Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hajs się zgadza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Hajs się zgadza (/Temat-Hajs-sie-zgadza-131303)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Hajs się zgadza - neolistic - 30-05-2016 16:11

Bardzo spodobał mi się program Kairos Planet.
Tylko dlaczego to ja muszę im najpierw zapłacić by oni zechcieli moje miejsce wykorzystać ?
Chętnie udostępniłbym nawet cały mój HDD ale dlaczego najpierw muszę za to zapłacić 10 tyś. złotych ?
Trochę to dla mnie niezrozumiałe.
Zna ktoś może powód ?


RE: Hajs się zgadza - KiLo - 30-05-2016 16:23

Takie pytanie odnośnie Kairos Planet. Skąd mam wziąć invite code?


RE: Hajs się zgadza - Basteks - 31-05-2016 01:35

Ponieważ pieniądze jakie są wpłacane są inwestowane na rozwój firmy, np telefon z szyfrowaniem, router 3G/4G z szyfrowaniem a za to jeszcze dostajesz coś tam od firmy, jest to też przedstawione w 1 poście.


RE: Hajs się zgadza - Basteks - 04-06-2016 21:20

Witam

Z przyjemnością chciałbym poinformować wszystkich inwestorów oraz waszych partnerów iż firma Delston Capital Inc. zmienia swój status z spółki na status Brokera Maklerskiego a co za tym idzie od dzisiaj w firmie zaczyna się przeprowadzanie audytu Finansowego i Bezpieczeństwa w celu ustalenia dokładnej kondycji firmy, audyt ten jest wymagany do uzyskania takiego statusu w związku z czym wszystkie wpłaty i wypłaty będą wstrzymane do 12.06.2016, po tym terminie zostaną wprowadzone najważniejsze zmiany:
- odświeżenie strony łącznie z dostępem z aplikacji na system Android oraz ios (aktualnie w weryfikacji przez Apple)
- szerszy zakres dostępnych Systemów Płatności oraz uruchomienie dodatkowych rachunków bankowych (dla wpłacania i wypłacania środków)
- zniesienie ograniczeń dla wypłaty środków
- przeniesienie właścicieli udziałów (akcji) do statusu wspólników (z możliwością otrzymywania dywidendy od przychodów spółki)
oraz szereg mniejszych zmian na korzyść inwestorów

Dlatego też spółka Delston Capital Inc. prosi wszystkich partnerów i klientów o zrozumienie w danej sytuacji, niemniej wszystkie przelewy wewnątrz bedą działać normalnie i bez ograniczeń.

Pozdrawiam
Sebastian


RE: Hajs się zgadza - Kamil_Koleczko - 09-06-2016 20:23

Siemano,

Delston Capital:

Zarobek za ostatni tydzień:
[Obrazek: Wyplata.jpg]

Zarobek za 4 tyg:
[Obrazek: Zarobek.jpg]

Suma pieniędzy po kapitalizacji:
[Obrazek: Kwota_pracuja_ca.jpg]


Kairos Planet:

Doszła wypłata:
[Obrazek: Kairos.jpg]

Recyclix:

Tutaj nic ciekawego się nie dzieje, bonus + 30 euro, żeby konta nie zawiesili.
[Obrazek: Recyclix.jpg]


RE: Hajs się zgadza - Kamil_Koleczko - 13-06-2016 09:06

Delston Capital

Tygodniowe naliczenie po kapitalizacji:


[Obrazek: wk23.jpg]


RE: Hajs się zgadza - jaczaq - 15-06-2016 18:42

Mam pytanie - jaka jest minimalna kwota z jaką można wejść w program Delston? Chcę najpierw sprawdzić jak to wszystko działa, a mam taką zasadę, że na początku mogę zainwestować taką kwotę, jaką jestem gotów stracić Wink


Hajs się zgadza - Basteks - 15-06-2016 18:46

W tej chwili firma zmieniła programy inwestycyjne i są pytania jakie są warunki ponieważ zmienił sie status na broker maklerski dlatego wszystkie dokładne informacje bedą przekazane na koniec tego tygodnia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Hajs się zgadza - Turbik - 18-06-2016 11:46

Czy wasze inwestycje też zostały zawieszone w Delston Capital?


RE: Hajs się zgadza - Kamil_Koleczko - 18-06-2016 12:08

Tak, wszystkie inwestycje zostały zablokowane. Tak jak Basteks napisał, trzeba czekać na informacje co dalej. Jak będzie wiedział coś więcej to da znać. Z tego co wiem to platforma działa normalnie. Nowa strona według mnie to porażka. Nie czytelna i pełno rosyjskiego w wersji angielskiej. Zobaczymy jak to będzie.