Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - mahuzz - 02-07-2021 13:32

Wchodzi tu ktoś? Żyje tu ktoś?! Big Grin

Postaram się wieczorem dać update Wink


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - Ropsont - 02-07-2021 13:38

(02-07-2021 13:32)mahuzz napisał(a):  Wchodzi tu ktoś? Żyje tu ktoś?! Big Grin

Jeszcze jak. Czasem zaglądam, ciśnij tam srogo. Cool wow


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - Admin - 02-07-2021 13:49

Lecisz tam mahuzz, czekam na twoje kolejne progi milowe Wink


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - mahuzz - 02-07-2021 14:27

CZERWIEC 2021

Piszę na żywioł, bo jeszcze nie podliczyłem.


Jako że piątek, dobry humor i WRESZCIE wewnętrzny spokój to się trochę wyspowiadam - w poprzednich latach jednak dużo łatwiej było mi pisać o sobie Big Grin

Zauważyłem, że jeśli chodzi o moją pracę (yep, pracę, utrzymuję się z tego w końcu) to mam zrywy. Przykłady?
- założyłem dziennik w 2016, w kwietniu. Zarabiając po 60zł dziennie (to było takie minimum dla mnie jako 16-latka) nagle w sierpniu zrobiłem przeskok na ponad 200zł dziennie. We wrześniu "zejście na ziemię" i chwilowy dołek przez wypalenie sytuacją (yep, to psuje, szczególnie w takim wieku, pisałem już kiedyś o tym).
- 2017 stabilny, aż nagle wrzesień -> zmiana serwisu (wszyscy wiedzą na jaki) -> sprincik w robieniu stron -> zarobki 10 000 - 15 000zł miesięcznie, jeszcze w 2017 i na początku 2018.
- 2018 - decyzja o biznesie 'poza-smsowym' -> nagły wzrost zarobków
- 2019 stabilny, bez zrywów, rzekłbym nawet, że takie trochę oczyszczenie głowy.
- 2020 na samym początku mega zryw -> nagły wzrost zarobków
- 2021 nie wydawał się jakiś nadzwyczajny, trochę sytuacja prywatna zmusiła do przystopowania, ale w tym momencie jest powrót na właściwy tor i podejrzewam, że to właśnie czerwiec i lipiec zadecydują o całej reszcie roku.

NIECH TEN ZRYW ROZPIERNICZY sila



137 stron, 1/4 mojego życia praktycznie prowadząc ten dziennik Big Grin - niesamowite, jak czas zapiernicza.

PODSUMUJMY CZERWIEC

W czerwcu, dzięki projektom 1 i 2, zarobiłem...
3285,80zł



HuhHuhHuhHuhHuh


Nie, że cieszy mnie 3k pln miesięcznie, bo to nie o to chodzi - jak już wiecie - prowadzę muuultum projektów które są moim głównym źródłem dochodu Big Grin

Chodzi o to, że...




cel nr 1 został zrealizowany szampan

Na ten moment obydwa projekty są prawie, że zautomatyzowane, więc na jako-taką obsługę nie musze poświęcać zbyt dużo swojego cennego czasu Smile
Znaczy to, że teraz tylko skalowanie i uruchomienie w pełni projektu 3.

Oceniałbym, że gdybym miał takie tempo przez całe lato, to te biznesy mogłyby być tymi pierwszymi, ale raz, że szkoda lata, dwa, że to słomiany zapał i tak jak pisałem - wolę mocne zrywy niż długie zamulanie i wypalenie.


A no i teraz zerknąłem, projekt nr 2 zrobił już dziś (a dopiero godzina 15) rekord, przy konwersji ~4% at


Dobrego weekendu mordziunie!






RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - Oskarqq - 02-07-2021 14:39

No no, gratulacje. Jak na SEO, to naprawdę bardzo dobre wyniki jeśli chodzi o początki.

W jaki sposób automatyzujesz wysyłkę produktów i obsługę klienta? Czy koniec końców to nie do końca sklep?


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - Zawik - 02-07-2021 15:01

(02-07-2021 13:32)mahuzz napisał(a):  Wchodzi tu ktoś? Żyje tu ktoś?! Big Grin

Pewnie że tak Big Grin
Graty za zrealizowanie celu!


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - itmaster - 02-07-2021 17:52

(02-07-2021 13:32)mahuzz napisał(a):  Wchodzi tu ktoś? Żyje tu ktoś?! Big Grin

Postaram się wieczorem dać update Wink

Jest czytane jak najbardziej. Szukam również czasu, żeby przeczytać wątek od początku, bo gdy go zacząłeś nie było mnie jeszcze na świecie, znaczy na forumBig Grin


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - M$ney - 02-07-2021 21:32

Jak widze nowy wpis, to wchodze


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - mahuzz - 03-07-2021 11:12

(02-07-2021 13:38)Ropsont napisał(a):  
(02-07-2021 13:32)mahuzz napisał(a):  Wchodzi tu ktoś? Żyje tu ktoś?! Big Grin

Jeszcze jak. Czasem zaglądam, ciśnij tam srogo. Cool wow

Dzięki Robercik, ciśniemyyy Cool

(02-07-2021 13:49)Admin napisał(a):  Lecisz tam mahuzz, czekam na twoje kolejne progi milowe Wink
O, siemanoo Big Grin Dzięki wielkie szampan


(02-07-2021 14:39)Oskarqq napisał(a):  No no, gratulacje. Jak na SEO, to naprawdę bardzo dobre wyniki jeśli chodzi o początki.

W jaki sposób automatyzujesz wysyłkę produktów i obsługę klienta? Czy koniec końców to nie do końca sklep?
Nie chciałem o tym pisać, ale powiedzmy, że tani VA Wink Może kiedyś konkretniej to opiszę, mam w planie puszczenie jednego bardziej pełnometrażowego filmu z tworzeniem takiego biznesu od zera do samego zarabiania.

(02-07-2021 15:01)Zawik napisał(a):  
(02-07-2021 13:32)mahuzz napisał(a):  Wchodzi tu ktoś? Żyje tu ktoś?! Big Grin

Pewnie że tak Big Grin
Graty za zrealizowanie celu!

Dzięki wariacik, dobrze Cie tu znowu widzieć Tongue



(02-07-2021 17:52)itmaster napisał(a):  
(02-07-2021 13:32)mahuzz napisał(a):  Wchodzi tu ktoś? Żyje tu ktoś?! Big Grin

Postaram się wieczorem dać update Wink

Jest czytane jak najbardziej. Szukam również czasu, żeby przeczytać wątek od początku, bo gdy go zacząłeś nie było mnie jeszcze na świecie, znaczy na forumBig Grin

Miło! Hahaha, nie jest to krótka lektura Big Grin Ale no, sam co jakiś dłuższy czas czytam to i owo Lol

(02-07-2021 21:32)M$ney napisał(a):  Jak widze nowy wpis, to wchodze

Doceniam!

03.07.2021

Wczoraj ok. 110zł, ale to tylko dlatego, że jeśli chodzi o konwersje, to projekt 1 dał doopy Sex

Projekt 2

Heart Heart Heart

Wczoraj.... 43zł na czysto



Cieszy, cieszy Smile


Cóż, do 6000zł powinno się to udać zeskalować bez większego problemu. Do 10 000zł... może Cool






RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - patryk0407 - 03-07-2021 15:04

Graty mordeczko, elegancko sie czyta! Lecimy po swoje! CoolCool