 RUSZYŁ!

Ile to trwalo, masakraaa Blush

Końcowo tak jak mówiłem, wygląda na to, że to game-changer.
Wczoraj projekt nr 3 zarobił ~66zł.

Tutaj się spodziewam minimum 300zł dziennie. Minimum Big Grin

Wygląda na to, że od końcówki kwietnia czeka mnie urlop i reset.
Zauważyłem ostatnio, że mam mnóstwo domen i hostingów, których nie ruszę przez najbliższe lata, bo nie mam czasu Smile Zamierzam odpocząć i oczyścić swoją kartę z niepotrzebnych wydatków Smile
Jak się zarabia dużo na czysto to ma się w głowie "a kiedyś to ruszę". Jak jednak jakieś wydatki "przycisną", to widać gołym okiem jak kasa nagle ucieka.

Ciężki się ten rok wydaje. A to wszystko przez to, jaki "ogień" zrobiłem pod koniec tamtego. Może nie powiem, że żałuję, bo już wiem co i jak, czego nie robić. Doświadczenie cenniejsze niż $.


Wychodzi to wszystko na prostą, a na koniec rozdziału opowiem o tym i o tamtym.
Trzeba przywalić teraz jakiegoś kafla dziennie, ale ostrożnie i powoli Cool






RE: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - mahuzz - 29-04-2022 14:48

No to zaczynając od poprzedniego numerowania (tamten rozdział)...

Projekt nr 1: in progress (nie będę się rozwodził, ale była tu spora przerwa..)
Projekt nr 2: zarabia kilkadziesiąt zł dziennie w 100% pasywnie (nawet nie zaglądam)
Projekt nr 3: wczoraj zarobił... ~150zł..

Projekt X z 2019 roku to będzie projekt nr 4.
Projekt Y z 2019 roku - "spalony".
Projekt Z z 2019 roku - projekt nr 5.
Nowy projekt ecommerce (buduję sklep) - wieloprzedmiotowy, ale jednoniszowy, 100% zwykły dropshipping - projekt nr 6.
Co do projektu nr 6 źródło ruchu będzie bliżej nieznane Smile w SEO celować za wcześnie, bo domena nie ma nawet miesiąca, sociale takie jak fb podobno po update związanym z iOS działają podobno dużo gorzej.. Google Ads z pewnością będzie, może nawet przez displaya. Pomyślę nad udziwnieniami jak popy czy native'y. Trochę szeptanki.
To będzie spore przedsięwzięcie, ale nie pali się, zanim z tym ruszę.

No i "zaraz' się bronię, więc czasu w ciągu doby mi właściwie nie zostaje Big Grin

Więcej szczegółów wkrótce Wink





RE: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - mahuzz - 07-05-2022 11:01

Siemano po majówce! Smile

Odpocząłem, czuję świeżość, powoli wszystko idzie do góry.

Projekt nr 1 wciąż in progress (tu będę wrzucał pozycje blogów promujących, bo ruch 100% organic bez żadnych dodatkowych działań)
Projekt nr 2 śmiga na luzie, niech sobie śmiga Big Grin
Projekt nr 3 w ostatnie 7 dni średnio dziennie zarabiał 253zł! Heart A dziś mam nadzieję idzie po rekord Big Grin
Projekt B (umownie nazwijmy) - stosunkowo nowy, ale nigdy o nim nie pisałem. Zarabia sobie zazwyczaj 20-30 EUR dziennie na prawie full automacie. Tutaj będę myślał jak to rozwinąć, bo metody ruchu są ograniczone.
Projekty 4 i 5 bez większych zmian.
Projekt 6 ukończony designowo, pora dodać produkty, ofertę, rozpocząć jakieś adsy, ale to na luzie.


No i najważniejsze, traktuję wszystkie projekty z dystansem, nie ma co się przywiązywać, jak nie to to coś innego i tyle.. Smile
O działaniach szerzej wkrótce. Udanego weekendu Huh