Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Akcja 3x PTZ za filmy wróciła.. Obejrzę filmiki za kasę PP... Najtaniej.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Akcja 3x PTZ za filmy wróciła.. Obejrzę filmiki za kasę PP... Najtaniej.. (/Temat-Akcja-3x-PTZ-za-filmy-wrocila-Obejrze-filmiki-za-kase-PP-Najtaniej-13151)



Akcja 3x PTZ za filmy wróciła.. Obejrzę filmiki za kasę PP... Najtaniej.. - Kosto12 - 06-09-2010 22:41

Witam. Jak juz pewnie wiecie akcja 3x PTZ wróciła, wiec znow jestem chetny obejrzec filmiki na lockerz. Jak już wspomniałem w temacie, obejrze filmiki na lockerz. Moje stawki są najniższe na forum. Płatność PP. Co prawda jestem nowy na forum, ale zaufało mi już 2 użytkowników - Wizygran i Pedrive. Stawki wynoszą: 1 filmik - 3 gr. 100 filmików - 3 zł. 200 filmików - 6 zł. 500 filmików - 14 zł. 1000 filmików - 27 zł. Możliwość obejrzenia wybranej ilości filmików, np. 321. Przepraszam, za jakość napisania tego wątku, ale pisze go z telefonu. NAJTANIEJ NA FORUM. Płatnośc po obejrzeniu filmików.. Ceny do negocjacji.. Pozdrawiam.. PS.. Jestem tu nowy ale na konkurencyjnym forum mam wiecej postow.. Oferty prosze skladac na PW..


Akcja 3x PTZ za filmy wróciła.. Obejrzę filmiki za kasę PP... Najtaniej.. - Roben - 30-07-2012 11:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.