Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hajsy, monety i internety - Double Force! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Hajsy, monety i internety - Double Force! (/Temat-Hajsy-monety-i-internety-Double-Force-131216)

Strony: 1 2 3 4 5


Hajsy, monety i internety - Double Force! - Snaggy - 31-03-2016 21:44

WELCOME IN THE WORLD OF GREEN DOLLARS

Noozer & Snaggy

Po przerwie ruszamy z nową edycją dziennika, tym razem z większą mocą z większą motywacją i z jeszcze większą dozą samozaparcia.
Zacznę od siebie, zaraz po mnie Noozer wstawi swój pierwszy post. Aktualnie zarabiam na ogads za pomocą instagrama oraz pasywnie wpadają mi bitcoiny z hashocean do tego mam kupione kilka adpacków na mxrevshare.
Posty zacznę wstawiać od jutra czyli od 1 kwietnia, sumiennie będe się starał dodać jednego dziennie, wiadomo nie zawsze się uda.

OGads
Ref: http://members.ogads.com/signup.php?r=17155
Zarabiam na metodzie Instagram. Marzec kończę na ogadsie ze stanem:
[Obrazek: XYJXYI6.png]
Jeszcze coś wpadnie do 6 rano przed resetem, ale to już mniejsza z tym.

MxRevShare
Ref: https://mxrevshare.com/?r=Snaggy
Wszedłem za 55$ na razie ze 3 miechy reinwestuje co ma być to będzie. Smile
Stan adpacków:
[Obrazek: qEz5SdM.png]

Hashocean
Ref: https://hashocean.com/?rid=270540
Po powrocie Melomana dokupie btc i kupie mocy żeby wpadał 1$ dziennie. Smile
Stan Aktualny:
[Obrazek: MUaoXgz.png]

REF Space:
Zarejestrowałeś się gdzieś z refa? Potrzebujesz pomocy? Napisz prywatną wiadomość typu: Snagz masz nowego refka! Dawaj numer gg misiaczq i lecimy z tematem. Jeśli chodzi o metode IG to pokaże ci jak ma wyglądać konto z niszą, podrzucę ci landing page do edycji pod każdą niszę. Wskaże potrzebne narzędzia i powiem jak zbierać ruch. Jeśli jesteś kumaty w sprawach typu domeny, hostingi, dns, proxy, content locker i kumasz angielski to nie masz szans żebyś nie zarobił.

Co chce zrobić?
Postawić bloga z hackami pod seo i wrzucać 5 wpisów na tydzień. Rozwijać metodę IG. Doinwestować w hashocean. Stay Tuned!



RE: Hajsy, monety i internety - Double Force! - Noozer - 31-03-2016 21:54

Rozpocząłem dzisiaj pracę nad Instagramem na nowo Wink
Był to bardziej dzień na przygotowanie bota, kont itp .
Jutro robię dalej Landing Page, więc w weekend będzie dobrze Idea

Wydatki :
12$ konta : 0$/12
8.4$ 3 Proxy : 0$/8.4
16.95$ Bot : 0$/16.95


Nie mam o czym więcej pisać więc :

Do jutra ! Lol


RE: Hajsy, monety i internety - Double Force! - Akaishi909 - 31-03-2016 22:39

Można jaśniej czym jest ten ogads?


RE: Hajsy, monety i internety - Double Force! - Snaggy - 31-03-2016 22:49

(31-03-2016 22:39)Akaishi909 napisał(a):  Można jaśniej czym jest ten ogads?

Siec CPI pod urządzenia mobilne. Ustawiasz mobilny content locker i ktoś, żeby odblokować zawartość musi pobrać darmową gierke lub apke i wtedy dostajesz hajs. Smile


RE: Hajsy, monety i internety - Double Force! - Akaishi909 - 31-03-2016 23:04

Długo tam już jesteś zarejestrowany? Ciężko się za to zabrać?


RE: Hajsy, monety i internety - Double Force! - Snaggy - 31-03-2016 23:20

Wystartować jest trudniej, później już leci jak z bata. Smile
Jeśli jesteś kumaty z tych rzeczy co napisałem to dasz radę na lekko. Tongue


RE: Hajsy, monety i internety - Double Force! - Snaggy - 03-04-2016 00:32

01.04.2016

Co zrobiłem? Nic. Zebrałem Pasywny zarobek i czekam na wypłatę, która pojawi się w poniedziałek żeby zainwestować w konta, proxy i domeny.
Lubie sobie przeliczać ile musiałbym zapierdzielać rozdając ulotki w centrum łodzi, żeby zarobić tyle co zarabiam teraz zbijając bąki. Zwracam się do ludzi z tego forum i chciałbym powiedzieć, że za nim pójdziecie dorobić sobie w wakacje rozdając np. ulotki poczytajcie sobie trochę forum i nie bójcie się zainwestować parę złotych w potrzebne narzędzia, włóżcie trochę pracy a na pewno zaczniecie zarabiać. Pamiętajcie by pracować mądrze a nie ciężko. Jest 3 kwietnia, ale zakładam, że pisze 2 kwietnia. Posty będą pojawiać się z jednym dniem opóźnienia ponieważ reset zarobków jest dopiero o 6 rano. Aktualnie siedzę sobie, spać nie mogę, wypiłem trochę whiskey z rodziną i prawdopodobnie jeszcze długo nie zasnę, zaraz wyklikam reklamy na mxrevshare i będę wegetował. Napisałem do mojego dostawcy kont ig i czekam na odpowiedź.

Zarobek 01.04.2016
[Obrazek: qgRwHGd.png]


Zarobek dzisiaj: 39.96$
Zarobek Kwiecień: 39.96$
CEL: Jakieś fajne pomysły?

Nad moim celem nadal myślę. W poście dotyczącym 2 kwietnia pewnie już będę taki posiadał. Jeśli macie jakieś fajne propozycje to walcie. Smile



RE: Hajsy, monety i internety - Double Force! - Snaggy - 03-04-2016 02:42

Dopisek:

[Obrazek: Wk8DtkY.png]

Tyle zarobili dla mnie moje refy w marcu. Dziękuję serdecznie! Na upartego można zarabiać bez umiejętności podpinania domeny do hostingu i operacji na stronach, mamy do dyspozycji lp od Ogads. Zarabia tak mój kuzyn, zaczął jakoś na początku marca i aktualnie ma już ponad 130$.

Co potrzeba na start:
Proxy - 1 Proxy na 4 konta ig.
Massplanner
Konta IG

Nagrałem filmik dla refów jak wystartować z kopyta po kupnie rzeczy podanych wyżej, także zapraszam!



Odp: Hajsy, monety i internety - Double Force! - jupp82 - 03-04-2016 11:33

Zapodaj linka do filmu. Please¡


RE: Hajsy, monety i internety - Double Force! - Snaggy - 03-04-2016 18:23

02.04.2016

Co zrobiłem? Nagrałem filmik dla refów i przy ogarnianiu tego zrobiłem przy okazji dwa konta. W Poniedziałek będę po wypłacie testował nowego dostawce kont i zobaczymy co z tego będzie. Ogólnie z kopyta ruszę koło środy jak zakupie wszystko ci mi potrzebne aby zacząć masowe dodawanie kont na następny weekend, może uda się dniówkę 50$ wykosić, ale to zobaczymy.

Zarobek 02.04.2016
[Obrazek: W76lp2A.png]

Stan Adpacków
[Obrazek: 6el9pQY.png]


Zarobek dzisiaj: 44.07$
Zarobek Kwiecień: 84.03$
CEL: Jakieś fajne pomysły?