Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DobryZarobek.pl - zainwestuj 5zł i zarób kilkanaście tysięcy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: DobryZarobek.pl - zainwestuj 5zł i zarób kilkanaście tysięcy (/Temat-DobryZarobek-pl-zainwestuj-5zl-i-zarob-kilkanascie-tysiecy-13122)



DobryZarobek.pl - zainwestuj 5zł i zarób kilkanaście tysięcy - Fallriv - 06-09-2010 16:35

Chciałbym przedstawić Wam nowy sposób na zarobek, wielu z Was zapewne natknęło się już na coś podobnego, ale tym razem wygląda to znacznie ciekawiej i poważniej. Zaznaczam, że nie jest to sprawdzone przeze mnie, również natknąłem się na to niedawno, ale przekonało mnie to na tyle, że postanowiłem spróbować i swoje 5zł już zainwestowałemWink

A więc, aby wziąć udział w tym systemie potrzebujesz:

- 5zł (nie jest to dużo, a jeżeli wszystko pójdzie zgodnei z planem to zwróci nam się to z DUŻĄ nawiązką)
- własne konto bankowe
- troszkę czasu na rozesłanie swojego linka dalej

Generalnie wszystko opisane jest bardzo szczegółowo na stronie, a więc zapraszam do lektury:

DobryZarobek.pl

Ps.
Generalnie jest to mój reflink, ale na tej stronie raczej nie ma innej opcji jak rejestracja z czyjegoś linka, gdyż właśnie na tym polega cały systemSmile

W razie pytań zapraszam do tematu lub na PW.


RE: DobryZarobek.pl - zainwestuj 5zł i zarób kilkanaście tysięcy - Gizior89 - 06-09-2010 17:03

nie rób se jaj koleś - tylko ułomy się na to nabiorą - poza tym każdy sprytny podałby swoje 5 kont bankowych - lol Big Grin


RE: DobryZarobek.pl - zainwestuj 5zł i zarób kilkanaście tysięcy - MotorniczyTramwaju - 06-09-2010 17:10

Noo dla mnie to też lipka :/ I jeszcze konto bankowe, dawać PayPal. No i trzeba inwestować


RE: DobryZarobek.pl - zainwestuj 5zł i zarób kilkanaście tysięcy - Admin - 06-09-2010 17:38

"i zarób kilkanaście tysięcy" wyczulem sarkazm w tytule tematu Smile ta piramidka jest stara jak te egipckie piramidy, odradzam.


RE: DobryZarobek.pl - zainwestuj 5zł i zarób kilkanaście tysięcy - Fallriv - 06-09-2010 19:46

Ktokolwiek z Was czytał co pisze na tej stronie i dlaczego ona powstała? Owszem, piramidka stara jak świat i z wieloma błędami, ale właśnie strona dobryzarobek.pl te błędy eliminuje gdyż uniemożliwia oszukiwanie. Dlatego właśnie mnie to przekonało, bo wcześniej fakt nie miało to kompletnie sensu.

Aby wygenerować swój link MUSICIE wpłacić 5zł (inaczej Wasze konto zablokują), a więc nie ma opcji, że ktoś się wymiga i nie zapłaci tylko od razu wpisze się do listy. Przy rejestracji podajecie tylko jeden numer konta i nie ma możliwości podania pięciu lol. Dodatkowo macie stały wgląd w ilość zarejestrowanych z Waszego linka i każdą osobę, która nie stosuje się do zasad możecie zaraportować i następnie zostaje zblokowana.

Tak więc nie widzę tutaj szczerze możliwości oszustwa, a jeśli nawet jest to wielka bajka na resorach to stracę tylko 5zł, najwyżej odmówię sobie piwaWink Mimo wszystko wierzę, że to ma szanse bytu.


RE: DobryZarobek.pl - zainwestuj 5zł i zarób kilkanaście tysięcy - piasek122 - 16-02-2012 22:57

jkgkgg


RE: DobryZarobek.pl - zainwestuj 5zł i zarób kilkanaście tysięcy - piasek122 - 17-02-2012 00:40

to jest owszem moze w jakimś stopniu piramida. ale za to legalna i przedewszystkim bezpieczna.
zanim w to wszedłem duzo na ten temat czytałem. Duza nieufność ludzi do tego systemu zarabiania bierze się stąd iż inne (nielegalne) systemy nie były zbyt dobre i nie było nad nimi żadnych kontroli. teraz administrator tej strony zadbał o wszystkie niezbędne walory, aby wszystko szło sprawnie i bezpiecznie a także aby ewentualnych nieuczciwych uczestników można było szybko wyeliminować.
przekonajcie się sami. to tylko 5zł a przy tym nie ponosi się zadnego ryzyka nie podaje się swoich danych osobowych
polecam mój link polecający bo tylko w ten sposób można sie zarejestrować i zacząć.
http://dobryzarobek.pl/index.php?id=af6d863c8fb10532276b0c1ed4ba2027


RE: DobryZarobek.pl - zainwestuj 5zł i zarób kilkanaście tysięcy - marcel_kk - 17-02-2012 04:50

(17-02-2012 00:40)piasek122 napisał(a):  to jest owszem moze w jakimś stopniu piramida. ale za to legalna i przedewszystkim bezpieczna.

Bu cha cha, bezpieczna piramida bu cha cha,
koleś Ty masz rozum ? beka


RE: DobryZarobek.pl - zainwestuj 5zł i zarób kilkanaście tysięcy - ziom12368 - 17-02-2012 10:22

Zajmijcie sie uploadem lub inwestycją a nie takimi piramidami i buxami ;/


DobryZarobek.pl - zainwestuj 5zł i zarób kilkanaście tysięcy - Roben - 17-02-2012 20:44

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.