Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Slidejoy, czy lepsza alternatywa buxow? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Slidejoy, czy lepsza alternatywa buxow? (/Temat-Slidejoy-czy-lepsza-alternatywa-buxow-131442)



Slidejoy, czy lepsza alternatywa buxow? - kwcharllie379 - 06-04-2016 06:59

Witajcie!
Jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość. Mam nadzieję, że napisałem w dobrym podforum.
A teraz do rzeczy. Wielu z was pewnie próbowało szczęścia na buxach i tym podobnych stronach. Osobiście nigdy nie udało mi się nic na tym zarobić z powodu tego że byłem zawsze za mało wytrwały i po pewnym czasie zapominalem o stronie. Ponieważ zawsze lubiłem bawić się w takie rzeczy, to i teraz próbuje zarobić choćby małe kwoty na aplikacji która nazywa się slidejoy.
W aplikacji tej zamienia się swój lockscreen (na urządzeniach z systemem Android) w tablice ogłoszeń, wiadomości i reklam. Nie trzeba klikać w reklamy, czy też oglądać wiadomości. Wszystko co musisz, zrobić to nic. Po prostu normalnie używaj swojego telefonu.
Istnieja dwie opcje zarabiania:
1.Zarabiasz dla siebie.
2.Zarabiasz dla organizacji charytatywnych.
Myślę że dobrze jest komuś, czy sobie pomóc, nawet jeśli w grę wchodzą małe kwoty.
Dlatego zapraszam do tej zabawy która nie wymaga od Ciebie zupełnie nic Smile
Jeżeli zainteresowałeś/zainteresowałaś się tematem możesz spokojnie wypróbować tej aplikacji. Zostawiam tutaj mojego referallinka, jeżeli chcecie się zalogować było by mi miło gdybyście mi pomogli. Smile getslidejoy.com/r/nbP68?id=1


RE: Slidejoy, czy lepsza alternatywa buxow? - Zaperr44 - 07-04-2016 13:02

Od kiedy slidejoy to bux?


RE: Slidejoy, czy lepsza alternatywa buxow? - pointsmaster - 10-04-2016 08:02

(07-04-2016 13:02)Zaperr44 napisał(a):  Od kiedy slidejoy to bux?

Od nigdy. Podejrzewam, ze kolega do buxów przyrównuje wszystko co ma reklamy


RE: Slidejoy, czy lepsza alternatywa buxow? - kwcharllie379 - 10-04-2016 09:25

Moim zdaniem slidejoy jest lepszy, bo nie trzeba klikać w reklamy. Wystarczy normalnie używać telefon i zbierać refki.


Wysłane z mojego Moto G 2014 LTE przy użyciu Tapatalka


RE: Slidejoy, czy lepsza alternatywa buxow? - Fox90 - 10-04-2016 11:06

Po 1 to nie jest bux a więc temat ten jest w nieodpowiednim dziale, po 2 temat o Slidejoy jest już od dawna, a po 3 z tego co mi wiadomo w Slidejoy nie dostaje się nic za refów, namawiają tylko żeby dzielić się tą aplikacją ze znajomymi żeby była większa liczba użytkowników co ma się przełożyć na większą liczbę reklam itp co będzie skutkowało wzrostem zarobków.


Slidejoy, czy lepsza alternatywa buxow? - MaLiN - 10-04-2016 11:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.