Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wylaczyc apke udostepniajaca posty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jak wylaczyc apke udostepniajaca posty (/Temat-Jak-wylaczyc-apke-udostepniajaca-posty-131429)



Jak wylaczyc apke udostepniajaca posty - siuvax - 05-04-2016 21:03

Kumpel cos naklikal i teraz ciagle dodaje w jego imieniu posty na grupy. Kursy jezykowe i takie tam. Wiem mniej wiecej jak to dziala, zawsze wystarczylo obczaic jaka to apka dodaje i wejsc w ustawienia na FB i calkowicie ja usunac albo ograniczyc funkcje. Robimy tak ale za kazdym razem to wraca. Moze byc jakas wtyczka w przegladarce zainstalowana czy cos takiego? Jakis soft na kompie?


RE: Jak wylaczyc apke udostepniajaca posty - Alerin - 06-04-2016 17:17

Zmiana hasła + sprawdź aplikacje w przeglądarce.


RE: Jak wylaczyc apke udostepniajaca posty - siuvax - 06-04-2016 17:20

w sensie wtyczki?


RE: Jak wylaczyc apke udostepniajaca posty - Alerin - 06-04-2016 17:49

Tak.
Sprawdź również jaka aplikacja postuje wiadomości. Masz nazwę koło godziny.


RE: Jak wylaczyc apke udostepniajaca posty - siuvax - 07-04-2016 19:02

nazwe apki mam, ale nie ma jej w zainstalowanych na facebooku


RE: Jak wylaczyc apke udostepniajaca posty - ClassAxion - 07-04-2016 19:08

Zgaduje że to Google Chrome, wejdź we wtyczki i wyłącz wszystkie których nie używasz (albo najlepiej wszystkie).


RE: Jak wylaczyc apke udostepniajaca posty - Tochkan - 07-04-2016 19:32

Z pewnością Google Chrome.
Do autora tematu - zapytaj się kumpla na jakiej witrynie wyskoczyło mu okienko, które informowało o konieczności zainstalowania dodatku, żeby zobaczyć content i daj mi znać jak możesz.