Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodatkowe pieniądze na operację - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dodatkowe pieniądze na operację (/Temat-Dodatkowe-pieniadze-na-operacje-131394)



Dodatkowe pieniądze na operację - PrzemoC5 - 04-04-2016 23:44

Witam.

Na wstępie: Panowie! Super robota, inspirujecie mnie, mój ukłon za to, że potraficie zarabiać przez internet Smile

Pracuję na etacie i szukam dodatkowe sposobu na zarobienie pieniędzy:
cel: 10tys do końca roku na operację oczu. Ściągam okulary i jedyne, co widzę to mgła, czas to zmienić. Cel jest zawyżony, jednak biorę pod uwagę dodatkowe wizyty, krople i inne cuda.

Pracuję na etacie na 3/4 i znajdę spokojnie dodatkowy czas, by zarobić, jednak jestem facetem z dużym sumieniem i nie potrafiłbym zarabiać na e-whore, czy też subach, które wiem, że są tylko zarobkiem dla mnie, a ludzie nie dostają za to tego, co by chcieli. Nie mógłbym spać po nocach Wink

Jeśli macie dla mnie jakieś propozycje to fantastycznie, chętnie pójdę pod czyjeś skrzydła. HYIP także mi się podobają, jednak jeśli mam tam inwestować to najpierw muszę zarobić w internecie Smile

Wiem, że za ref dostanie się pare groszy, jednak jeśli osoba nauczy mnie, jak osiągnąć mój cel to możemy się umówić, że część zysków także do niej trafi Smile

Dzięki wielkie za każdy komentarz, czy wiadomość prywatną Smile Trzymajcie się Panowie. Dobrej nocy!


RE: Dodatkowe pieniądze na operację - Dzipsiok87 - 05-04-2016 07:37

Napisałem Ci pw. Jest kilka stron gdzie nie musisz mieć nic żeby zacząćSmile


RE: Dodatkowe pieniądze na operację - DC1 - 05-04-2016 07:40

Ciężko będzie wyciągać ponad 1000zl miesięcznie bez subów. Myślałeś nad bukmacherką? To pewnie w żadnym stopniu nie pokryje twoich wymagań finansowych, ale jeśli znasz się na sporcie to możesz trochę zrobić. Druga kwestia, czy PPI kłóci się z twoim sumieniem? To również dobre pole do popisu.


RE: Dodatkowe pieniądze na operację - Dzipsiok87 - 05-04-2016 08:12

Bierzcie pod uwagę cały rok prawie i to, że chłopak ma czas. Ja od 0 w 3 miesiące kiedyś zdobyłem 6 tyś. Czyli tylko na polecaniu biznesu


RE: Dodatkowe pieniądze na operację - Damian0820 - 05-04-2016 13:47

Dlaczego nie możesz promować realnej zawartości? Subskrybcje nie opierają się jedynie na darmowych doładowaniach do telefonu i nieistniejących filmach.


RE: Dodatkowe pieniądze na operację - PrzemoC5 - 05-04-2016 19:23

Witam. Dzięki wielkie za komentarze i wiadomości prywatne Smile

Bukmacherka: jedynie piłka nożna, a z tego, co wiem to największa szansa na porażkę Smile

Mógłbym promować real content, jednak zależałoby mi, że jeśli osoba chce coś takiego to wie ile płaci, a nie w momencie dostania rachunku za abo, bądź sprawdzenia stanu konta w telefonie Smile


RE: Dodatkowe pieniądze na operację - Artinesse - 05-04-2016 19:28

A ja bym na Twoim miejscu to co zarobisz zainwestowała na w miarę popularnym i pewnym na daną chwilę hyipie. Potraktuj to jako skarbonkę, która dodatkowo mnoży Twoje pieniądze. Nie musisz wchodzić w hyip nie wiadomo na ile. Z dwa miesiące i jakieś pieniądze będą z tego. Spróbuj z kontami Facebook. Sprzedaż kont idzie świetnie i jest tutaj na forum popyt na nie. Można przyzwoicie zarobić. Z bukmacherką nie ryzykuj, poniesie Cię i stracisz 2x tyle, chyba że znasz się na tym i jesteś pewien że zarobisz. Życzę Ci powodzenia i dużych zarobków, tym bardziej że chodzi tutaj o Twoje zdrowie i lepsze samopoczucie Smile.