Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prowadzący faszysta wyprosił feministke i Polska wasalem Watykanu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Prowadzący faszysta wyprosił feministke i Polska wasalem Watykanu! (/Temat-Prowadzacy-faszysta-wyprosil-feministke-i-Polska-wasalem-Watykanu-131474)

Strony: 1 2


RE: Prowadzący faszysta wyprosił feministke i Polska wasalem Watykanu! - Takimyk - 12-04-2016 20:39

@radozlaus ten koleś ma przepraną czaszkę, już mi to pokazał w innym temacie, ma jakąś paranoję na punkcie lewaków, prawaków, kaczaków, widać to po jego postach, ma mocno ograniczone horyzonty, jakby trochę świata zwiedził, to by nie ględził jak skończony idiota, a tak to tylko strach, strach i wrodzona już chyba ignorancja.

Zrozum chłopie że to co ci w pudełku sprzedają, to gówienko w złotym papierku. Polityka to stara k^rwa od lat ma jedno zadanie, daje ci poczucie chwilowej przyjemności, na końcu i tak cię okradnie, jaka by nie była, jeśli jej zbyt zaufasz to zawsze cię wyroluje ... Lol Na końcu i tak płacisz ty.


RE: Prowadzący faszysta wyprosił feministke i Polska wasalem Watykanu! - radozlaus - 12-04-2016 20:39

fusek-taki sam jak twój,raczej nie jestem lewakiem ,autorem terminu "lewak" jest Lenin , mowiący o odchyleniu nacjonalistycznym grupy Lwa Trockiego


RE: Prowadzący faszysta wyprosił feministke i Polska wasalem Watykanu! - fusek - 12-04-2016 20:52

(12-04-2016 20:39)Takimyk napisał(a):  @radozlaus ten koleś ma przepraną czaszkę, już mi to pokazał w innym temacie, ma jakąś paranoję na punkcie lewaków, prawaków, kaczaków, widać to po jego postach, ma mocno ograniczone horyzonty, jakby trochę świata zwiedził, to by nie ględził jak skończony idiota, a tak to tylko strach, strach i wrodzona już chyba ignorancja.

Zrozum chłopie że to co ci w pudełku sprzedają, to gówienko w złotym papierku. Polityka to stara k^rwa od lat ma jedno zadanie, daje ci poczucie chwilowej przyjemności, na końcu i tak cię okradnie, jaka by nie była, jeśli jej zbyt zaufasz to zawsze cię wyroluje ... Lol Na końcu i tak płacisz ty.


Poraz kolejny ci napisz ze nie jest ze mnie zaden twoj koles - masz jakis problem z ktorym ci moge pomoc - to zapraszam na pw a nie tu bruzdzisz - daleko jest mi do polityki - ale z racji ze jestem Polakiem - to mam prawo interesowac sie zyciem publicznym, tym co nas otacza i w sposob posredni tez mnie dotyczy

Paranoje to ty masz chlopaczku na punkcie prawicy -Smile


RE: Prowadzący faszysta wyprosił feministke i Polska wasalem Watykanu! - Takimyk - 12-04-2016 20:59

Lol te se kolego poczytaj sam siebie, wejdź sobie w swoje posty i poczytaj. beka


RE: Prowadzący faszysta wyprosił feministke i Polska wasalem Watykanu! - fusek - 12-04-2016 21:02

(12-04-2016 20:59)Takimyk napisał(a):  Lol te se kolego poczytaj sam siebie, wejdź sobie w swoje posty i poczytaj. beka

Przyjacielu czemu nabijasz bezsensowne posty - czyzbyś miał coś już przygotowanego na sprzedaż do odpowiedniego działu?