Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca dla studenta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Praca dla studenta (/Temat-Praca-dla-studenta-131220)

Strony: 1 2 3


Praca dla studenta - Bushido - 01-04-2016 00:17

Witam.

Wiem, że idę na łatwiznę i z góry przepraszam, ale prosiłbym o pomoc w znalezieniu takowego zajęcia na internecie.

Będę studentem medycyny od października, to już pewne - a jakie to ma znaczenie?

-nie mogę pracować na etacie, chyba rozumiecie, na tych studiach jest tylko nauka-sen, ciężko znaleźć tam miejsce na jakąkolwiek pracę, a tym bardziej tzw. "normalną" Smile

-nie mogę pracować w dni robocze, zajęcia 8-17, 17-22 nauka, 22-6, sen i tak w kółko, wszystko spada na weekend

-odpadają studia niestacjonarne... studia od pon-pt i 3 tysiące czesnych miesięcznie.

-nie jestem przydatny jako copywriter, nie mam doświadczenia, nie studiuje filologii polskiej ani innych dziwnych kierunków, ciężko znaleźć ofertę pracy gdy ktoś nie wymaga doświadczenia, bądź oferuje pisanie artykułów nt. zdrowia i psychologii

Zarobki których bym oczekiwał: 600 zł na wynajęcie jakiegoś pokoiku i opłaty, 250 złotych na jedzenie, 100 złotych na książki. 60 na bilet. Przyjmijmy, że razem 1000 złotych.

Zainteresowania: rozwój osobisty, psychologia, medycyna, ekonomia w małym stopniu, aktualne sprawy społeczne, literatura, filozofia no i nauki ścisłe, częściowo.

Znam dobrze angielski i rosyjski, umiem sklejać filmy w Vegasie i je edytować, obrabiać grafikę i tworzyć teksty oraz je redagować.

Jak widać wymagania mam trochę duże, czy znacie jakieś źródło zarobku NA INTERNECIE dla osoby takiej jak ja? Smile


RE: Praca dla studenta - Robaczek12 - 01-04-2016 07:28

Nie masz czasu na nic i chcesz zarabiać po 1000zł ??


RE: Praca dla studenta - mikuss - 01-04-2016 07:32

Kolego albo rybki albo pipki ... Nie da się nie mieć czasu i zarabiać 1k miesięcznie.
By zarabiać nawet w sieci to trzeba mieć na to czas


RE: Praca dla studenta - dariuszxdd - 01-04-2016 08:22

Bushido Prosze napisać do mnie Priv

Zobaczymy, co da się zrobić Smile


Praca dla studenta - tomek019 - 01-04-2016 09:18

Jesli chcesz zarabiac 1000zl to spoko, jest duzo darmowych metod ktore Ci to umozliwia ALE musisz miec na to czas. Przynajmniej te pol godziny- godzine dziennie.

tapnięte


RE: Praca dla studenta - Lukasz5555 - 01-04-2016 09:30

Może warto promować jakiś program. Jest mnóstwo tego gdzie od każdej osoby poleconej dostajesz jakiś % jej dochodów lub ogólnie ustaloną kwotę. Warto się tym zainteresować bo przy dobrej promocji mógłbyś mieć stały pasywny dochód, może nie koniecznie 1000 zł, ale kto wie. Drugą możliwością są opcję binarne- jeśli jesteś dobry z ekonomii, znasz mechanizmy rynkowe to możesz poświęcając 20 minut dziennie zarabiać 1000 zł.


RE: Praca dla studenta - Nikio22 - 01-04-2016 10:12

Możesz też zainwestować w coś i potem poświęcać na to 1-2 min dziennie i po jakimś czasie tylko wypłacać zyski Wink

jeśli jesteś zainteresowany to pisz pw Wink


RE: Praca dla studenta - dazy19 - 01-04-2016 10:17

Ja od siebie polecam obcieciekosztow i wydatkow do minimum i inwestycje drobnych w rozne akcje publiczne ktore mozesz zorganizowac Smile


RE: Praca dla studenta - Bushido - 01-04-2016 11:23

Ciężko sobie obciąć koszty na niektórych rzeczach, wynajem pokoju przy uczelni w Krakowie jest droższy niż wynajem całego mieszkania u mnie w miejscowości.

Jeśli chodzi o czas to te 16-20 godzin w czasie weekendu się znajdzie, budżet który mógłbym wykorzystać na jakieś inwestycje to 1,5 tyś. zł maks.

A przy okazji - koniecznie 1000 złotych MIESIĘCZNIE, nie mogę jeść powietrza ani spać na ławce. Smile

A ile można zarobić na amatorskim copywriting'u wiecie może?


RE: Praca dla studenta - Dan14NR - 01-04-2016 14:55

(01-04-2016 11:23)Bushido napisał(a):  Ciężko sobie obciąć koszty na niektórych rzeczach, wynajem pokoju przy uczelni w Krakowie jest droższy niż wynajem całego mieszkania u mnie w miejscowości.

Jeśli chodzi o czas to te 16-20 godzin w czasie weekendu się znajdzie, budżet który mógłbym wykorzystać na jakieś inwestycje to 1,5 tyś. zł maks.

A przy okazji - koniecznie 1000 złotych MIESIĘCZNIE, nie mogę jeść powietrza ani spać na ławce. Smile

A ile można zarobić na amatorskim copywriting'u wiecie może?

Jeśli masz co pokazać, doświadczenie - to sporo, ale prywatne zlecenia. Jeśli masz 20h tygodniowo to zapomnij o portalach typu textbookers - tu minimum 5h dziennie musiałbyś poświęcić na pisaniu tekstów.

Bez znajomości jakiejś "branży" w internecie 1000zł nie zarobisz. Swoją drogą jadąc na studia (wnioskuję, że nie masz rodziców w Krakowie) chyba zdawałeś sobie sprawę z tego, że życie kosztuje.

Co polecam przy małym nakładzie czasu? Inwestycje głównie, a poza nimi możesz spróbować działać np w subsms, ale bez pojęcia o tym "rynku" dużo nie zarobisz. Tu liczy się CO robisz a nie ile.