Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
reklama dla forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: reklama dla forum (/Temat-reklama-dla-forum-131336)



reklama dla forum - bakens - 03-04-2016 16:40

Witam.

Mam forum o tematyce "Celebs" , większość odwiedzających to ludzie z USA , Anglii , Niemiec , czyli ludzie z poza Polski.Dzienny ruch na forum , to około 4500 odwiedzin dziennych (wiem że to mało ,ale forum ma dopiero 3 miesiące). Pytanie , czy istnieją jakieś reklamy , na których można by było zarobić (chociaż na kawałek chleba) przy takim ruchu....

A może znajdzie się osoba , która pokieruje mnie tak , aby ten ruch wzrósł i w takim przypadku będzie łatwiej i prościej....


RE: reklama dla forum - bartheez - 03-04-2016 21:00

Z siecią popup, spokojnie zarobisz na chleb i na coś jeszcze Smile


RE: reklama dla forum - belly93 - 03-04-2016 21:34

Jak w większości masz ruch z "USA , Anglii , Niemiec" to może spróbuj Content Ad.


RE: reklama dla forum - bakens - 04-04-2016 18:59

dzięki ....wypróbuje i dam znać czy są jakieś rezultaty.