Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 18-03-2019 22:47

STRONA X

[Obrazek: 1.jpg]


Jestem mega pozytywnie zaskoczony. Nie ukrywam że w marcu strona ta jest najmocniej doskonalona. Mnóstwo, mnóstwo contentu, sporo linków.
JEST RUCH Z WYSZUKIWAREK! Dziś 40 unikalnych użytkowników. WOOOW Huh
Muszę poprawić trochę ofertę i wygląd, żeby to jakoś znośnie konwertowało Big Grin

Strona Y
...mega dziwnie się zachowuje. Ostatni update Google trochę ją trafił, co za tym idzie mocny taniec. Najdziwniejsze jest to, że raczej tylko na tych najdalszych frazach.
[Obrazek: 1.jpg]
Pokazuję Wam to, bo nie zawsze jest wszystko na zielono i trzeba ciągle nad tym pracować Cool


Strona Z
[Obrazek: 2.jpg]
Ta strona ma zaledwie ~3 miesiące a keywordy które widzicie to te główne! Mega dziwna sprawa, nie wiem jak, dopiero w marcu też ją trochę popycham Big Grin


Czy zarobkowo będzie rekordowy miesiąc? To się okaże. Dziwne zjawisko ale zawsze koło połowy miesiąca, kiedy wszystko idzie świetnie zdarzą się trochę gorsze dni. No cóż Smile

Do usłyszenia!





RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - adamcio99922 - 18-03-2019 23:31

A zastanawiałeś się może nad aspektem jakości contentu i ilości na Google dance? Czy to ma jakiś wpływ? Czyli jak Google pozna nowy content to wówczas zaczyna pozycja skakać?

Tak sie nad tym ostatnio zastanawiałem jak na swojej stronie która poleciała ostro w dół dodałem 19 artykułów to pierwsza reakcja był wystrzal w dół poczym instantowo po kilku godzinach w drugą stronę. I na niektórych keyach trwa to już tydzień^^

Przed dodaniem mimo wszystko leciała stronka w dół względnie powoli Jerk


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 19-03-2019 19:59

(18-03-2019 23:31)adamcio99922 napisał(a):  A zastanawiałeś się może nad aspektem jakości contentu i ilości na Google dance? Czy to ma jakiś wpływ? Czyli jak Google pozna nowy content to wówczas zaczyna pozycja skakać?

Tak sie nad tym ostatnio zastanawiałem jak na swojej stronie która poleciała ostro w dół dodałem 19 artykułów to pierwsza reakcja był wystrzal w dół poczym instantowo po kilku godzinach w drugą stronę. I na niektórych keyach trwa to już tydzień^^

Przed dodaniem mimo wszystko leciała stronka w dół względnie powoli Jerk
Z tego co mi się wydaję to chodzi o grę słów kluczowych. To znaczy jeśli np 2 artykuły/2 produkty/2 kategorie mają podobne słowa kluczowe to G może się 'zastanawiać' którą stronę gdzie porozrzucać po pozycjach Wink Ale to tylko z mojego jednorazowego doświadczenia - być może przypadek.
Jeśli trwa to już tydzień, to pewnie aktualizacja Google ciągle z nim tańczy Big Grin


STRONA X
[Obrazek: 1.jpg]
Zrobię to Dodgy
Dziś już 50uu!






RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - jarekxD - 19-03-2019 22:24

@[mahuzz] z ogads coś jeszcze spływa?

ps. powodzenia!


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - Adrad - 19-03-2019 22:45

Po google dance pozycje w miarę się stabilizują i wracają na swoje mjesce czy trzeba obrać trochę inna metodę linkowania? Jedna z moich stron zaczęła powoli spadać w pozycjach, na longtailach praktycznie nic nie ruszyło natomiast główny keyword wyleciał z 6 miejsca na 88 + kilka pobocznych lekkie spadki.


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 23-03-2019 12:35

(19-03-2019 22:45)Adrad napisał(a):  Po google dance pozycje w miarę się stabilizują i wracają na swoje mjesce czy trzeba obrać trochę inna metodę linkowania? Jedna z moich stron zaczęła powoli spadać w pozycjach, na longtailach praktycznie nic nie ruszyło natomiast główny keyword wyleciał z 6 miejsca na 88 + kilka pobocznych lekkie spadki.
Ciężko powiedzieć nie widząc profilu linków. Nie wiem co masz na myśli pisząc 'strategię' - jeśli tworzysz np tylko profile, albo tylko weby to... zmienić. U mnie na projekcie Y najwazniejsze frazy też zaczęły fruwać od kiedy mocniej podlinkowałem - jak do tego doszło? Nie wieeem Big Grin
Linkować, ale eksperymentować. Nie ciągle to samo. Zmieniaj anchory, miejscówki oczywiście, równowaga dofollow&nofollow i będzie git.
Ale z 6 na 88 to trochę sporo - sprawdzałeś czy nie padłeś ofiarą negatywnego seo?


@[jarekxD] spływa ale ostatnio zapomniałem o tym kompletnie i nie opłaciłem domen Big Grin więc troche minie zanim wszystko wróci do normy Big Grin


Siema wszystkim! Smile
Ostatnimi dniami męczę się z gorączką i problemami żołądkowymi, zatem generalnie.. nie zrobiłem za wiele, tyle co nic Tongue

Projekt X rekordowy ruch & rekordowy ruch pokazywany w ahrefsie, rekordowa ilość słów kluczowych, projekt Z również (choć się dopiero rozkręca, powoli), projekt Y trochę słabiej tak jak pisałem.
Projekt X to ten z największą konkurencją impreza
Screeny może później albo jutro. Ładny dzień, więc... uciekam! Miłego Smile






RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - Czaq - 23-03-2019 13:59

Czekam na te fotki Cool
PS: wracaj do zdrowia - pewnie wirus. Też to przechodziłem.


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - fusek - 23-03-2019 16:12

Ja właśnie też przechodzę. Dobrze że już weekend!Wink
Walczcie! Dbajcie o siebie Wink


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 23-03-2019 21:48

(23-03-2019 13:59)Czaq napisał(a):  Czekam na te fotki Cool
PS: wracaj do zdrowia - pewnie wirus. Też to przechodziłem.
@[Czaq] Dzięki Smile
(23-03-2019 16:12)fusek napisał(a):  Ja właśnie też przechodzę. Dobrze że już weekend!Wink
Walczcie! Dbajcie o siebie Wink
@[fusek] Dokładnie. Zdrowia! Smile


Okej odsłaniamy karty Big Grin!


STRONA X
Statystyki ahrefs...
Początek marca:
~10 organicznego ruchu/miesiąc.
Niecałe 300 organicznych słów kluczowych

23 marca:
~100 organicznego ruchu/miesiąc.
Prawie 600 organicznych słów kluczowych!
STRONA Y
Statystyki ahrefs...
Początek marca:
~350 organicznego ruchu/miesiąc.
~120 organicznych słów kluczowych

23 marca:
~300 organicznego ruchu/miesiąc.
~150 organicznych słów kluczowych
STRONA Z
Statystyki ahrefs...
Początek marca:
~0.1 organicznego ruchu/miesiąc.
~30 organicznych słów kluczowych

23 marca:
~1 organicznego ruchu/miesiąc impreza
Ponad 70 organicznych słów kluczowych
Strona ma kilka miesięcy i była właściwie zostawiona, dopiero ostatnio ruszyłem. Dlatego też ruch dopiero się zacznie... Big Grin


Rzucić wszystko i robić SEO?
Szczerze - nie polecam. Zobaczcie - stronę X tworzę od września. Pół roku już. Dopiero teraz zaczyna się ruch na poziomie ~60uu/dziennie. Przy okazji widzicie, że ahrefs ani żadne inne narzędzie nie jest szczytem precyzji i jest to ruch tylko przewidywany na podstawie pozycji słów kluczowych Smile


Swoją drogą, nie przewiduje na ten czas nowych projektów. Jest jeszcze jeden który stoi póki co w miejscu i się nim w końcu zajmę, i na tym się kończy. Pomysły może i są, ale najpierw trzeba dokończyć to co tutaj widzicie Cool


Do usłyszenia Wink!





RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - Surimi - 23-03-2019 22:03

Mam pytanie, ile czasu już siedzisz tylko w SEO? Jak oceniasz swój poziom wiedzy, codziennie się uczysz i dowiadujesz nowych rzeczy, czy raczej już mało co Cię zaskakuje? Powodzenia Big Grin