Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak bez wkłądu własnego coś zarobic? - Dziennik Pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak bez wkłądu własnego coś zarobic? - Dziennik Pracy (/Temat-Jak-bez-wkladu-wlasnego-cos-zarobic-Dziennik-Pracy-131331)

Strony: 1 2


RE: Jak bez wkłądu własnego coś zarobic? - Dziennik Pracy - Albańczyk00 - 04-04-2016 14:12

(03-04-2016 21:40)Nikio22 napisał(a):  jak wgl wypłacić z pray4bucks? bo nie widze tam zakładaki do wypłat Tongue
Zeby wyplacic trzeba kupic jedna paczkę za 39,99$. Od niedawna nie trzeba wplacać tylko można kupic z tego co sie wyklika. Jedni pisza ze to scam bo pewnie nie kupili paczki. Pozyjemy zobaczymy jesli to scam to najwyzej strace 4 dni klikania (srednio po 1 godzine dziennie)

(03-04-2016 21:58)mintek14 napisał(a):  5 kont na recyclixie z jednego IP ? Pozdro jak na każdym przy wypłacie wymagają zdj dowodu przy twarzy jeśli się nie inwestuje Wink
Od jednych wymagaja potwierdzenia od innych nie i wogole to robie test czy mnie wykryja czy nie

(03-04-2016 21:33)Cobra1974 napisał(a):  Mam pytanie. Jak w pray4bucks zmienić narodowość? I czy oni nie wyłapią, że adres IP jest z Polski i nie zablokują wypłat?
W zakladce Country zmieniasz z "Afghanistan" na " United States"


RE: Jak bez wkłądu własnego coś zarobic? - Dziennik Pracy - Albańczyk00 - 04-04-2016 20:42

Właśnie przed chwilą napisałem aplikację na fb. Jednak poradniki sie do czegos przydaly Big Grin
Jutro coś podkombinuje, moze jakies grupy na fb moze jakis konkursic xD


RE: Jak bez wkłądu własnego coś zarobic? - Dziennik Pracy - Albańczyk00 - 06-04-2016 17:29

Jak narazie nie mam czasu na nic więc narazie nie będę korzystał z buxów. Jak ktoś chce to mogę odsprzedać konto z 19$ na koncie lub możecie u mnie kupić reklamę.
Pozdrawiam


Jak bez wkłądu własnego coś zarobic? - Dziennik Pracy - Hybrid1990 - 06-12-2019 14:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.