Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trading kryptowalutami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Trading kryptowalutami? (/Temat-Trading-kryptowalutami-131555)



Trading kryptowalutami? - KeramxD - 08-04-2016 19:34

Cześć,
Chciałbym zacząć handlować kryptowalutami. Jaką edukację polecacie do tego? Chętnie poczytam jakieś poradniki i popróbuje działać coś jakąś wolną "stówką".


RE: Trading kryptowalutami? - chmura86 - 09-04-2016 05:29

bitcointalk.org tam znajdziesz wszystkie crypto i wszystkie info zwiazane z nimi oczywiscie w jezyku ang. jest tez dzial w j.polskim ale odradzam . co do gield pisz na pw ( jestes nowy to proponuje slabsze gieldy a pozniej wskoczyc juz w te bardziej rozwiniete)

za stowke bedziesz miec cos kolo 0.066 btc. jestes zarejestrowany na jakiejs gieldzie gdzie kupisz btc?


RE: Trading kryptowalutami? - KeramxD - 09-04-2016 08:21

Mam btc juz wrzucone na compound.fund - około 240 $. W jakie waluty najlepiej iść na początek?


RE: Trading kryptowalutami? - chmura86 - 10-04-2016 19:14

na gieldach kryptowalut masz konta?

ja jestem na: bittrexie , poloniex , bleutrader , beter; cryptopia i jeszcze pare innych


RE: Trading kryptowalutami? - netinwestor - 06-05-2016 11:17

gdzie najlepsza płynność?