Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa mini-gra od Paysafecard - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowa mini-gra od Paysafecard (/Temat-Nowa-mini-gra-od-Paysafecard-131512)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nowa mini-gra od Paysafecard - DeoRIP - 18-04-2016 14:49

(18-04-2016 13:58)Ewcia6000 napisał(a):  już mam kod tylko teraz nie wiem jak go wykorzystać i na co
Aby go wykorzystać musisz go wpisać na koncie paysafecard a potem możesz go wykorzystać gdzie chcesz. Oczywiście tam gdzie przyjmują płatność poprzez paysafecard.


RE: Nowa mini-gra od Paysafecard - olesh - 18-04-2016 17:31

Fajna gra, na start wypadło 1,50 Tongue


RE: Nowa mini-gra od Paysafecard - GreenVolume - 18-04-2016 19:21

(18-04-2016 01:40)DeoRIP napisał(a):  Jak używasz autoclickerów to wywala z gry. I to nie jest oszustwo bo niby gdzie cię oszukali. To, że nie dostajesz pieniędzy w 5 minut to nie znaczy, że to jest oszustwo.

Jak nie umiesz używać autoclickerów i Ciebie wyrzuca od razu to gratuluję. Big Grin


RE: Nowa mini-gra od Paysafecard - DeoRIP - 18-04-2016 22:46

(18-04-2016 19:21)GreenVolume napisał(a):  
(18-04-2016 01:40)DeoRIP napisał(a):  Jak używasz autoclickerów to wywala z gry. I to nie jest oszustwo bo niby gdzie cię oszukali. To, że nie dostajesz pieniędzy w 5 minut to nie znaczy, że to jest oszustwo.

Jak nie umiesz używać autoclickerów i Ciebie wyrzuca od razu to gratuluję. Big Grin

Dałem informacje lecz to nie oznacza automatycznie, że czegoś nie umiem a twoje przypuszczenie, że nie umiem używać jest błędne a co do gratulacji to nie wiem po co one są ale dziękuje za to, że mnie doceniasz Smile


RE: Nowa mini-gra od Paysafecard - krycha132 - 19-04-2016 00:14

Godzina zabawy i 15 zł. To się resetuje w następnej rundzie? Tzn. Czy można zacząć od nowa kopać w następnej rundzie i zdobyć kolejne 15zł?


RE: Nowa mini-gra od Paysafecard - Wojtantv - 19-04-2016 20:57

A co można zrobić z zielonymi kryształami?


RE: Nowa mini-gra od Paysafecard - GreenVolume - 19-04-2016 22:21

(18-04-2016 22:46)DeoRIP napisał(a):  Dałem informacje lecz to nie oznacza automatycznie, że czegoś nie umiem a twoje przypuszczenie, że nie umiem używać jest błędne a co do gratulacji to nie wiem po co one są ale dziękuje za to, że mnie doceniasz Smile

Dałeś informacje, która koliduje ze stanem faktycznym. Świadczy to o Twojej niewiedzy. Co więcej, wynika z tego, iż moje przypuszczenia są jak najbardziej słuszne.

Polecam nigdy, przenigdy nie udawać, że się nie rozumie mowy potocznej. Jeżeli naprawdę sądzisz, że to pokazuje w jakiś sposób Twój poziom, to sromotnie się mylisz.

A i żeby nie było poza tematem - jeżeli ustawiasz autoclicker na 1 ms to ja się wcale nie dziwię, że gra Ciebie wywala. Nawet z powodu natury samego Flasha podatnego na różne przeciążenia i skłonnego do bugowania się. Wystarczy zmniejszyć częstotliwość.


RE: Nowa mini-gra od Paysafecard - Xanthi - 20-04-2016 13:41

Jak ktoś się załapał do TOP 100 w 1-szym tygodniu, to niech sprawdzi maila, bo piny rozsyłają Smile


RE: Nowa mini-gra od Paysafecard - DeoRIP - 21-04-2016 03:00

(19-04-2016 22:21)GreenVolume napisał(a):  
(18-04-2016 22:46)DeoRIP napisał(a):  Dałem informacje lecz to nie oznacza automatycznie, że czegoś nie umiem a twoje przypuszczenie, że nie umiem używać jest błędne a co do gratulacji to nie wiem po co one są ale dziękuje za to, że mnie doceniasz Smile

Dałeś informacje, która koliduje ze stanem faktycznym. Świadczy to o Twojej niewiedzy. Co więcej, wynika z tego, iż moje przypuszczenia są jak najbardziej słuszne.

Polecam nigdy, przenigdy nie udawać, że się nie rozumie mowy potocznej. Jeżeli naprawdę sądzisz, że to pokazuje w jakiś sposób Twój poziom, to sromotnie się mylisz.

A i żeby nie było poza tematem - jeżeli ustawiasz autoclicker na 1 ms to ja się wcale nie dziwię, że gra Ciebie wywala. Nawet z powodu natury samego Flasha podatnego na różne przeciążenia i skłonnego do bugowania się. Wystarczy zmniejszyć częstotliwość.

To świadczy o złożoności mojego umysłu i tego jaką osobą jestem. Samo pismo i to jak piszę może człowieka doprowadzić do takich wniosków. Twoje zdanie o niewiedzy nadal według mnie jest błędne. I pochwalę bo sam pokazałeś poziom choć trochę zbyt obraźliwie no ale nie każdy na tym panuje chodzi mi o to - "Polecam nigdy, przenigdy nie udawać," Stwierdzenie polecam coś pięknego, że nie narzucasz ale błędne spostrzeżenie w zależności od mojego samopoczucia i mojej psychiki różnie patrzę i analizuje dane rzeczy tamto pisałem na poważnie ale miałem tak jakby świadomość tego, że temu nadałeś inne znaczenie niż odebrałem ale ja mogę decydować o odbiorze danego zdania bo mam swój świat tak jak ty. A brakowało w nim precyzji i w sumie chyba chciałem żeby wynikła z tego pogawędka w sumie sam do końca nie wiem Smile
Pozdrawiam i szanuje Smile Jak czegoś nie rozumiesz co napisałem to mogę wytłumaczyć mało kto rozumie mój sposób mówienia i pisania.


RE: Nowa mini-gra od Paysafecard - GreenVolume - 21-04-2016 18:00

(21-04-2016 03:00)DeoRIP napisał(a):  
(19-04-2016 22:21)GreenVolume napisał(a):  
(18-04-2016 22:46)DeoRIP napisał(a):  Dałem informacje lecz to nie oznacza automatycznie, że czegoś nie umiem a twoje przypuszczenie, że nie umiem używać jest błędne a co do gratulacji to nie wiem po co one są ale dziękuje za to, że mnie doceniasz Smile

Dałeś informacje, która koliduje ze stanem faktycznym. Świadczy to o Twojej niewiedzy. Co więcej, wynika z tego, iż moje przypuszczenia są jak najbardziej słuszne.

Polecam nigdy, przenigdy nie udawać, że się nie rozumie mowy potocznej. Jeżeli naprawdę sądzisz, że to pokazuje w jakiś sposób Twój poziom, to sromotnie się mylisz.

A i żeby nie było poza tematem - jeżeli ustawiasz autoclicker na 1 ms to ja się wcale nie dziwię, że gra Ciebie wywala. Nawet z powodu natury samego Flasha podatnego na różne przeciążenia i skłonnego do bugowania się. Wystarczy zmniejszyć częstotliwość.

To świadczy o złożoności mojego umysłu i tego jaką osobą jestem. Samo pismo i to jak piszę może człowieka doprowadzić do takich wniosków. Twoje zdanie o niewiedzy nadal według mnie jest błędne. I pochwalę bo sam pokazałeś poziom choć trochę zbyt obraźliwie no ale nie każdy na tym panuje chodzi mi o to - "Polecam nigdy, przenigdy nie udawać," Stwierdzenie polecam coś pięknego, że nie narzucasz ale błędne spostrzeżenie w zależności od mojego samopoczucia i mojej psychiki różnie patrzę i analizuje dane rzeczy tamto pisałem na poważnie ale miałem tak jakby świadomość tego, że temu nadałeś inne znaczenie niż odebrałem ale ja mogę decydować o odbiorze danego zdania bo mam swój świat tak jak ty. A brakowało w nim precyzji i w sumie chyba chciałem żeby wynikła z tego pogawędka w sumie sam do końca nie wiem Smile
Pozdrawiam i szanuje Smile Jak czegoś nie rozumiesz co napisałem to mogę wytłumaczyć mało kto rozumie mój sposób mówienia i pisania.

A to przepraszam najmocniej. Twój styl pisma może zostać odebrany jako skomplikowany ale osobiście odebrałem go, jako styl prostej osoby, która próbuje udawać kogoś mądrego. To dość powszechne w Internecie dzisiaj. Mam nadzieję, że rozumiesz. Wink

Twoją wypowiedź rozumiem jak najbardziej. Po prostu oboje pisaliśmy według swojego świata i powstał pewien konflikt komunikacyjny wynikający z błędnej interpretacji (mojej niestety, przez którą ubolewam). Miło spotkać kogoś takiego w sieci. Jak najbardziej szanuje i pozdrawiam również. Smile