Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie wywiązał się z umowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Nie wywiązał się z umowy (/Temat-Nie-wywiazal-sie-z-umowy-131418)

Strony: 1 2


Nie wywiązał się z umowy - Skyrimka - 05-04-2016 19:00

.
.
.
.


RE: Nieaktualne - Pysik-89 - 06-04-2016 18:04

Jeszcze jak najbardziej AKTUALNE!
Czekam na wywiązanie się z umowy! Kod PSC otrzymałeś/aś więc czekam na zrealizowanie oferty do godziny 22, inaczej leci zgłoszenie! To, że post został edytowany nie oznacza że nie mam screenów wcześniejszej wersji. Mam tylko nadzieje, że nie jesteś kolejną osobą która za 20 zł jest w stanie się zeszma***


RE: Nieaktualne - Majka - 06-04-2016 18:16

@[Skyrimka] czekam na odpowiedź

(poprawiam temat)


RE: Nieaktualne - Albańczyk00 - 06-04-2016 18:16

(06-04-2016 18:04)Pysik-89 napisał(a):  Jeszcze jak najbardziej AKTUALNE!
Czekam na wywiązanie się z umowy! Kod PSC otrzymałeś/aś więc czekam na zrealizowanie oferty do godziny 22, inaczej leci zgłoszenie! To, że post został edytowany nie oznacza że nie mam screenów wcześniejszej wersji. Mam tylko nadzieje, że nie jesteś kolejną osobą która za 20 zł jest w stanie się zeszma***
Mnie też oszukał za psc 20zł. Miał mi sprzedać 10 kont na fb z 3 letnim stażem. Zgłaszamy go. Jednak Ty miałeś ss ja ich nie mam :/

(06-04-2016 18:04)Pysik-89 napisał(a):  Jeszcze jak najbardziej AKTUALNE!
Czekam na wywiązanie się z umowy! Kod PSC otrzymałeś/aś więc czekam na zrealizowanie oferty do godziny 22, inaczej leci zgłoszenie! To, że post został edytowany nie oznacza że nie mam screenów wcześniejszej wersji. Mam tylko nadzieje, że nie jesteś kolejną osobą która za 20 zł jest w stanie się zeszma***
A ty co od niego kupiles?


RE: Nie wywiązał się z umowy - Pysik-89 - 06-04-2016 18:29

Miała czy miał, bo ciężko stwierdzić po nicku w swojej ofercie sms-y premium na sprzedaż "50 zł na koncie za 20 PSC" Napisałem, i umówiliśmy się na 16 dnia dzisiejszego. Do czasu przekazaniu kodu owej osobie było wszystko ok. Niestety kontakt urwał się zaraz po tym jak Skyrymka otrzymała PSC


RE: Nie wywiązał się z umowy - Albańczyk00 - 06-04-2016 18:31

Tak to najczęściej sie konczy..


RE: Nie wywiązał się z umowy - Skyrimka - 06-04-2016 22:18

(06-04-2016 18:29)Pysik-89 napisał(a):  Miała czy miał, bo ciężko stwierdzić po nicku w swojej ofercie sms-y premium na sprzedaż "50 zł na koncie za 20 PSC" Napisałem, i umówiliśmy się na 16 dnia dzisiejszego. Do czasu przekazaniu kodu owej osobie było wszystko ok. Niestety kontakt urwał się zaraz po tym jak Skyrymka otrzymała PSC

Przecież Ci wysłałem te sms'y.

(06-04-2016 18:16)Albańczyk00 napisał(a):  Mnie też oszukał za psc 20zł. Miał mi sprzedać 10 kont na fb z 3 letnim stażem. Zgłaszamy go. Jednak Ty miałeś ss ja ich nie mam :

Jakie konta na fb człowieku jak nigdy żadnych kont nie sprzedawałem, pokaż mi temat w którym reklamuję sprzedaż kont do fb. Pysik znalazłeś sobie kolege żeby spamował razem z Tobą?


RE: Nie wywiązał się z umowy - Pysik-89 - 07-04-2016 07:07

Skyrimka jaja sobie robisz? czy co? To że edytujesz tematy nie oznacza że ich nie było!. Sms-ów nie wysłałeś! i kitu nie wciskaj...
Proszę jakiegoś moderatora o zainteresowanie się ową osobą.
Wszystkie dowody na to, że Skyrymka nie wywiązał się z umowy mogę podesłać na PW (oczywiście na to że sms-y nie zostały wysłane też)


RE: Nie wywiązał się z umowy - Robaczek12 - 07-04-2016 07:17

Skyrimka co ty myslisz ze skasujesz tekst i git z głowy nie trzeba nic robić dalej a kasa jest .
Pysik-89 widzisz jak ludzie leca w hu... tylko na gotowe czekają nic wiecej.
OSZUSCI JE>>>>


RE: Nie wywiązał się z umowy - Coristo - 07-04-2016 07:19

@[Skyrimka] masz czas na odpowiedź do godziny 20:00 07.04.2016