Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubSMS-który serwis najlepszy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: SubSMS-który serwis najlepszy (/Temat-SubSMS-ktory-serwis-najlepszy-131501)

Strony: 1 2 3


SubSMS-który serwis najlepszy - fejQ - 07-04-2016 14:22

Witam. Od jakiegoś czasu próbuję dorobić na subach. Próbowałem na mylead, leadmore i eforsa. Obecnie przymierzam się do treepay

Na którym serwisie najlepiej się skupić?
-Gdzie najlepsze stawki
-Najwyższa konwersja
-Najmniejszy "wpółczynnik przycinania leadów"?


RE: SubSMS-który serwis najlepszy - szykiryki - 07-04-2016 16:22

Najlepszy jestem ten, w którym JA zarabiam.
Odpowie Ci każdy.


RE: SubSMS-który serwis najlepszy - Koja - 07-04-2016 16:23

Najlepiej sam sprawdz te wszystkie serwisy pod swoją nisze i wtedy wyjdzie gdzie jest najwyższa konwersja. Każdy poleci serwis na którym zarabia na swojej niszy, więc nic Ci nie da jego konwersja.
Największa stawka za suba jest chyba na leadmore - 6zł. A premium to wszędzie podobnie, w okolicach 10zł za najdroższego smsa.


RE: SubSMS-który serwis najlepszy - mate0 - 07-04-2016 16:31

Największa stawka za premium jest na eforsie - 11, 5 zł Smile


RE: SubSMS-który serwis najlepszy - vPLN.dll - 07-04-2016 16:32

By nie zakładać nowego tematu poszukuję serwisu SUB SMS, w panelu którego za pomocą jednego linku dynamicznego np. filmy lub pobieranie można generować masowo linki.


RE: SubSMS-który serwis najlepszy - Karewer - 07-04-2016 16:33

(07-04-2016 16:23)Koja napisał(a):  Najlepiej sam sprawdz te wszystkie serwisy pod swoją nisze i wtedy wyjdzie gdzie jest najwyższa konwersja. Każdy poleci serwis na którym zarabia na swojej niszy, więc nic Ci nie da jego konwersja.
Największa stawka za suba jest chyba na leadmore - 6zł. A premium to wszędzie podobnie, w okolicach 10zł za najdroższego smsa.

Suby:
eForsa - 7.5 zł (odnowienia co poniedziałek)

Premium:
eForsa - 11.50 zł
MyLead - wzrastająca stawka z każdym leadem, ale zaczynasz od 10 zł.


RE: SubSMS-który serwis najlepszy - Koja - 07-04-2016 16:43

(07-04-2016 16:33)Karewer napisał(a):  
(07-04-2016 16:23)Koja napisał(a):  Najlepiej sam sprawdz te wszystkie serwisy pod swoją nisze i wtedy wyjdzie gdzie jest najwyższa konwersja. Każdy poleci serwis na którym zarabia na swojej niszy, więc nic Ci nie da jego konwersja.
Największa stawka za suba jest chyba na leadmore - 6zł. A premium to wszędzie podobnie, w okolicach 10zł za najdroższego smsa.

Suby:
eForsa - 7.5 zł (odnowienia co poniedziałek)

Premium:
eForsa - 11.50 zł
MyLead - wzrastająca stawka z każdym leadem, ale zaczynasz od 10 zł.
Może i jest te 7.5zł, ale koszt odnowienia jest 3 razy większy niż na lm.


RE: SubSMS-który serwis najlepszy - Zarobiony_Koles - 07-04-2016 17:05

Witaj, jeżeli chodzi o suby to mogę polecić Trepay, nie ze względu jak wygląda proces aktywacyjny subskrybenta a to, że jedyna sieć co proponuje program na zamówienie bez opłat, czekasz parę dni i masz program pod swój target. A jeżeli chodzi o SMS Premium to w sygnie.


RE: SubSMS-który serwis najlepszy - kusas - 07-04-2016 17:08

Jeżeli szukasz dobrego i sprawdzonego serwisu to z całego serca mogę polecić Treepay. Dobry kontakt z administracja, zawsze ci pomogą, nie ucinają leadow, wysoko konwertujące programy nawet przy spamie, szybkie wypłaty. Za nie długi będzie V2, dojdą nowe kolejne świetne programy, nowe funkcje, lepszy panel. Także polecam


RE: SubSMS-który serwis najlepszy - Miedziany - 07-04-2016 17:26

Dokładnie jak 2 kolegów wyżej, polecam TP ;d