Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
problem z weryfikacją zdj FB + error 500 i biała strona po weryfikacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: problem z weryfikacją zdj FB + error 500 i biała strona po weryfikacji (/Temat-problem-z-weryfikacja-zdj-FB-error-500-i-biala-strona-po-weryfikacji-131514)



problem z weryfikacją zdj FB + error 500 i biała strona po weryfikacji - Rafaelchch - 07-04-2016 16:54

Witam,

Mam drugie konto na fejsie od jakichś dwóch lat, na nim dwa nie moje zdjecia (starego faceta, ja mam 29 lat), imie i nazwisko się zgadza z tym co na dowodzie, data urodzenia juz nie bardzo.

Do tej pory weryfikowalem sie z 40 razy, bo tyle zazdrosnikow zawsze sie znajduje, ze niestety muszę (daję typy bukmacherskie).. wczoraj weryfikacja się nie udala, wyskoczyly dziwne zdjecia osob ktorych nie do konca kojarzyłem ze znajomych.

Po odczekaniu 12 h (w sumie to nawet wiecej), wyskoczyla mi ponowna weryfikacja zdjeciowa, ktorą dam sobie reke uciac, zrobilem dobrze, po czym gdy kliknalem next pojawil mi sie biały ekran i na nim error 500.........

Jesli ktoś ma jakies dojscia lub wie jak to obejsc (usuwalem cache i ciasteczka z przegladarki), to priv (nagroda na pewno wiecej niz 50 PLN)
[Obrazek: yyyy.jpg]


pozdrawiam i mam nadzieje, ze znajdzie sie tu jakas dobra dusza co pomoże


RE: problem z weryfikacją zdj FB + error 500 i biała strona po weryfikacji - RychuCz - 07-04-2016 17:43

Pisałem już o tym w innym temacie, niestety, mam to samo, wcześniej bez problemu, teraz jestem pewny, że robię to dobrze, ale i tak mnie to wyrzuci...


RE: problem z weryfikacją zdj FB + error 500 i biała strona po weryfikacji - Rafaelchch - 07-04-2016 17:52

moze kwestia logowania sie z zupelnie innej maszyny - tabletu/pc?


RE: problem z weryfikacją zdj FB + error 500 i biała strona po weryfikacji - borahopie - 08-04-2016 12:17

Mam Identyczny Problem Dlatego Robię Weryfikację Przez http://www.m.facebook.com nie da sie kopiowac imion i nazwisk tylko trzeba przepisywać ale chociaż weryfikuje.


RE: problem z weryfikacją zdj FB + error 500 i biała strona po weryfikacji - sqmany - 08-04-2016 16:57

@[Rafaelchch]
Jeżeli to twoje główne konto na prawdziwe dane, to czemu nie napiszesz do support'u FaceBook'a?


RE: problem z weryfikacją zdj FB + error 500 i biała strona po weryfikacji - mahuzz - 09-04-2016 09:26

Nie ma sensu się bawić. Najlepiej zleć to w odpowiednim dziale Smile