Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blank page podczas logowania /wp-admin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Blank page podczas logowania /wp-admin (/Temat-Blank-page-podczas-logowania-wp-admin-131489)



Blank page podczas logowania /wp-admin - lolek95 - 07-04-2016 07:27

Witam, jak w tytule - podczas próby logowania na stronę admina w wordpressie pojawia mi się blank page, również to samo gdy wpisze adres strony bez "www".

Patrzyłem czy nigdzie nie ma wolnych miejsc przez <?php , nie udało mi się nic wykryć. Debug mode nic nie pokazuje. Stało się to, gdy zainstalowałem jedną wtyczkę , a potem usunąłem ją z kodu i przez FTP. Teraz średnio wiem jak to naprawić.

Czy oprócz wgrania wp na nowo, da się coś z tym zrobić?


RE: Blank page podczas logowania /wp-admin - krzysio3001 - 09-04-2016 16:27

Dane wtyczki zostają nie tylko na FTP ale i w bazie danych. Spróbuj znaleźć i usunąć odpowiednie pliki tej wtyczki w bazie danych (PHPMyAdmin).
Jeśli masz kopię zapasową bazy z przed instalacji tej wtyczki możesz usunąć aktualną i zaimportować poprzednią Smile


RE: Blank page podczas logowania /wp-admin - lolek95 - 14-04-2016 21:49

Dalej nic..


RE: Blank page podczas logowania /wp-admin - Pan Inwestor - 15-04-2016 15:41

Weź na chwilę zmień nazwę folderu 'plugins' na inną i wówczas spróbuj zalogować się do PA z trybu incognito.


RE: Blank page podczas logowania /wp-admin - lolek95 - 16-04-2016 13:54

Nic z tego @[Pan Inwestor]


RE: Blank page podczas logowania /wp-admin - Pan Inwestor - 16-04-2016 14:14

Czyli żaden plugin nie robi tego zamieszania. Wg mnie musisz mieć coś dodane w jakimś pliku. Pewnie pozostaje Ci wgranie na nowo WP :-(


RE: Blank page podczas logowania /wp-admin - lolek95 - 16-04-2016 14:39

@[Pan Inwestor] wiem ze to na pewno byla wina pluginu, ktory namieszal w kodzie. Ale po usunieciu pluginu dalej byly bledy, usunalem troche kodu po pluginie i dalej nic. Zmienialem template, także to samo.

Czy po wgraniu nowego wp, posty ze strony zostaną? Bo troche ich mam.. ok. 1000.


RE: Blank page podczas logowania /wp-admin - Pan Inwestor - 16-04-2016 14:48

Jeśli będzie to ten sam szablon i ta sama baza danych to jak najbardziej zostanie. Zrób sobie kopię wszystkie zanim zaczniesz cokolwiek robić (pliki na serwerze, baza danych). Gdyby coś poszło nie tak, to zawsze przywrócisz do fazy z białym ekranem i będziesz szukał w inny sposób rozwiązania.