Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dlaczego inwestycje HYIP padają? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Dlaczego inwestycje HYIP padają? (/Temat-Dlaczego-inwestycje-HYIP-padaja-131317)

Strony: 1 2 3


RE: Dlaczego inwestycje HYIP padają? - mysc - 22-04-2016 11:18

Wy macie swoje zdanie, ja mam swoje i na tym poprzestańmy Smile

Pozdrawiam i życzę owocnego promowania "programów inwestycyjnych" Smile


RE: Dlaczego inwestycje HYIP padają? - Dzipsiok87 - 22-04-2016 11:30

Zdanie może każdy mieć, ale ciekawi mnie czy działałeś w programach inwestycyjnych np w diamenty czy nieruchomości. Jeżeli nie to zdanie Twoje ma tu małe znaczenie. Pozdrawiam i też kończę dyskusje.


RE: Dlaczego inwestycje HYIP padają? - todek78 - 22-04-2016 12:00

(22-04-2016 11:30)Dzipsiok87 napisał(a):  Zdanie może każdy mieć, ale ciekawi mnie czy działałeś w programach inwestycyjnych np w diamenty czy nieruchomości. Jeżeli nie to zdanie Twoje ma tu małe znaczenie. Pozdrawiam i też kończę dyskusje.

Pewne jest jedno - wszędzie gdzie płacimy pieniądze, czy to sklep, bank, mechanik itp, to te pieniądze dostaje ktoś inny. Żeby właściciel sklepu dostał pieniądze, ktoś musi u niego coś kupić. W pracy dostajemy wypłatę z pieniędzy podatników(jak to państwowy zakład pracy). Pieniądze nie biorą się z kosmosu Smile
W Internecie płacimy za usługę i dostajemy podział zysków za usługę, którą wykonujemy. A to, że prawie każdy program dostarcza śmieciową usługę, nasz praca nie jest wykonywana jak należy, to inna sprawa. Jednak są wyjątki i działają one tak, że każdy może zarobić, a nie tylko Ci co wejdą na początku zarobią kosztem tych co wpłacili później. Taks amo jak są rózne sklepy z róznymi produktami, rózne zakąłdy usługowe z różnymi usługami(np serwisy samochodowe, które potrafią włożyć stare części lub wg nie wymienić, a zedrzeć jak za nowe).
I taka jest prawda, cokolwiek kto uważa Smile


RE: Dlaczego inwestycje HYIP padają? - Dzipsiok87 - 22-04-2016 13:22

Dokładnie tak Smile


RE: Dlaczego inwestycje HYIP padają? - radek0389 - 23-04-2016 10:53

Ja bym nie stawiał znaku "=" między piramidą finansową a HYIP, bo są firmy oferujące ewentualny zysk na poziomie np. 30% w rok i to można podpiąć pod HYIP, nie oszustwo.
A co do realności biznesów revshare z podziałem zysków z reklam, to wystarczy przetestować produkt. Jeśli jest nim reklama, którą przeglądamy, nie zwracając uwagi na jej treść, tylko po to, aby odbębnić swoje punkty, to sami możemy sobie odpowiedzieć ile, to jest warte, okrągłe ZEROHuh