Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ban w google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: ban w google (/Temat-ban-w-google-131271)



ban w google - Bob5634 - 02-04-2016 08:52

Witam, od kilku lat posiadam stronę z hackami, bardzo mało używaną (ostatni post był rok temu). Na stronie były własne posty, a nie kopiowanie.
Nigdy też nie promowałem strony, nie używałem żądnego seo.
Problem polega na tym, że miesiąc temu dostałem prawdopodobnie bana od google (strona calkowicie znikła z wyszukiwarki), i nie mam pojęcia dlaczego, nigdy nie było żadnych problemów, więc nie wiem co mogło być przyczyną. Czy ktoś wie, jak sprawdzić dlaczego strona zostala zbanowana? Albo gdzie napisać o odbanowanie?


RE: ban w google - krzysio3001 - 02-04-2016 21:54

Zawsze możesz spróbować zgłosić link do wyszukiwarki google ponownie, poprzez opcję Add URL. Idea


RE: ban w google - Wojo-MyLead - 06-04-2016 14:47

Istnieje również bardzo prosty sposób na to aby sprawdzić czy nasza strona nadalznajduje się w indeksie, a służy do tego polecenie „site:www.przykładowastrona.pl” po którego wpisaniu w pole wyszukiwania, powinny pojawić się podstrony naszej witryny.


RE: ban w google - Dorozkowicz - 09-01-2023 12:17

Hej, odkopuje. Czy Google nadal takie bany daje? O co chodzi?