Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na innowacje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomysł na innowacje (/Temat-Pomysl-na-innowacje-131414)



Pomysł na innowacje - Pavvel - 05-04-2016 18:43

Siema,

Wpadłem na moim skromnym zdaniem, wielki pomysł, w dużej mierze rewolucję w świecie codziennym.

Sprawa jest prosta, każdy z nas to używa, każdego to irytuje, a mój produkt każdego by zadowolił, jednym słowem produkt, który trafia praktycznie do wszystkich.

Niestety jest to produkt z branży elektroinstalacyjnej, w której moja wiedza jest równa niestety zero. Nie wiem jak ugryźć to wszystko, aby miało ręce i nogi. Boję złamać się i powiedzieć komukolwiek o moim pomyśle, ze względu na jego kradzież.

Postanowiłem zrobić krok do przodu i napisać maila do firmy Simon, odpowiedzialnej za produkcję właśnie w tej branży. Niestety, chcą rąbka tajemnicy i tutaj zaczyna się obawa. Są wielcy, mają kapitał, ja jestem mały, ale mam pomysł.

Chciałem utworzyć NDA, ale nie do końca wiem, jak się za to zabrać.
Powiem wprost, szukam osoby kompetentnej, z która bardzo chętnie wszedłbym w układ.


RE: Pomysł na innowacje - Lanserek - 05-04-2016 18:55

Nie jestem ekspertem, ale moim zdaniem powinieneś wpierw to opatentować skoro jesteś tak pewien tego pomysłu. Więcej o tym możesz poczytać np. tu http://www.traset.pl/publikacje.php

Jak już będziesz mieć patent wtedy możesz rozmawiać z wielkimi koncernami bez obaw Smile


RE: Pomysł na innowacje - Pavvel - 05-04-2016 20:49

Aby opatentować cokolwiek, muszę zdać całe opracowanie pod względem technologicznym