Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rejestracja na fałszywe dane firmy (nazwa.pl) a odpowiedzialność karna ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Rejestracja na fałszywe dane firmy (nazwa.pl) a odpowiedzialność karna ? (/Temat-Rejestracja-na-falszywe-dane-firmy-nazwa-pl-a-odpowiedzialnosc-karna-131415)



Rejestracja na fałszywe dane firmy (nazwa.pl) a odpowiedzialność karna ? - zawiszajp - 05-04-2016 18:43

Witam
(Nie wiedziałem w jakim dziale to dać , wiec dla bezpieczeństwa daje tu)
Nazwa ma dość fajna przecenę na hosting stron www ,ale tylko jeśli konto zarejestrowane jest na dane firmy.Czytałem w ich regulaminie ze za fałszywe dane co najwyżej mogą mi hosting wypowiedzieć i kasy nie oddać. Jednak przeczytałem tez ze oni wysyłają te dane do jakiegoś rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy i własnie dlatego mam obawy.
Mam nadzieje ze ktoś mi pomoże z góry dziękuje Smile


RE: Rejestracja na fałszywe dane firmy (nazwa.pl) a odpowiedzialność karna ? - DzejkobPL - 05-04-2016 18:47

Nazwa.pl =/= Hosting. Smile

Nie dość, że musisz kombinować, to hosting z dużo lepszymi parametrami zapewne dostaniesz w tej samej cenie - ale w innej firmie...


RE: Rejestracja na fałszywe dane firmy (nazwa.pl) a odpowiedzialność karna ? - adamcio99922 - 05-04-2016 20:00

Nie wiem czy na 100%, ale jak użyjesz czyichś danych firmy to raczej to jest równoznaczne z kradzieżą.


(05-04-2016 18:43)zawiszajp napisał(a):  Witam
(Nie wiedziałem w jakim dziale to dać , wiec dla bezpieczeństwa daje tu)
Nazwa ma dość fajna przecenę na hosting stron www ,ale tylko jeśli konto zarejestrowane jest na dane firmy.Czytałem w ich regulaminie ze za fałszywe dane co najwyżej mogą mi hosting wypowiedzieć i kasy nie oddać. Jednak przeczytałem tez ze oni wysyłają te dane do jakiegoś rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy i własnie dlatego mam obawy.
Mam nadzieje ze ktoś mi pomoże z góry dziękuje Smile



RE: Rejestracja na fałszywe dane firmy (nazwa.pl) a odpowiedzialność karna ? - Alerin - 06-04-2016 17:16

Jest za to odpowiedzialność karna, podszywanie się pod kogoś innego.
Nie pamiętam już jaki to paragraf ale to jest karalne.
Aczkolwiek kto Cię złapie? Mało prawdopodobne...
Wracając do tematu... nie stać Cię 10zł na domenę i 3zł na hosting?...


RE: Rejestracja na fałszywe dane firmy (nazwa.pl) a odpowiedzialność karna ? - MrDream - 16-05-2016 23:39

Dane są automatycznie pobierany z gusu, rejestracja na fałszywe dane (NIP/REGON) nie przejdzie...