Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Zwracam się z prośbą do tych co biorą udział w Ultimate Wallpaper Redemption ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Zwracam się z prośbą do tych co biorą udział w Ultimate Wallpaper Redemption ! (/Temat-Rozwiazane-Zwracam-sie-z-prosba-do-tych-co-biora-udzial-w-Ultimate-Wallpaper-Redemption-13128)



[Rozwiązane]Zwracam się z prośbą do tych co biorą udział w Ultimate Wallpaper Redemption ! - Dominator - 06-09-2010 18:16

Hej mam problem, a więc:
Pytałem się paru osób jak wpisują adres - US czy PL
Ale okazało się że więcej osób bierze udział w tym restocku
Niech odpowiedzą osoby które biorą udział w nim:

Czy wpisujecie adres w PL czy w US
Bo chcę wiedzieć czy przyślą do PL, a mam gorącą chęć na iPodzika

Do modów: jeśli temat umieściłem w złym dziale to przepraszam ale jeśli dam w off-topic to dwie osoby mi odpowiedzą, a tutaj więcej mi odpowie Tongue
& nie wrzucajcie do kosza tematu Big Grin


RE: Zwracam się z prośbą do tych co biorą udział w Ultimate Wallpaper Redemption ! - Tech - 06-09-2010 18:21

Z tych restocków wysyłają na cały świat, więc...


RE: Zwracam się z prośbą do tych co biorą udział w Ultimate Wallpaper Redemption ! - Dominator - 06-09-2010 18:22

Tech, dziękuję Ci bardzo !!!
Jesteś wielki
(a już chciałem wpisać adres w PE)


RE: Zwracam się z prośbą do tych co biorą udział w Ultimate Wallpaper Redemption ! - Monster - 06-09-2010 18:32

Mi przyszedł PayPal na polskie dane zresztą tak pisało w faq z automatu


RE: Zwracam się z prośbą do tych co biorą udział w Ultimate Wallpaper Redemption ! - Lubelak - 06-09-2010 18:51

zamawiam ipod touch
dane PL
wysyłają normalnie


RE: Zwracam się z prośbą do tych co biorą udział w Ultimate Wallpaper Redemption ! - Bolt - 06-09-2010 19:14

hmm lepiej 20$ zapłacić niż vatu 130 zł


RE: Zwracam się z prośbą do tych co biorą udział w Ultimate Wallpaper Redemption ! - Kilol - 06-09-2010 19:30

Wyjaśnione, zamykam.


[Rozwiązane]Zwracam się z prośbą do tych co biorą udział w Ultimate Wallpaper Redemption ! - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.