Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 6❤️ - Theselected - 07-10-2021 20:28

Na czym takie piękne dniówki? Shopify?


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 6❤️ - mahuzz - 08-10-2021 16:14

(07-10-2021 20:28)Theselected napisał(a):  Na czym takie piękne dniówki? Shopify?

Shopify to tylko system Big Grin
Ale nie. Fakt, są to własne projekty, ale żaden nie stoi na Shopify Smile kilka stron wcześniej, przy starcie rozdziału 5 pisałem co i jak wyglada - zachęcam do lektury Big Grin


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 6❤️ - Theselected - 08-10-2021 16:24

Ciekawi mnie po prostu w jaki sposób monetyzujesz strony, chętnie poszedłbym w Twoje ślady, chyba że nie chcesz ujawniać


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 6❤️ - mahuzz - 15-10-2021 19:12

(08-10-2021 16:24)Theselected napisał(a):  Ciekawi mnie po prostu w jaki sposób monetyzujesz strony, chętnie poszedłbym w Twoje ślady, chyba że nie chcesz ujawniać

Jak wyżej - kilka stron wcześniej jest opisany cały proces Smile Nie piszę też o wszystkim dosłownie, dla bezpieczeństwa ofc.


CO TERAZ?

Dobre pytanie. Dniówki są w granicach kilkaset-2000zł dziennie.
Oczywiście to już mocne widełki, bo rzadko się zdarzają takie super-obfite dni.

Ale generalnie coraz bardziej czasowo się ze wszystkim nie wyrabiam, a ostatnio strony stoją nieruszane - żniwa nadeszły, ale jeszcze mocniej to może wystrzelić.

Projekt nr. 3 - NA UKOŃCZENIU. Nie potrafię stwierdzić czy w przyszłym tygodniu uda się ruszyć ze sprzedażą, ale byłoby bombowo.


Jak obstawiacie, ile stuknie w październiku? Cool







RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 6❤️ - mgll - 15-10-2021 21:30

(15-10-2021 19:12)mahuzz napisał(a):  Jak obstawiacie, ile stuknie w październiku? Cool

Obstawiam, że wyjdzie jakieś 45 000zł Cool


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 6❤️ - mahuzz - 23-10-2021 14:33

Ayoooooooo!

Big Grin


Zrobiłem mały test logistyczny.

Oprócz tego, że organic non stop wystrzela, zainwestowałem też w ruch. Teoretycznie - powinienem to zrobić dużo wcześniej, nawet przed SEO - ale przypominam, że większość opisywanych projektów nie ma dużej przebitki, a jest nastawiona na dużą ilość sprzedaży. Gdybym z płatnego ruchu zaczął dużą ilość sprzedaży, to brakłoby mi czasu na cokolwiek innego.

Swoją drogą, pierwszy raz poszedłem w tą stronę. Wychodziłem z założenia, że lepiej sprzedać coś dużo drożej i w mniejszej ilości. Dalej tak uważam Big Grin - a to tylko dlatego, że im większa ilość sprzedaży, tym więcej pracy, czasami żmudnej i nerwowej.


Jak wyszedł test przez 2 dni?


Nie powinienem pisać nawet Big Grin
Powiem tylko, że jeśli chodzi o obroty - kosmos.
Jeśli chodzi o logistykę - problem, ogromny problem.
Chodzi o pracę - wypadałoby już mieć jakiegoś Customer Supporta z konkretnych krajów, do tego człowieka od zamówień, itd itd.
Z pewnością nie jestem na to jeszcze gotowy, ale i tak uważam, że wynik październikowy zaskoczy i może nada nowe życie temu działowi na forum Big Grin




(15-10-2021 21:30)mgll napisał(a):  
(15-10-2021 19:12)mahuzz napisał(a):  Jak obstawiacie, ile stuknie w październiku? Cool

Obstawiam, że wyjdzie jakieś 45 000zł Cool

Ejjj, najwyższy cel to było bodajże 30 000zł. impreza



Chociaż kto wie, sam jeszcze do tej pory tego nie policzyłem Big Grin
Ogień będzie z pewnością 8)

Jest duża szansa, że po ogarnięciu tych projektów, wpadnie nowy rozdział z calkowicie nowymi projektami. Już w wolnym czasie coś przygotowuję pod nowe projekty, zobaczymy co da się zrobić.

Udanego weekendu mordki!






RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 6❤️ - dewe - 24-10-2021 20:20

Wyniki są naprawdę imponujące Smile Miałbym pytanko, jeśli chcesz odpowiedzieć. Z projektu 1 (produkt fizyczny) zmieniasz opakowanie na swoje? Z własnym logo etc? Sam chcę wejść w produkty fizyczne również pod własną marką i zastanawiam się jak to prawnie jest z brandem na cudze produkty.


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 6❤️ - patryk0407 - 07-12-2021 20:52

(23-10-2021 14:33)mahuzz napisał(a):  Ayoooooooo!
Big Grin
Zrobiłem mały test logistyczny.

I jak tam teraz ? Big Grin


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 6❤️ - mahuzz - 09-12-2021 16:41

Październik 2021

Niezły delay, co? Big Grin

Dobre wieści są i są też złe.

Test logistyczny, o którym pisałem, wyszedł bajecznie. Po prostu.
Nie wyrabiałem, to fakt. Ale jaki profit z tego wyszedł Huh


DO CZASU Lol


Tak jest. Zdecydowaną większość mam zatrzymaną i nie wiem czy chociaż połowę odzyskam Tongue
Nie chcę konkretnie pytać, ale powody to:
- nagły wzrost ruchu (w tym chargebacków)
- opóźnione wysyłki
I błagam, nie pytajcie o dostawców płatności, bo i tak nie powiem. Nie obwiniam tutaj nikogo, ewentualnie "wliczam w koszty", choć mam nadzieję, że sporą część uda się odzyskać.

W październiku zarobiłem...

HuhHuh ~100 000 zł HuhHuh

ale, ale...

końcowo wyszedłem na ~45 000zł


I tak not bad, ale to wstrzymanie po prostu zahamowało moją chęć rozwijania czegokolwiek xD


Na dniach postaram się podsumować listopad i napisać co dalej.






PS PS PS

Zapraszam na krótki wywiad/podcast z Lizą z MyLead. Mam nadzieję, że coś ciekawego się dowiecie Big Grin







RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 6❤️ 100 000zł✔️✔️✔️ - MyLead.pl - 10-12-2021 00:18

@[mahuzz],
super było z Tobą porozmawiać, raz jeszcze dzięki wielkie za spotkanie Cool