Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy człowieka "renesansu" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy człowieka "renesansu" (/Temat-Dziennik-pracy-czlowieka-renesansu-131556)

Strony: 1 2


Dziennik pracy człowieka "renesansu" - ToxicIce - 08-04-2016 20:26

Witam!

Jestem ToxicIce, na forum pojawiłem się w 2014 roku. Kiedy spotkałem się pierwszy raz z tym forum, moje doświadczenie związane z zarabianiem przez internet kończyło się na klikaniu reklam w buxach oraz lekkim liźnięciem opcji binarnych. Postanowiłem w końcu założyć mój dziennik pracy, aby popracować nad samozaparciem oraz śledzić moje postępy w zarabianiu. Jednocześnie wiem, że będzie mnie on motywować do działania oraz mam nadzieje, że ktoś pod jego wpływem też będzie chciał coś zmienić w swoim życiu na lepsze. Wink

„Moją wielką ambicją jest umrzeć raczej z wyczerpania niż z nudów.”
Angus Grossart

Dlaczego "człowieka renesansu"?
(Mam nadzieje to zabrzmi Smacznie, a nie Pysznie )
Kiedy miałem 10 lat postawiłem zostać człowiekiem renesansu, można powiedzieć że jest to mój cel życia. Od tamtego czasu zacząłem interesować się wszystkim, dosłownie wszystkim. Co stało się moją zaletą jak i przekleństwem. Zajmowałem się różnościami od malowania, rysowania czy też projektowania tatuaży, poprzez oczywiście pracę fizyczną (aby poczuć, że nigdy więcej nie chcę pracować ciężko, tylko mądrze), byłem również ds. ubezpieczeń i inwestycji, MLM, jak i instruktorem wspinaczki. Nie będę tu wymieniać wszystkich zawodów bo to bez sensu, dopowiem jeszcze, że skończyłem Technikum o profilu mechatronicznym. To wszystko w ciągu 22 lat mojego życia.

Aktualnie!
Niedawno wróciłem ze zwiedzania/pracowania w kilku krajach UE i postanowiłem poważnie zaangażować się w zarabianie w internecie. Moim celem jest przede wszystkim zbudowanie stałego, pasywnego dochodu. Dzięki któremu będę wstanie się utrzymać oraz dalej mógł rozwijać swoje pasje i talenty.

Na czym zarabiam?

adf.ly

Cele:

Kwiecień/16 - 15$ nieosiągnięty
Lipiec/16 - 5$


RE: Dziennik pracy człowieka "renesansu" - olekn1 - 08-04-2016 20:34

Powodzenia! Będę obserwować Wink


RE: Dziennik pracy człowieka "renesansu" - TheMe - 08-04-2016 20:36

Powodzenia!
Cele widać wysokie, ale myślę że Ci się uda Smile


RE: Dziennik pracy człowieka "renesansu" - Lanserek - 08-04-2016 21:04

Powodzenia! Smile


RE: Dziennik pracy człowieka "renesansu" - ostryy111 - 08-04-2016 21:17

Powodzenia, wysokich zarobków Wink


RE: Dziennik pracy człowieka "renesansu" - komorxd - 09-04-2016 06:18

Ją jestem na 3 roku mechatroniki w technikum więc będę śledził ten dziennik XD Zdałeś egzaminy zawodowe ?


RE: Dziennik pracy człowieka "renesansu" - full2000 - 12-04-2016 08:55

Ciekawe masz podejście do życia jak i doświadczenie w młodym wieku, powodzenia ! Smile


RE: Dziennik pracy człowieka "renesansu" - tomek019 - 12-04-2016 09:44

Czlowiek Renesansu - ciekawe podejscie Big Grin

tapnięte


RE: Dziennik pracy człowieka "renesansu" - ToxicIce - 12-04-2016 09:53

(09-04-2016 06:18)komorxd napisał(a):  Ją jestem na 3 roku mechatroniki w technikum więc będę śledził ten dziennik XD Zdałeś egzaminy zawodowe ?

Zdałem za drugim podejściem Smile z wynikiem ponad 85%
Warto pamiętać, że te testy układają ludzi którzy niespecjalnie posiadają wiedzę, z której na sprawdzają. Taki chory system. Dlatego często pytania nie są wystarczająco dobrze sprecyzowane, a co za tym idzie- poprawne są co najmniej dwie odpowiedzi patrząc z technicznego punktu widzenia, a w kluczu odpowiedzi tylko jedna. Czyli "klasyczne co autor miał na myśli".

Co do samego dziennika oraz moich celów na kwiecień, mogę mieć opóźnienie około 5 dni ponieważ wczoraj zostałem awansowany w pracy i objąłem stanowisko kierownicze. Musze ogarnąć najpierw sprawy związane z pracą a potem dopiero z dziennikiem i zarabianiem przez internet.

Mam do was pytanie czy warto zajmować się likeplus.eu? Planowałem zakupić bota oraz podpiąć wszystkie kąta FB.

Dziękuje bardzo wszystkim za pozytywne komentarze. Cool
Postaram się was nie rozczarować jak i również samego siebie. Big Grin

Na koniec kawał:
Mów chłopak do swojej dziewczyny:
-Skarbie lubisz carry?
-Nie specjalnie.
-A lubisz może kurczaka?
-Też nie przepadam.
-To Ci się nie spodoba to co zrobiłem.
-Zrobiłeś mi kurczaka curry?
-Nie, spałem z Twoją siostrą. Jerk2


RE: Dziennik pracy człowieka "renesansu" - ToxicIce - 11-07-2016 19:49

Wiec tak:

1. Sorry, że się nie odzywałem, życie
2. Edytowałem pierwszy post
3. Skupiam się tylko na skracaniu
4. Nie spamuje, mój zarobek to tylko FP
5. W planach mam rozpocząć real content ( za jakieś 10 dni)
6. Tak jak napisałem cel na Lipiec to tylko 5$. Aktualnie mam już ponad 2$ na koncie. Bylem nie aktywny więc moje FP zgasły Sad
7. Moje zarobki raczej będą mizerne, ale muszę w ich przypadku popracować nad systematycznością. Dlatego wróciłem. Huh

Powiedzmy że wczoraj był Dzień 1:
Zarobek: 0.24$