Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny Wallpaper'owo/Shop'owy restock przed nami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Kolejny Wallpaper'owo/Shop'owy restock przed nami! (/Temat-Kolejny-Wallpaper-owo-Shop-owy-restock-przed-nami-13144)

Strony: 1 2


Kolejny Wallpaper'owo/Shop'owy restock przed nami! - Leopard - 06-09-2010 20:26

[Obrazek: icon-hallway-shop.gif] + [Obrazek: z-lister5.png]

Kolejny już restock dla osób, które zdobędą minimum 100PTZ w Shop'ie, lub kupią The Ultimate Wallpaper zbliża się wielkimi krokami! Jak zazwyczaj odbędzie się on w czwartek - już ten najbliższy, czyli dziewiątego września. Jeśli chcemy dostać się na to ekskluzywne uzupełnienie, musimy spełnić jeden z powyżej podanych warunków do siódmego września, do godziny 5:59AM.

Naprawdę warto kupić The Ultimate Wallpaper, gdyż oprócz dostępu do uzupełnienia nagród, przez najbliższe dni będziemy mogli uzyskać nawet do trzydziestu sześciu PTZ za jeden film z PLAY!

Dodatkowo, z nieoficjalnych źródeł mamy informacje, że na tym Redemption mogą pojawić iPod'y najnowszej generacji!

Nie pozostaje więc nic innego, jak udać się na stronę Lockerz i kupić The Ultimate Wallpaper, a następnie czekać z nami na restock przy użyciu oficjalnego kanału TeamSpeak3, należacego do zarabiam.com!

Pozdrawiam i życzę powodzenia na restock'u - Leopard



RE: Kolejny Wallpaper'owo/Shop'owy restock przed nami! - Magnus - 06-09-2010 20:36

Wszystkim życzę powodzenia po raz 1 biorę udział w takim innym restocku niż generalny na pewno bedzie o wiele łatwiej miejmy nadzieję ,że najwięcej osób zgarnie nagrody z naszego forum . Jeszcze raz wszystkim życzę szczęścia.

Pamiętajcie ,że ręcznie nie ma co się pchać
-Tasker lub Hotkey'e
Najlepiej LRC pro [ 7 dolary ]

Czwartek kampimy chłopaki na Team Speak'u


RE: Kolejny Wallpaper'owo/Shop'owy restock przed nami! - Polak123 - 06-09-2010 21:05

jakie ipod'y skad wiecie o nowych nagrodach ? znaczy ipodach nowych


RE: Kolejny Wallpaper'owo/Shop'owy restock przed nami! - krysia9545 - 06-09-2010 21:11

A ja mam takie pytanko trochę z innej beczki... Mianowicie, mam zamiar zakupić UW Gold, założyłem konto pp, tyle, że trzeba tam powiązać kartę kredytową, tego robić nie chcę. Więc: jest jakiś inny sposób nabycia tego???


RE: Kolejny Wallpaper'owo/Shop'owy restock przed nami! - Magnus - 06-09-2010 21:12

A to jest nie ważne skąd mamy informację na ten temat napisz do lockerz może Ci coś odpowie lecz nie wiem.


RE: Kolejny Wallpaper'owo/Shop'owy restock przed nami! - Dominator - 06-09-2010 21:51

yeah, ja to tak jak magnus xd pierwszy raz . Mysle ze sie obejdzie bez lagów na restocku.


RE: Kolejny Wallpaper'owo/Shop'owy restock przed nami! - Tech - 06-09-2010 22:08

(06-09-2010 21:05)polak123 napisał(a):  jakie ipod'y skad wiecie o nowych nagrodach ? znaczy ipodach nowych
To jest tajne/poufne Smile

Co do tematu to ja oczywiście wezmę udział. Jest to już mój 3 shopowy-tapetowy restock z rzędu i mam nadzieję zgarnąć tym razem 75$. Powodzenia wszystkim życzę Tongue


RE: Kolejny Wallpaper'owo/Shop'owy restock przed nami! - KoGi - 06-09-2010 22:33

O której godz można się spodziewać mniej więcej tego restocku bo tego dnia mam praktyki na od 12 do 17 i możliwe że może mnie restock ominąć :/. Jeszcze pomyśle może nie pójdę na praktyki Big Grin czas pokażę. Życzę wszystkim wysokich wygranych, ja poluję na 50$ Paypal Tongue


RE: Kolejny Wallpaper'owo/Shop'owy restock przed nami! - Tech - 07-09-2010 14:02

@UP Restocku raczej nie będzie w tych godzinach co podałeś Tongue Prawdopodobnie możemy się go spodziewać między 22 a 1 w nocy.


RE: Kolejny Wallpaper'owo/Shop'owy restock przed nami! - con1u - 07-09-2010 14:21

Sorry, że tu piszę. Czyli weźmie każdy udział kto zamówił tapetkę od początku jej istnienia?