Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hajsy, monety i internety - Double Force! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Hajsy, monety i internety - Double Force! (/Temat-Hajsy-monety-i-internety-Double-Force-131216)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Hajsy, monety i internety - Double Force! - Noozer - 10-04-2016 08:02

10/4/2016
Powoli do celu ! Idea

Wydatki :
12$ konta : 0$/12
8.4$ 3 Proxy : 0$/8.4
16.95$ Bot : 11.80$/16.95


[Obrazek: NnZMcs5.png]

42.40$/50$


RE: Hajsy, monety i internety - Double Force! - war43 - 13-04-2016 18:32

Jak testujecie nowe nisze?
Od razu dużo kont pod daną niszę, czy najpierw kilka testowych, żeby sprawdzić czy w ogóle coś z niej będzie?

Ja spróbowałem kilku nisz, po 10 kont na każdą testowo, ale niestety żadnych pieniędzy mi to nie przyniosło Wink

EDIT:
Jak zakładam konto i z góry wiem, że będę je potwierdzał telefonicznie, to potwierdzać maila, czy olewać?

Jeszcze jeden EDIT:
Ile kont przeznaczacie na jedną niszę?


RE: Hajsy, monety i internety - Double Force! - Snaggy - 14-04-2016 07:32

(13-04-2016 18:32)war43 napisał(a):  Jak testujecie nowe nisze?
Od razu dużo kont pod daną niszę, czy najpierw kilka testowych, żeby sprawdzić czy w ogóle coś z niej będzie?

Ja spróbowałem kilku nisz, po 10 kont na każdą testowo, ale niestety żadnych pieniędzy mi to nie przyniosło Wink

EDIT:
Jak zakładam konto i z góry wiem, że będę je potwierdzał telefonicznie, to potwierdzać maila, czy olewać?

Jeszcze jeden EDIT:
Ile kont przeznaczacie na jedną niszę?


Ja robię raczej gamingowe nisze to raczej jestem pewny zarobku z nich, robię na start 3 konta, później ewentualnie dokładam. Co do weryfikacji e-maila to jest to konieczność bo jak dostajesz password reset to jest po koncie już, nie odzyskasz jeśli nie zweryfikujesz. Smile

@Topic
Dzisiaj w nocy odpaliłem follow po dłuższym unfollow, niedługo pojawi się jakiś wpis. Snowball!


RE: Hajsy, monety i internety - Double Force! - war43 - 14-04-2016 07:43

U mnie przez bota przewinęło się około 100 kont bez potwierdzania maili i jeszcze mi się to nie zdarzyło.

Zawsze po kilku minutach pojawia się "Email Verification", które w rzeczywistości weryfikuje się telefonem, a później już "Account Disabled".


RE: Hajsy, monety i internety - Double Force! - Snaggy - 14-04-2016 08:44

(14-04-2016 07:43)war43 napisał(a):  U mnie przez bota przewinęło się około 100 kont bez potwierdzania maili i jeszcze mi się to nie zdarzyło.

Zawsze po kilku minutach pojawia się "Email Verification", które w rzeczywistości weryfikuje się telefonem, a później już "Account Disabled".
Jak dostajesz bana od razu po weryfikacji to spróbuj zmienic numer. Zauwazylem, ze jak weryfikowalem moim numerem to po wpisaniu kodu od razu ban. Pozniej zmienilem i juz nie bylo. W sumie dzis weryfikowalem 6 kont, to po trzech weryfikacjach nowym starterem wiecej nie moglem i musialem drugi wkladac. IG miesza moim zdaniem z dnia na dzien. Smile

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk


RE: Hajsy, monety i internety - Double Force! - war43 - 14-04-2016 16:23

Każde konto weryfikuję unikalnym numerem.
Ręcznie przez NextPlus, lub MassPlannerem przez SMSpva (0.15$/konto).
Różnicy w żywotności nie zaobserwowałem.
Raz tylko dostałem bana natychmiast na wszystkie konta, kiedy podmieniłem wszędzie linki z mojego LP na LP OgMobi.

Konta żyją sobie spokojnie po kilka dni, problem tylko w tym, że nie mogę trafić na niszę, która miałaby wzięcie Wink

I jeszcze takie pytanie: Ile kont pracuje na Twój dzienny zarobek?


RE: Hajsy, monety i internety - Double Force! - Snaggy - 14-04-2016 21:20

(14-04-2016 16:23)war43 napisał(a):  Każde konto weryfikuję unikalnym numerem.
Ręcznie przez NextPlus, lub MassPlannerem przez SMSpva (0.15$/konto).
Różnicy w żywotności nie zaobserwowałem.
Raz tylko dostałem bana natychmiast na wszystkie konta, kiedy podmieniłem wszędzie linki z mojego LP na LP OgMobi.

Konta żyją sobie spokojnie po kilka dni, problem tylko w tym, że nie mogę trafić na niszę, która miałaby wzięcie Wink

I jeszcze takie pytanie: Ile kont pracuje na Twój dzienny zarobek?
Jak zarobilem 52$ to mialem okolo 46. Aktualnie mam 63 i czekam na weekend Smile

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk


RE: Hajsy, monety i internety - Double Force! - war43 - 15-04-2016 12:54

U mnie wygląda to tak:

Tematyka Muzyczna, Bieber, nowe piosenki/bilety na koncert.
5 kont wykonało:
~1800 follow
~300 comment
~2200 like
60 wejść na LP, zarobione 0.25$ Big Grin

Tematyka Fotograficzna (program do obróbki zdjęć)
8 kont.
Podobne wyniki co te wyżej.
55 wejść na LP, zarobione 0.08$ po czym konta padły.

Klasycznie, hack do gry.
Aktualnie w trakcie testów, chociaż poprzednie konta, które robiłem pod Clash Royale Hack padały jak muchy - zobaczymy ile te wytrzymają, tym razem pod inną grę.
___________________
Wina kiepskich nisz, czy masz może jakąś inną teorię?


RE: Hajsy, monety i internety - Double Force! - Snaggy - 15-04-2016 22:14

(15-04-2016 12:54)war43 napisał(a):  U mnie wygląda to tak:

Tematyka Muzyczna, Bieber, nowe piosenki/bilety na koncert.
5 kont wykonało:
~1800 follow
~300 comment
~2200 like
60 wejść na LP, zarobione 0.25$ Big Grin

Tematyka Fotograficzna (program do obróbki zdjęć)
8 kont.
Podobne wyniki co te wyżej.
55 wejść na LP, zarobione 0.08$ po czym konta padły.

Klasycznie, hack do gry.
Aktualnie w trakcie testów, chociaż poprzednie konta, które robiłem pod Clash Royale Hack padały jak muchy - zobaczymy ile te wytrzymają, tym razem pod inną grę.
___________________
Wina kiepskich nisz, czy masz może jakąś inną teorię?


Wina kiepskich nisz. Celuj w perełki typu gry z item shopem i oferuj walutę z tego sklepu, jakiś generator czy coś. Znalazłem na ulicy dzisiaj dyszkę, widzę, że się starasz, napisz do mnie PW to ci podeśle coś co ci powinno ułatwić pracę z gaming contentem. Smile


RE: Hajsy, monety i internety - Double Force! - Hyuek - 16-04-2016 01:43

Albo followers niche Big Grin