Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting i domena pod PPA/SUB ale? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting i domena pod PPA/SUB ale? (/Temat-Hosting-i-domena-pod-PPA-SUB-ale-131399)



Hosting i domena pod PPA/SUB ale? - Diesiel - 05-04-2016 13:54

Witam sprawa wygląda tak, że potrzebuje hostingu i domeny pod PPA i Sub SMS na Polske, gdzie będę pewny, że google nie usunie mi tej strony jeśli będę pozycjonował ją seopilotem, co polecacie?


RE: Hosting i domena pod PPA/SUB ale? - Karewer - 05-04-2016 19:37

A co ma za przeproszeniem hosting i domena do usuwania stron z indeksu przez google? Smile Tutaj chodzi o content, a nie o miejsce, gdzie będzie zaparkowana domena.
Z tego, co słyszałem to Biznes-Host ma luźniejszą politykę odnośnie stron PPA. Sam trzymam u nich 2 strony tego typu i nigdy nie miałem żadnego problemu. Jeśli chodzi o domenę z końcówką .pl to nie bierz nigdy domeny za 1 zł, albo za darmo, bo cena przedłużenia takiej domeny będzie oscylować w granicach 100 zł. Smile


RE: Hosting i domena pod PPA/SUB ale? - Diesiel - 07-04-2016 19:07

(05-04-2016 19:37)Karewer napisał(a):  A co ma za przeproszeniem hosting i domena do usuwania stron z indeksu przez google? Smile Tutaj chodzi o content, a nie o miejsce, gdzie będzie zaparkowana domena.
Z tego, co słyszałem to Biznes-Host ma luźniejszą politykę odnośnie stron PPA. Sam trzymam u nich 2 strony tego typu i nigdy nie miałem żadnego problemu. Jeśli chodzi o domenę z końcówką .pl to nie bierz nigdy domeny za 1 zł, albo za darmo, bo cena przedłużenia takiej domeny będzie oscylować w granicach 100 zł. Smile

ogólnie chodzi o to, czy warto mieć hosting zagraniczny, ponieważ mam zamiar postawić stronę która będzie prawdopodobnie zgłaszana, i będzie miała w ciągu paru dni 10k-70k ludzi. czy dzięki temu dłużej się będzie trzymać w google? Chyba, że zle rozumuje coś...


RE: Hosting i domena pod PPA/SUB ale? - Diesiel - 09-04-2016 20:48

(07-04-2016 19:07)Diesiel napisał(a):  
(05-04-2016 19:37)Karewer napisał(a):  A co ma za przeproszeniem hosting i domena do usuwania stron z indeksu przez google? Smile Tutaj chodzi o content, a nie o miejsce, gdzie będzie zaparkowana domena.
Z tego, co słyszałem to Biznes-Host ma luźniejszą politykę odnośnie stron PPA. Sam trzymam u nich 2 strony tego typu i nigdy nie miałem żadnego problemu. Jeśli chodzi o domenę z końcówką .pl to nie bierz nigdy domeny za 1 zł, albo za darmo, bo cena przedłużenia takiej domeny będzie oscylować w granicach 100 zł. Smile

ogólnie chodzi o to, czy warto mieć hosting zagraniczny, ponieważ mam zamiar postawić stronę która będzie prawdopodobnie zgłaszana, i będzie miała w ciągu dnia kilkanaście tysięcy unikalnych wejść. Czy biznes host będzie dobrym wyborem, tak bym się nie martwił i zwykły START za 100zł wystarczy? Nie zamierzam VPS'a brać.