Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - shf - 27-05-2021 15:25

(27-05-2021 15:00)radek0389 napisał(a):  @[shf]
Dosłownie kilka postów wyżej masz info - ahrefs.

faktycznie, mój bład. Rep za spostrzegawczosc Big Grin


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - mahuzz - 28-05-2021 10:35

28.05.2021



Projekt nr 1, blog nr 1.
[Obrazek: grr.png]


Ten blog jak mówiłem... SET AND FORGET.
Dodane i zaplanowane arty i pozostawione samym sobie Big Grin Domena stażowa - uwielbiam to uczucie, gdy przychodzi pomysł do głowy i przypominam sobie, że przecież mam domenę sprzed lat która tylko czeka na użycie Smile


Plany na dziś i przyszły tydzień:

- zlecenie tekstów na resztę blogów do projektu nr 1 (wbrew pozorom, to sporo czasu i nakładów pieniężnych Big Grin)
- stworzenie kilku postów do projektu nr 2 (powiedzmy, że dziś oficjalnie ruszył, może spróbuję kupić jakiś ruch i zobaczymy co będzie)
- pracować nad projektem nr 3, który co jak co, jest póki co najbardziej niedopieszczony, a ma spory potencjał myslę Smile






RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - mahuzz - 08-06-2021 09:26

08.06.2021


Jak pewnie wiecie, prowadzę mnóstwo projektów z różnych branż, w różnych krajach i to, co tu piszę, piszę czysto dla sportu i żeby mieć właśnie jakąś poduszkę (lepiej mieć te plny niż nie mieć, nie? Big Grin)


Więc do dzieła. Maj 2021! Big Grin

Trzy projekty.
Numer 1 - z największym blogowym zapleczem i ruchem organicznym - zrobił prawie całość obrotu w maju. Bo po prostu od niego zacząłem i był gotowy Big Grin
Numer 2 - trochę inna promocja - czuję, że wystrzeli na przełomie czerwiec-lipiec.
Numer 3 - nie do końca ruszył, brak czasu. Ale co jak co - ma olbrzymi potencjał.


Podsumujmy Smile


Wyszło ~2 693zł na czysto Big Grin


Jak na to, że praktycznie miesiąc temu ruszyłem, to jestem baaardzo zadowolony z wyniku. Ruch idzie non stop do góry, topki się wbijają, projekt 2 ledwo ruszył a projekt 3 jeszcze czeka na swoją kolej.
Nie wiem czy zrobię tu 5 cyfrowy wynik, ale byłoby zabawnie, jakby się udało Big Grin











RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - shf - 09-06-2021 16:55

Nieźle. Skoro 1 blog generuje ponad 2.5k zł to co gdyby takich 4 ? Big Grin


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - mahuzz - 10-06-2021 11:02

10.06.2021

Dzięki wszystkim za obserwowanie, mimo tak małej ilości danych ode mnie (screenów zarobków i innych takich Big Grin)



Dziś mega ważny dzień dla mnie, bo ostatnio podpisałem ważną umowę - ale więcej informacji już po fakcie, żeby nie zapeszyć Big Grin


A tymczasem, wczesna pobudka, wcześniej wolne, have a nice day guyzzz Cool






RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - mahuzz - 17-06-2021 22:39

17.06.2021


Dziś krótko, bo późno, jestem wywalony z sił i muszę rano wstać Tongue


Wszystko idzie zgodnie z planem.

Projekt nr 1:

Mega do przodu. Post poprzedni miał nie zapeszyć i chyba nie zapeszył.
Dzisiejszy ruch na stronie sprzedażowej w porównaniu do wczoraj:
[Obrazek: adaasd.png]

Projekt nr 2:
Do przodu, ale nie mega. Sporo problemów technicznych i logistycznych. Spodziewałem się, ale nie na taką skalę Big Grin Jakieś grosze już zarobione - byle do przodu Smile

Projekt nr 3:
Wydaje mi się, że na ukończeniu. Byłoby super gdyby do połowy lipca udało się ruszyć już z konkretną sprzedażą. A jak pisałem - potencjał spory.


No to co? Road to 3k... 6k... 10k...? Big Grin







RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - mahuzz - 29-06-2021 11:11

29.06.2021

Kolejny rok i kolejny rok rządzący psują mi wakacje Big Grin

Kwarantanna

Bez konkretnych terminów jeśli o to chodzi, ale jeśli chodzi o TRYB ON...

Do końca pierwszego tygodnia lipca, może do 10 lipca.

Co to znaczy?


Dziś jeszcze czas poświęcam na obowiązki typu płatności, inne rzeczy z pracy i poboczne duperele. Tak myślę do godziny 14-15.
Potem?


PROJEKT 1, PROJEKT 2, PROJEKT 3.

Że tak powiem, chyba żniwa idą Big Grin

Wczorajszy wynik
Z projektów 1 i 2 (3 dalej jest w trakcie ogarniania) zarobiłem...
~123zł

Co cieszy, że to nie jednorazowy boom, tylko zaczyna już to codziennie wyglądać podobnie Smile
Mam cichą nadzieję, że tego 10 lipca będę mógł napisać: jestem z siebie dumny, a przy okazji, podsumować czerwiec ze zrealizowanym pierwszym celem, czyli 3000zł Smile
Na waciki czy nie, idzie to do góry, a może to zeskaluję do miana "pierwszorzędnego biznesu"... who knows.
Wiem, że możecie spodziewać się aktywności. Do następnego!







RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - itmaster - 29-06-2021 12:27

"Kwarantanna zmusiła go do zarobienia miliona przez internet" Big Grin


RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - mahuzz - 30-06-2021 00:44

30.06.2021

Dziś (a raczej już wczoraj) ok 15-16h pracy z małymi przerwami. Przypomniał mi się okres końcówki z 2017 - wtedy też miałem taki sprint ^^

Ile 29.06 zarobiłem na projektach 1 i 2?
Na czysto, plus minus: ~108,50zł

No i oczywiście muszę wspomnieć, że to żadne spamy czy już nawet promocja - teraz działam stricte funkcjonalnie + SEO + jeszcze jedna metoda, ale jak pisałem - nie żaden spam Tongue Właściwie, ile teraz pracuje nie ma znaczenia strcite dla jutra, ale patrząc na przestrzeni tygodni już owszem - zobaczycie Big Grin
Rano pobudka bo wciąż dużo zostało, czas jest ale lepiej zrobić więcej niż mniej. Więc lecim, dobrej nocy wszystkim i do usłyszenia, może rano Wink







RE: ✔️mahuzz - ROZDZIAŁ 5✔️ Reaktywacja jednego z najdłuższych dzienników na forum❤️ - mahuzz - 30-06-2021 13:18

30.06.2021

Dzisiaj praca krótsza, bo powiedzmy że od popołudnia/wieczora jestem zajęty Cool Cool

Cel na dziś to po prostu doprowadzić wszystkie formalności i płatności do końca, wiszą mi jakieś fakturki jeszcze.


Patrząc na statystyki, cel będzie realizowany za celem myślę Big Grin