Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BlockChain - Najbardziej opłacalne sposoby przesyłania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: BlockChain - Najbardziej opłacalne sposoby przesyłania (/Temat-BlockChain-Najbardziej-oplacalne-sposoby-przesylania-131252)



BlockChain - Najbardziej opłacalne sposoby przesyłania - Zaróbmy Razem - 01-04-2016 20:36

Witam, mam pytanie.
Irytuje mnie dosyć duży % prowizji od transakcji na BlockChain. Jakiś czas temu czytałem w jednym z wpisów o tym, że można wysyłać w sposób tańszy. Problem w tym, że nie mogę doszukać się tego tematu, więc, czy jest na sali ekspert? Big Grin


RE: BlockChain - Najbardziej opłacalne sposoby przesyłania - vojtec - 01-04-2016 20:49

10k satoshi za przelew bez względu na wysokość sumy przesyłanej to dużo?

Możesz w ustawieniach konta w sekcji "ogólne" zmienić domyślną politykę opłat na "oszczędna" ale to może znacznie wydłużyć czas zatwierdzania transakcji. Czasem może uniemożliwić to potwierdzenie przelewu, gdy np. sieć będzie przeciążona. Wyższy priorytet (podobno) mają "stare" monety, czyli takie, które długo leżą już w portfelu, ale nie jestem tego pewien.


RE: BlockChain - Najbardziej opłacalne sposoby przesyłania - rachman - 01-04-2016 21:17

Tak, coś czytałem że dłużej leży to wyższy priorytet. 10k to czasem dużo np. dziś wysyłałem 4k (cena reklamy) a opłata 10k - trochę lipa ale czasami czas się liczy...


RE: BlockChain - Najbardziej opłacalne sposoby przesyłania - Zaróbmy Razem - 01-04-2016 21:19

(01-04-2016 20:49)vojtec napisał(a):  10k satoshi za przelew bez względu na wysokość sumy przesyłanej to dużo?

Możesz w ustawieniach konta w sekcji "ogólne" zmienić domyślną politykę opłat na "oszczędna" ale to może znacznie wydłużyć czas zatwierdzania transakcji. Czasem może uniemożliwić to potwierdzenie przelewu, gdy np. sieć będzie przeciążona. Wyższy priorytet (podobno) mają "stare" monety, czyli takie, które długo leżą już w portfelu, ale nie jestem tego pewien.

10 000 to nie dużo i gdyby tak było to nie zacząłbym się martwić.
Do tej pory za każdym razem miałem te 10 000 i mi to bardzo pasowało, ale dzisiaj wysyłając 100 000, dopłaciłem do tego 20 000 co mnie zdziwiło i zaniepokoiło (Biorąc pod uwagę transakcje w przyszłości).


RE: BlockChain - Najbardziej opłacalne sposoby przesyłania - vojtec - 01-04-2016 21:40

To raczej jednorazowy "wybryk", czasami też zwiększa mi się opłata. W portfelu na Blockchain.info nie ma chyba opcji ustawienia stałej opłaty, standardowo jest to 10k sato ale w razie potrzeby zwiększa się tak, aby transakcja przeszła bez problemów. "Na sztywno" opłatę możesz ustawić w desktopowym portfelu jeżeli jest to duży problem.


RE: BlockChain - Najbardziej opłacalne sposoby przesyłania - Zaróbmy Razem - 01-04-2016 21:59

(01-04-2016 21:40)vojtec napisał(a):  To raczej jednorazowy "wybryk", czasami też zwiększa mi się opłata. W portfelu na Blockchain.info nie ma chyba opcji ustawienia stałej opłaty, standardowo jest to 10k sato ale w razie potrzeby zwiększa się tak, aby transakcja przeszła bez problemów. "Na sztywno" opłatę możesz ustawić w desktopowym portfelu jeżeli jest to duży problem.

No dobra, dzięki wielkie, leci repucik.

Temat do zamknięcia Wink