Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja facebook publish_action v2.5 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aplikacja facebook publish_action v2.5 (/Temat-Aplikacja-facebook-publish-action-v2-5-131227)

Strony: 1 2


Aplikacja facebook publish_action v2.5 - overlord25 - 01-04-2016 12:28

Poradnik do zrobienia apki znajduje się na ruskiej stronie Rolleyes ale myślę że sobie poradzicie przez google tłumacz Big Grin poradnik do apki


RE: Aplikacja facebook publish_action v2.5 - war43 - 01-04-2016 12:50

Dzięki za wstawkę, przyda się Wink

W sumie można sobie poradzić nawet bez tłumacza.


RE: Aplikacja facebook publish_action v2.5 - Apps - 01-04-2016 12:52

Leci reput, tego jeszcze nie znałem :-)


RE: Aplikacja facebook publish_action v2.5 - DzejkobPL - 01-04-2016 12:56

Gratulacje! Właśnie wypaliłeś biznes appkowy do zera. Lol


RE: Aplikacja facebook publish_action v2.5 - Klin - 01-04-2016 13:05

I po hajsach, a taką dobrą niszę miałem : /


RE: Aplikacja facebook publish_action v2.5 - Pitek236 - 01-04-2016 13:07

No i po byznesie z apkami facepalm


RE: Aplikacja facebook publish_action v2.5 - surfer0700 - 01-04-2016 13:27

Dzięki! Teraz mogę irnić! Heart


RE: Aplikacja facebook publish_action v2.5 - Cromiell - 01-04-2016 14:18

Do autora tematu...

Twoje zachowanie tylko dowodzi jak ubogi w myślenie jest ten kraj. Ludzie jak Ty nie powinni stąpać po tej samej planecie. Skąd tyle nienawiści, tyle jadu? Dlaczego udostępniasz tak potężne jakby nie było narzędzia wszystkim wokół?! Jesteś najlepszym przykładem na debilizm w tym kraju i takich ludzi jak ty powinno się tępić ile wlezie. Nie rozumiem jakim trzeba być nieodpowiedzialnym żeby robić coś takiego. A gdybyś Ty miał jakiś super świetny plan i ktoś postanowił go powiesić na każdym słupie ogłoszeniowym w mieście? Cieszyłbyś się? Myślisz, że jesteś fajny bo dostaniesz za ten temat dużo zielonych punkcików? W moim oczach jesteś zerem bo nie potrafisz rozsądnie podejść do tematu. Twoja ignorancja powinna zostać ukarana a ten temat powinien wylądować w koszu. Myślałem, że po użytkowniku Twojego pokroju można spodziewać się czegoś więcej niż nieodpowiedzialnego postępowania, które zaprezentowałeś. Angry Angry Angry Angry

Przy okazji. Jak już będę miał tą appkę to jak ją mogę wykorzystać? Ktoś pomoże na PW?


RE: Aplikacja facebook publish_action v2.5 - PaidMoney - 01-04-2016 14:29

(01-04-2016 14:18)Cromiell napisał(a):  Do autora tematu...

Twoje zachowanie tylko dowodzi jak ubogi w myślenie jest ten kraj. Ludzie jak Ty nie powinni stąpać po tej samej planecie. Skąd tyle nienawiści, tyle jadu? Dlaczego udostępniasz tak potężne jakby nie było narzędzia wszystkim wokół?! Jesteś najlepszym przykładem na debilizm w tym kraju i takich ludzi jak ty powinno się tępić ile wlezie. Nie rozumiem jakim trzeba być nieodpowiedzialnym żeby robić coś takiego. A gdybyś Ty miał jakiś super świetny plan i ktoś postanowił go powiesić na każdym słupie ogłoszeniowym w mieście? Cieszyłbyś się? Myślisz, że jesteś fajny bo dostaniesz za ten temat dużo zielonych punkcików? W moim oczach jesteś zerem bo nie potrafisz rozsądnie podejść do tematu. Twoja ignorancja powinna zostać ukarana a ten temat powinien wylądować w koszu. Myślałem, że po użytkowniku Twojego pokroju można spodziewać się czegoś więcej niż nieodpowiedzialnego postępowania, które zaprezentowałeś. Angry Angry Angry Angry

Przy okazji. Jak już będę miał tą appkę to jak ją mogę wykorzystać? Ktoś pomoże na PW?
Kolego ty chyba nie myślisz, że ktoś Ci taki poradnik udostępni, umiejętność dobrze obsługiwania aplikacji jest więcej warta niż taki poradnik dotyczący zrobienia apki.

Ps; Zapomnialeś, że dzisiaj jest Prima Aprilis?
Taki dzień jest specjalnie dla takich ludzi jak ty impreza

Do autora tematu bardzo fajnie, że zrobiłeś taki temat pewnie dużo ludzi się nabrało Wink


RE: Aplikacja facebook publish_action v2.5 - Cromiell - 01-04-2016 14:47

@UP: Ty na serio? beka Mógłbym sobie napisać wielki napis na czole "ironia", ale wtedy nie zadziałałoby to jak należy. Na dodatek zepsułeś ideę tego tematu... Sad