Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hajs się zgadza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Hajs się zgadza (/Temat-Hajs-sie-zgadza-131303)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Hajs się zgadza - Basteks - 24-06-2016 18:56

Witam wszystkich po dłuższej przerwie.

Ok, to zaczynamy, jak wcześniej pisałem firma zmienia status na Brokera i otwiera swoją platformę opcji binarnych ale przed tym wszystkim musiała wykonać audyt Finansowy, wszystko wyglądało fajnie do półki nie okazało się iż firma bierze na siebie bardzo duże ryzyko wpadnięcia w kłopoty finansowe ponieważ dla inwestorów nie było praktycznie żadnych informacji co do strat wkładu a jedynie informacja iż przychód może być mniejszy lub większy w zależności od handlu na opcjach dlatego firma postanowiła dużo namieszać nie informując o tym fakcie swoich inwestorów, dlatego też takie podejście odbiło się negatywną opinią i dużym minusem no ale co się takiego zmieniło:

1) zmiana planów inwestycyjnych

[Obrazek: Google_Chrome_Screen_Snapz041.jpg]

są to plany na 4, 8 i 12 miesięcy z różną stopą procentową straty lub bez oraz co z tygodniową wypłatą - tylko i wyłącznie dla nowych inwestycji i inwestorów
Wszyskie dotychczasowe inwestycje zostały zatrzymane i przeniesione na tzw. pomocnicze konto gdzie można tylko wykonać 3 opcje 
a) otworzyć nową inwestycję i tylko na rok bez ryzyka
b) kupić udziały
c) wrzucić na platformę handlową i pohandlować a raczej przehandlować 

 

2) udziały firmy 
pojawiła się nowa funkcja, przesłania udziałów innej osobie oraz zostało przekazana informacja inż dywidendy beda wypłacane co kwartał dokładna data 1 wypłaty nie jest jeszcze znana ale naliczenia mają być już z nowego miesiąca, poczekamy zobaczymy. Do tego wszystkiego dojdzie jeszcze możliwość odsprzedaży udziałów innej osobie.

3) Program partnerski zostaje taki jaki był lecz dojdzie mała dodatkowa funkcja czyli partnerka z platformy handlowej

4) zmiana strony chyba na gorszą, osobiście uważam iż poprzednia była bardziej ładniejsza i czytelniejsza ale to kwestia gustu, oczywiście w pewnych miejscach wykonywane są jeszcze poprawki

5) została uruchomiona platforma handlowa na opcjach binarnych

[Obrazek: Google_Chrome_Screen_Snapz042.jpg]

uważam że platforma ma jeszcze wiele do życzenia, jest ona też jak narazie dostępna tylko dla zarejestrowanych inwestorów dlatego też w momencie wypuszczenia ją na rynek dostępny dla wszystkich będzie poprawiona ale nie jestem też specjalistą wiec nie będę się w tej kwestii dużo wypowiadał, ktoś inny ją przetestuje i da opinię.


Podsumowując to wszystko uważam że firma zmieniła za szybko swój kierunek i inwestorzy mogą uciec od tych drastycznych zmian, ja osobiście rekomenduje jeżeli ktoś by naprawdę chciał zainwestować to tylko i wyłącznie małą sumę i na bezpieczny bez ryzyka plan inwestycyjny, oczywiście to jest tylko i wyłącznie moja opinia każdy zrobi jak uważa za słuszne. Trudno jest w tej chwili określić co te zmiany mają oznaczać i jaki kierunek obrała firma czas pokaż mam nadzieję że wszystko się unormuje i będą dokładnie objaśnione warunki co do inwestycji i ryzyka.

To tyle z mojej strony pozdrawiam 

Sebastian

PS. Jeżeli ktoś szuka innego rozwiązania niż Delston to proponuję Kairos Planet sprawdzony i opisany tutaj


RE: Hajs się zgadza - Karimes - 09-07-2016 14:02

Wiadomo coś kiedy inwestycje zostaną wznowione?


RE: Hajs się zgadza - Basteks - 09-07-2016 15:34

inwestycje sa wznowione w takim formacie jak powyzej


RE: Hajs się zgadza - Kamil_Koleczko - 10-07-2016 08:38

Witam,
Z braku czasu pisze po dłuższej przerwie. Delston działa, mogłem tylko założyć nowy, roczny kontrakt na 1,4% tygodniowo. Dopiero za rok przekonam się czy wypłaca pieniądze.

[Obrazek: image.png]


[Obrazek: image.png]


[Obrazek: image.png]


RECYCLIX, nic nowego, 7 euro się uzbieralo, cały czas reinwestycja:

[Obrazek: image.png]

Karios Planet, działa dalej bez problemów, kolejna wypłata doszła.

[Obrazek: image.png]


RE: Hajs się zgadza - Karimes - 10-07-2016 15:16

No działa ale co z pieniędzmi które utknęły w starych inwestycjach? Bo ja wszystkich na to drugie konto nie otrzymałem. Przy starych inwestycjach mam "wstrzymane" i co z nimi? Jest możliwość "shut down"


RE: Hajs się zgadza - Basteks - 10-07-2016 15:48

dokladnie masz zamknac inwestycje, wszystkie pieniadze czyli wklad i przychod przejdzie na pomocniczy balance, obok tego balansu bedziesz mial przycisk i potem 3 mozliwosci.
1) inwestycja
2) kupic udzialy
3) przerzucic na platforme


RE: Hajs się zgadza - Karimes - 10-07-2016 16:09

OK dzięki


RE: Hajs się zgadza - Basteks - 24-08-2016 13:08

Kairos Planet

Przez ostatnie 2 tygodnie nastąpiły zmiany w płatnościach Kairosa, mianowicie nie ma już E-payments ! wypłaty można dokonywać przez Bank wypełniając dane oraz podłączyli inną platformę https://www.paysera.com/ref/1491659 z różnymi opcjami konta i kartą kredytową prepayd niestety same wypłaty tez zostały ograniczone i są podzielone na sumy 25, 100, 200, 500, 700, 1000 itp jest to duże ograniczenie zwarzywszy na to ze nikt nie wypłaca równej sumy jeżeli ma np 553$. to narazie tyle co do Kairosa.

Delston Capital

Tutaj praktycznie nic się nie zmieniło jedynie co to przywrócili status partnerski dla wszystkich, i już za niedługo mają wypłacać za udziały. Co do platformy to są wprowadzane jeszcze poprawki.

Sebastian


RE: Hajs się zgadza - Turbik - 02-10-2016 20:38

Wie ktoś coś na temat Delston-Capital?


Hajs się zgadza - Basteks - 02-10-2016 21:09

Narazie strona nie działa ale maja wypłacać od 1 do 10 za udziały oraz ma być podłączony advcash, ePayments i coś tam jeszcze z tego co mi wiadomo ktoś sie włamał na stronę i wszystko usuną i teraz przywracają ale ile w tym prawdy to nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk