Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy może być? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Czy może być? (/Temat-Czy-moze-byc-131392)



Czy może być? - Akaishi909 - 04-04-2016 22:48

Witam, czy strona na której będziemy umieszczali naszą nisze musi być koniecznie na serwisie płatnym? Czy duża jest różnica między płatnym a darmowym hostingiem? Czy jest różnica w pozycjonowaniu takich stron? Na sam koniec czy taka strona (proszę się nie śmiać, robiłem to w technikum na 6 z informatyki =D) będzie wystarczająco dla potencjalnego "klienta" czy ma za mało bajerów? Owa strona z góry dzięki za odpowiedź =D

PS. robiłem ją podczas promocji strony znajomego (wpadło nam kilku użytkowników =D lecz niestety strona już nie istnieje ;C)


RE: Czy może być? - jlde - 04-04-2016 22:57

Jakby zmienić tło, może trochę barwy, to stronka byłaby całkiem, całkiem.
Cytat:Czy duża jest różnica między płatnym a darmowym hostingiem
W większości krótszy czas odpowiedzi serwera= szybsze ładowanie, brak reklam, gdzie w niektórych darmowych ładują ich pełno. No i masz pewność, że strona nie zniknie z dnia na dzień. Big Grin

Cytat:
Cytat:Czy jest różnica w pozycjonowaniu takich stron

Nie, nie ma różnicy.


RE: Czy może być? - makecash - 04-04-2016 23:27

Polecam zainwetować te kilka złoty w hosting lub kilkadziesiąt zł na rok i mieć spokój. Nie polecam darmowych bo walą tam mnóstwo reklam a po drugie strasznie mają zamulone serwery....

Domenke za darmo weźmiesz na rok i wyglądać będzie od razu 100% lepiej Smile


RE: Czy może być? - xOceanFirex - 05-04-2016 17:34

Na nazwa sa fajne promocje odnosnie hostingu


RE: Czy może być? - jlde - 06-04-2016 21:20

Niektóre darmowe nie mają reklam, a co do zamulonych serwerów, to się nie wypowiem, bo nie stawiałem jeszcze poważniejszej stronki