Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - mahuzz - 19-07-2021 12:14

(15-07-2021 08:33)itmaster napisał(a):  A na afiliacji również zarabiasz?

Właściwie to można powiedzieć, że w ogóle, biorąc pod uwagę inne projekty. Jakieś grosze może spływają, ale to poważnie - na waciki może.

(17-07-2021 10:55)Solando napisał(a):  
(14-07-2021 20:52)mahuzz napisał(a):  
(14-07-2021 20:06)fusek napisał(a):  a to adsense? sprzedaz? cpa? Wink

Myślę, że przy podsumowaniu rozdziału powiem to i owo o tych projektach - może nie konkretnie jakie to produkty, ale z jakiej kategorii.

Jeśli można wiedzieć, produkty cyfrowe czy fizyczne? Domyślam się że to pierwsze skoro mówisz o pasywnym dochodzieSmile

nie, mówię o pasywnym dochodzie bo wszystkie mniejsze zadania typu obsługa Klienta mam ogarnięte "z zewnątrz". Wyniki będą się poprawiać dzięki coraz to lepszej widoczności.


ZAPYTAJ MNIE O COKOLWIEK
Zapraszam wszystkich do zadawania konkretnych pytań odnośnie zarabiania i wszystkiego z tym związanego w tym temacie - Ask Me Anything.

19.07.2021


Stało się... projekt nr 4 zarobił wczoraj na czysto pierwsze ~15zł Big Grin

Myślę, że jeszcze w sierpniu uda się dograć projekt 3 (tak, wiem, że to samo pisałem o "pierwszej połowie lipca" - no niestety, ciężka sprawa Big Grin).
Projekt 2 może zarobi 4 cyfry jeszcze w sierpniu.
Projekt 1 jest na dobrej drodze do 6000zł, ale nie napalam się, bo to idzie dosyć płynnie i stopniowo Tongue

Ayoooooo!






RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - mahuzz - 20-07-2021 11:15

20.07.2021

Nie wiem co powiedzieć at


Nie planowałem Big Grin


Za szybkoooo beka


Wczoraj opisywane projekty zarobiły na czysto około:
~252,75zł



Dziś w planie optymalizacja blogów, jest co robić. Jak tak dalej pójdzie, ruszy projekt 3 i będzie szedł w tą samą stronę, co pozostałe, to będzie mocno Wink
Tymczasem, jak wspominałem o automatyzacji przy początku rozdziału 5... udało się.. i to o to właśnie w tych projektach chodziło.


LIFE'S GOOD szampan Heart





Wieczorna/nocna praca przy tym mixie to coś pięknego, polecam. Złapałem w tamtym tygodniu jedne z lepszych work-flow w moim życiu Wink


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - KsL - 20-07-2021 11:36

Super się czyta i obserwuje Twoje postępy w projektach Smile

Gratulacje i trzymam kciuki żeby było tylko lepiej.

Co do muzyki, od jakiegoś czasu uczę się kodowania/programowania i właśnie te mixy dobrze na bańkę robią, lepiej się idzie skupić Big Grin


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - Kubaka2424 - 20-07-2021 14:36

Można kontakt pw?


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - mahuzz - 21-07-2021 23:42

21.07.2021

Pisze jeszcze jako "przed północą" Smile


Wczoraj - projekty zarobiły na czysto ~200zł.
Dzisiaj - projekty zarobiły na czysto ~220zł.


Niezła średnia się robi Rolleyes

Nawet nie wiem co powiedzieć, bo mimo, że przewidywałem, że jakoś to pójdzie do przodu, to te 3000zł było takim celem głównym, które sobie obrałem, a tu się okazuje, że może 6000zł to kwestia niedługiego czasu.

Szczerze? Aż się nie mogę doczekać podsumowania lipca Smile






RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - mahuzz - 26-07-2021 23:29

Rano będzie ciekawa liczba, zapraszam zatem Big Grin


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - mahuzz - 27-07-2021 09:07

26.07.2021



Siemka. Ostatnio dosyć mocno pracuje nad contentem, więc jest też mnie trochę mniej.
Ale pokażę coś, czego się JESZCZE nie spodziewałem, tak jak ostatnio 200zł... Big Grin


W DNIU WCZORAJSZYM PROJEKTY ZAROBIŁY NA CZYSTO.... ~405zł






at







RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - mgll - 27-07-2021 09:09

Spoglądając na twoje wpisy w oczekiwaniu w zeszłym roku, doczekałem się wznowienia jednego z ciekawszych dzienników na tym forum (jeśli nie najciekawszego). Może czas abym ja również wziął się do roboty i zaczął zarabiać takie ładne sumki jak ty? Powodzenia mahuzz!


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - Solando - 27-07-2021 15:33

(28-05-2021 10:35)mahuzz napisał(a):  - zlecenie tekstów na resztę blogów do projektu nr 1 (wbrew pozorom, to sporo czasu i nakładów pieniężnych Big Grin)

Na linki (np. arty sponsorowane) wydajesz jakieś pieniądze czy tylko budujesz swoje zaplecze blogowe i uzupełniasz content? Smile


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - Ropsont - 29-07-2021 11:33

(20-07-2021 14:36)Kubaka2424 napisał(a):  Można kontakt pw?

(27-07-2021 15:33)Solando napisał(a):  
(28-05-2021 10:35)mahuzz napisał(a):  - zlecenie tekstów na resztę blogów do projektu nr 1 (wbrew pozorom, to sporo czasu i nakładów pieniężnych Big Grin)

Na linki (np. arty sponsorowane) wydajesz jakieś pieniądze czy tylko budujesz swoje zaplecze blogowe i uzupełniasz content? Smile

Wybaczcie, że się wtrącam ale... Lol

Autor dziennika założył tutaj specjalny wątek do zadawania pytań: https://zarabiam.com/Temat-%E2%9D%93-AMA-Ask-Me-Anything-SEO-Afiliacja-PPC-MediaBuying-cokolwiek-%E2%9D%93-172252?pid=1941143#pid1941143

Myślę, że chodzi o zachowanie większej czytelności w dzienniku i tego by nie zgubić się też z pytaniami na PW, wydaje mi się że lepiej byście tam zadawali swoje pytania.