Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Botsport - 2% dziennie - www.botsport.cc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Botsport - 2% dziennie - www.botsport.cc (/Temat-Botsport-2-dziennie-www-botsport-cc-131332)

Strony: 1 2


Botsport - 2% dziennie - www.botsport.cc - Darken - 03-04-2016 16:02

Bot do zakładów sportowych ; )

Plany inwestycyjne:
Zakłądy "Bez ryzyka"
Dają średnio 2% dziennie

Zakłady 2% - 7% Tutaj możemy już stracić do 7%
2% - 16%
2% - 23%
2% - 37%,
Im większy procent tym większe ryzyko straty.

Minimum inwestycyjne: Nie ma a na start dostajemy 0.15$, które możemy od razu obstawić
Akceptowane systemy płatności: PM, BTC, LTC, DOGE, Payeer
Wypłaty (manualne/aut.): Manualne, do 24h

Dostajemy na start 0.15$, które od razu możemy obstawić. Naciskamy bet i to bot wybiera wszystkie zakłady. Mi za te 0.15$ obstawił jakieś 6 meczy.
Min. wypłaty to 0.45$.

Tutaj co Admin wymyślił:

Cytat:We are the creators of the program Boat for betting on sports games. The software, which is able to calculate the percentage of risk on certain sporting events. It carries a huge database of sports data for the last few years. We are not a bookmaker, we will only do rates for you using specially written bot. The essence of our company:

Dedicated server
DDOS protection
SSL encryption
manuscripts

Chwile przed 19 kończą się moje zakłady więc napiszę jak to dokładnie wygląda.

czysty https://botsport.cc

ref https://botsport.cc/?ref=Darken


RE: Botsport - 2% dziennie - www.botsport.cc - oleks94 - 03-04-2016 16:46

Obserwuje Smile


RE: Botsport - 2% dziennie - www.botsport.cc - Darken - 03-04-2016 16:55

Dzięki za refa Smile Naciśnij bet i niech te 0.15$ się kręci ;]

Btw. Nie spodziewałem sie aż tak dużej bazy danych O.o Są nawet mecz w waterpolo i esport Big Grin

EDIT: Po 2.5 godzinach naliczyło 0.2%

Hm z tego co widzę to nasze wygrane nie dochodzą automatycznie do puli aktywnego zakładu. Więc jak chcemy dodać troche kaski to naciskamy stop i dodajmy to co wygraliśmy. Aktualny stan konto można zobaczyć na samej górze.

Zrobiłem testowy depozyt. Doszło w pare sekund


RE: Botsport - 2% dziennie - www.botsport.cc - oleks94 - 03-04-2016 18:00

Mam problem z zalogowaniem. Zarejestrowałem się wszystko cacy , wchodzę na maila otwieram go i jest pusty O.o nie ma linku żeby potwierdzić rejestracje lol xd


RE: Botsport - 2% dziennie - www.botsport.cc - surfbar - 03-04-2016 18:09

(03-04-2016 18:00)oleks94 napisał(a):  Mam problem z zalogowaniem. Zarejestrowałem się wszystko cacy , wchodzę na maila otwieram go i jest pusty O.o nie ma linku żeby potwierdzić rejestracje lol xd
Link masz w spamie Smile


RE: Botsport - 2% dziennie - www.botsport.cc - Darken - 03-04-2016 18:39

Jak dalej masz problem to pisz do supportu ;]


RE: Botsport - 2% dziennie - www.botsport.cc - Darken - 03-04-2016 19:46

Uwaga!! nie stopujcie zakładów. Po zastopowaniu dostaniecie tylko tyle ile wam wypracawało. Ja zastopowałem z bonus aby dołożyć do depozytu. Dostałem tylko tle ile mi ten bonus wypracował w tym czasie.

Edit. Jednak wszystko juz w normie. Mam ten bonus spowrotem na koncie xd


RE: Botsport - 2% dziennie - www.botsport.cc - Albańczyk00 - 03-04-2016 19:51

Chętnie sprawdzę


RE: Botsport - 2% dziennie - www.botsport.cc - Darken - 04-04-2016 14:26

Miałem pewien problem z Refkiem. Napisałem do supportu. Niby nie odpisali ale naprawili w ciągu godziny Wink


RE: Botsport - 2% dziennie - www.botsport.cc - maax6 - 05-04-2016 07:56

Wypłacał już ktoś coś?