Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
nie aktualne, do usunięcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: nie aktualne, do usunięcia (/Temat-nie-aktualne-do-usuniecia-131156)



nie aktualne, do usunięcia - rachman - 30-03-2016 18:12

nie aktualne, do usunięcia


RE: Bitcoin MLM - system piramidalny, MLM i kranik w jednym - chmura86 - 30-03-2016 19:56

jak dla mnie sciema naciaganie ludz do wplat a wyglada mi to bardziej na zwykly faucet nic wiecej lecz to tylko moje zdanie


RE: Bitcoin MLM - system piramidalny, MLM i kranik w jednym - rachman - 30-03-2016 21:31

Zwykły faucet? Ta strona ma swój faucet ale bazuje przede wszystkim na budowie struktury wielopoziomowej. Czy to zwykła piramida czy jednak MLM okaże się w praktyce za jakiś czas dopiero. Czy chodzi o naciąganie czy jednak łańcuszek też nie wyrokuj no chyba że jesteś jasnowidzem Wink Nie ma co się oszukiwać - większość takich stron prędzej czy później pada ale nie wszystkie są z założenia nastawione na oszustwo.
Link znalazłem na stronie wypłacalnej. Do tej pory wszystkie zamieszczone tam stronki są wypłacalne więc mam nadzieję ze i tu będzie ok. 0.01 BTC to nie majątek ale jak komuś szkoda lepiej niech nie ryzukuje wiadomo.
Każda strona polegająca na wpłatach w systemie tego typu jest ryzykowna dlatego trzeba po prostu inwestować tyle na ile można sobie pozwolić, no i wiadomo im prędzej się wejdzie tym większe szanse na zarobek a nie stratę. Teraz najlepszy czas na to. Z czasem szanse będą malały - przynajmniej statystycznie.

Jak ktoś się boi zainwestować to i tak może budować strukturę na darmowych rejestracjach ale wtedy wiadomo zyski malutkie. Można oczywiście dodatkowo faucetem sobie zwiększać zarobek na tej stronie Smile


RE: Bitcoin MLM - system piramidalny, MLM i kranik w jednym - rachman - 23-04-2016 18:51

Kranik zmienił warunki - teraz jest 250 satoshi co 30 minut do zgarnięcia Smile


RE: Bitcoin MLM - system piramidalny, MLM i kranik w jednym - rachman - 20-05-2016 09:06

Jakiś czas temu dodano produkt w postaci ebooka.


RE: Bitcoin MLM - system piramidalny, MLM i kranik w jednym - rachman - 10-06-2016 12:30

Serwis wypłacalny. Ostatnia wypłata z samego kranika obecnie: 

https://blockchain.info/tx/fcdd53f03a0f12bad3775524fd8afc3bfaa9dc198fd178ff539952abc116024b


RE: Bitcoin MLM - system piramidalny, MLM i kranik w jednym - Dzipsiok87 - 11-06-2016 11:37

Jak kranik ? Długo się zbiera wypłatę?


RE: Bitcoin MLM - system piramidalny, MLM i kranik w jednym - rachman - 11-06-2016 14:56

@Dzipsiok87 Ile czasu Ci zajmie do wypłaty zależy od Ciebie. Zbierasz 250 sat co 30 minut. Minimum do wypłaty to 0.0005. Ja zbierałem tylko raz góra dwa dziennie z fauceta więc zajęło trochę ale jak siedzisz często to możesz szybko zebrać.


nie aktualne, do usunięcia - Hybrid1990 - 04-04-2018 03:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.