Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
poradnik - pomozcie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: poradnik - pomozcie (/Temat-poradnik-pomozcie-131152)



poradnik - pomozcie - xsl2142 - 30-03-2016 16:58

CZesc,
Znam się trochę na tych tworzeniu kont z laskami oraz znam wszystkie skrypty i programy do dodawania znajomych. jEdnakże mam problem. Chciałbym zdobyć konkretną liczbę odbiorcow z konkretnej tematyki, a mianowicie : gry -> chodzi o prawdziwe like z Polski, 99% faceci i faktycznie uzytkownicy co lubią grać i są aktywni.
Ktoś mi proponował, że w 7 dni po godzinę dziennie uda mu się zdobyć te 5K znajomych. Co wejdzie na jakies grupy od gier i zacznie zebrac " hej nudno mi kto ze mna pogra w Minecraft misie?"

-> testowałem na grupie takiej 20k i 2 osoby odzewu. co innego z poznajmy się itd.

Ma ktoś doświadczenie jak zdobyć potencjalnych odbiorców z tematyki "GRY"?

Z chęcią wynagrodze za podzieleniem sie doswiadczenia - nie zalezy mi na robieniu konkurencji wam i sprzedawac potem, chce dla siebie i dla moich potrzeb zwiazanym z wypromowaniem sie w sieci. Proszę o PW albo na GG: 1234299

Pozdrawiam i milego dnia Smile


RE: poradnik - pomozcie - Press0 - 30-03-2016 17:20

Zacznij od gier na których się trochę znasz. Wejdź do kilku grup (polecam też zagranicznych) skupionych na tej jednej grze. Napisz jakiś śmieszny post lub coś co może komuś się przydać, jakiś mem czy coś powinien być ok xp
Udostępnij do wszystkich grup. Możesz sobie pomóc skryptem.
Ja na swoim fp (główny temat hearthstone) po pierwszym poście zgarnąłem już ponad 80 like.
Później rozrastasz się o nowe gry, jakiś mega super sposób to to nie jest, ale powoli można wbić +4k like.


RE: poradnik - pomozcie - xsl2142 - 30-03-2016 17:41

Jakim skryptem? Wink


poradnik - pomozcie - Hybrid1990 - 02-05-2021 14:09

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.