Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Download/Poradnik] Skracanie linków, czyli przechytrz Facebooka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Download/Poradnik] Skracanie linków, czyli przechytrz Facebooka! (/Temat-Download-Poradnik-Skracanie-linkow-czyli-przechytrz-Facebooka-131405)

Strony: 1 2 3 4


[Download/Poradnik] Skracanie linków, czyli przechytrz Facebooka! - Vasaki - 05-04-2016 16:47

Premium URL Shortener v4.2.1 - Codecanyon
[Obrazek: Premium-URL-Shortener-v4.2.1.jpg]


Witajcie, długo zastanawiałem się czy wrzucać tutaj ten motyw wraz z krótkim
poradnikiem ale postanowiłem wzbogacić tę część działu o właśnie taki sposób.

No dobra, ale o co chodzi?

Wiele osób pewnie trudzi się z wszelakimi linkami i skracaczami by dawać radę jakoś na facebooku promować swoje linki.
Niestety, linki są blokowane czy uznawane za "możliwie niebezpieczne".

Co prawda domena potrafi wytrzymać trochę więcej, ale przy sporym spamie i ona padnie.

Do rzeczy!

Potrzebne nam są:
- Hosting (proszę Cię na mintshost koszt miesięcznego hostingu to 5zł)
- Trochę chęci i czasu
- Pomysł
- konto e-mail np. na gmail ^^

Pobierz: Premium URL Shortener

Jak gdyby instalacji samego skryptu oraz łączenia go z bazą danych nie mam zamiaru opisywać, wydaje mi się iż nawet laik sobie poradzi.

Co nam daje skracacz z geotargetem?

Ano to, że roboty Facebooka widzą jedno a użytkownicy z konkretnych krajów drugie :)

(W celach humorystycznych)
[Obrazek: QIBn9Tt.png]

Dodatkową opcją a właściwie możliwością jest edytowanie przez nas dowolnej strony www, o co mi chodzi?
[Obrazek: u5WvElE.png]

[Obrazek: fy6E9Vl.png]

Tak przygotowany link wystarczy nam wypromować :)

[Obrazek: FECAlhg.png]

Halo Halo!
ale skąd domeny :?
Tutaj z pomocą przychodzi freenom i jego darmowe domeny .tk .ml .cf .gq .ga
Podczepiamy je pod nasz dns i przypisujemy konkretnemu hostingowi :)
Link do Freenom: TUTAJ

Kilka informacji ode mnie;
- Zmieniaj IP
- Mieszaj linkami
- Zmieniaj Content wiadomości
- Przygotuj sobie kilka linków do fanpage z przerobionym title
- Używaj trybu incognito / czyść cache+ciasteczka


Od siebie dodam iż metoda świetnie działała na shorte (Co nie Tomek :P?)


Jeżeli myślisz iż sposób ma jakiś potencjał ew. pomógł Ci jakoś zostaw punkt reputacji :)

#Edit# 16.04.2016 #Edit#
Po licznych namowach postanowiłem wrzucić wam taki mały tutorial :)

Ja używam w tym wypadku mintshost ale to tylko z tego względu iż akurat mam go włączonego,
może to być inny dowolny hosting :)
Ja zrobię sobie sub-domenę :)

[Obrazek: QORRTtI.jpg]

[Obrazek: IHOCllc.jpg]

Następnie łączę się w moim przypadku przez program Total Comander z serwerem FTP
(dostęp do niego otrzymujemy zwykle po zakupieniu/założeniu konta na jakimś serwisie)
[Obrazek: IHOCllc.jpg]

[Obrazek: sBmkyW8.png]

Następnie przerzucamy nasze pliki do odpowiedniego folderu
[Obrazek: kaiDh2G.png]

Następnym krokiem (ja wykonywałem go podczas przerzucania plików na serwer)
jest stworzenie nowej bazy danych w MySql
[Obrazek: 8mmvNek.png]

Wypełniamy kolejno pola i dajemy stwórz
[Obrazek: 5tzMKje.png]

Jeżeli wrzuciliśmy poprawnie pliki na nasz serwer to po wejściu w adres
http://adres_mojej_strony/install.php
winno pokazać się nam takie okienko
[Obrazek: rbhabwO.png]

Jeżeli wszystkie pola są na zielono to znaczy iż wszystko jest zgodne ze skryptem i możemy zacząć instalację.
Uzupełniamy pola zgodnie z wcześniej utworzonym DataBase :)
[Obrazek: f6VBIkl.png]

Po sprawdzeniu łączenia po kliknięciu przycisku "step 3" przeniesie nas na ostatni etap
[Obrazek: k6XHNh8.png]

To by było w sumie na tyle :)
Nie mniej jednak ja przed ciekawskimi edytuje domyślne pliki i wygląda to mniej więcej tak:

http://skracacz.projekt-zarabiam.pl/

Wrzuć sobie do domyślnego folderu ten prosty pliczek w html :)
[url=http://www93.zippyshare.com/v/qwD4VkY3/file.html
]Pliczek tutaj[/url]
By wejść na stronę wystarczy po / dopisać cokolwiek :)

http://skracacz.projekt-zarabiam.pl/user
lub wejść bezpośrednio w plik strony głównej
http://skracacz.projekt-zarabiam.pl/index.php

TADAM! :D
[Obrazek: t46Qwx9.png]



Reklama


...

ZYSKAJ DOSTĘP DO AKTUALIZOWANYCH PORADNIKÓW


Pozycjonowanie stron - Content locking - Unikalne backlinki


[Obrazek: welcome2.png]



.


RE: [Download/Poradnik] Skracanie linków, czyli przechytrz Facebooka! - mahuzz - 12-04-2016 12:20

'rozpierdalacz' Big Grin
Dobra, dzięki wielkie!!


RE: [Download/Poradnik] Skracanie linków, czyli przechytrz Facebooka! - Narutek - 12-04-2016 13:38

A ja bym wytłumaczył co i jak by to połączyć Big Grin Uwierz mi są na świecie tacy co nawet i tego nie ogarną Big Grin


RE: [Download/Poradnik] Skracanie linków, czyli przechytrz Facebooka! - NorbioO - 14-04-2016 13:07

Wytłumaczyłbyś jak to pobrać? bo jakoś nie mogę...


RE: [Download/Poradnik] Skracanie linków, czyli przechytrz Facebooka! - harley15 - 14-04-2016 13:22

(14-04-2016 13:07)NorbioO napisał(a):  Wytłumaczyłbyś jak to pobrać? bo jakoś nie mogę...
Klikasz w link potem w prawym górnym rogu masz SKIP ADD przejdziesz na mediafire a potem
[Obrazek: jak.png]


RE: [Download/Poradnik] Skracanie linków, czyli przechytrz Facebooka! - NorbioO - 14-04-2016 14:25

To juz mam pobrane ale co dalej w folderze nie ma nic oprucz jakis dokumentow tekstowych z linkami do strony na ktorej nic nie ma


RE: [Download/Poradnik] Skracanie linków, czyli przechytrz Facebooka! - kukiz87 - 14-04-2016 14:53

Mam pytanie , mam ten skrypt juz jakiś czas, nawet mam strone z tym postawioną domene itp i mam problem z tym skryptem , nie wazne czy jezeli ja skróce link czy jakiś user , bo kliknieciu w niego jest biała strona , ale gdy juz sie w niego wejdzie drugi raz i każdy następny jest normalnie strona docelowa, kojarzysz vasaki co to może być nie tak ? na pw moge Ci podesłac moją stronę


RE: [Download/Poradnik] Skracanie linków, czyli przechytrz Facebooka! - NorbioO - 16-04-2016 18:41

(12-04-2016 13:38)Narutek napisał(a):  A ja bym wytłumaczył co i jak by to połączyć Big Grin Uwierz mi są na świecie tacy co nawet i tego nie ogarną Big Grin
Też bym był za wytłumaczeniem tego bo nie ogarniam Rolleyessmutny
a sposób wydaje się być przydatny.


RE: [Download/Poradnik] Skracanie linków, czyli przechytrz Facebooka! - Giorgios - 16-04-2016 18:53

dobra wstawka Wink


RE: [Download/Poradnik] Skracanie linków, czyli przechytrz Facebooka! - Vasaki - 16-04-2016 19:33

#16.04.2016#
Edytowałem, dopisałem mały poradnik dot. połączenia z database + cały proces instalacyjny Smile