Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Okats nowa gra z wypłatą BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Okats nowa gra z wypłatą BTC (/Temat-Okats-nowa-gra-z-wyplata-BTC-131122)

Strony: 1 2


Okats nowa gra z wypłatą BTC - djMruczekk - 29-03-2016 22:22

[Obrazek: okat1.png]

Witam chciał bym przedstawić nową grę strategiczną w której co godzinę zbieramy 1Okats walutę gry którą możemy wymieniać na BTC lub ulepszać swoją firmę by zarabiać więcej. Zarobki zwiększają się również gdy zdobędziemy refa który zostaje naszym pracownikiem. Wypłaty od 1 Okay. Przelicznik na BTc 1,000 Okats = 0.00240964btc.

Warto wejść i spróbować pierwsze ulepszenie na 2lvl za 5 Okay.
Będę aktualizował w wolnych chwilach temat.

Zapraszam do rejestracji:

Ref link:
Idea http://www.okats.com/djMruczekk

Sad Czysty:
http://www.okats.com/


RE: Okats nowa gra z wypłatą BTC - jamroczik - 29-03-2016 23:52

Można robić depozyty czymś innym niz BTC?


RE: Okats nowa gra z wypłatą BTC - djMruczekk - 30-03-2016 07:21

Nie można robić depozytów puki co Smile


RE: Okats nowa gra z wypłatą BTC - surfbar - 30-03-2016 07:33

To ile dziennie mozna wyciagnac??


RE: Okats nowa gra z wypłatą BTC - Karolek152 - 30-03-2016 10:32

(30-03-2016 07:33)surfbar napisał(a):  To ile dziennie mozna wyciagnac??

Łatwo to obliczyć Smile :

Skoro 1000 Okats = 0.00242618 BTC to:
- na 1 levelu: 1 Okats/h daje nam ok. 242 Satoshi/h
- na 2 levelu: 2 Okats/h daje nam ok. 484 Satoshi/h
.
.
.
- na 10 levelu: 10 Okats/h daje nam ok. 2420 Satoshi/h

Ile zarobimy? Zależy od Ciebie Smile


RE: Okats nowa gra z wypłatą BTC - MisieQ88 - 30-03-2016 10:36

Czyli jeśli byś klikał na pierwszy lvl, przez całą dobę to uzbierałbyś 5808 sato, trochę mało moim zdaniem... Smile heh, no ale co ja tam wiem Smile


RE: Okats nowa gra z wypłatą BTC - djMruczekk - 30-03-2016 21:36

No mało ale ulepszasz na 10 lvl i juz masz nawet spoko sumkę a jak się postarasz o refów to za klik refa masz 1okats więc masz możliwości puki osób mało w grze Smile


RE: Okats nowa gra z wypłatą BTC - Zaróbmy Razem - 01-04-2016 21:40

Ta stronka jest jakaś lewa Big Grin
Zarejestrowalem się z refa, na ślepo wpisałem dane do rejestracji, ponieważ nie widać co się wpisuje, ale spoko, zarejestrowałem się. Czas potwierdzić maila. Na stronie proszą Cię o wpisanie kodu weryfikacyjnego, ok, sprawdzam maila.
Więc, wchodzę na tego maila, otwieram wiadomość weryfikacyjną i jedyne co widzę to krótki tekst i przycisk do weryfikacji, żadnego kodu. No dobra, to naciskam przycisk... Który przenosi mnie do strony, w której proszą o wpisanie kodu weryfikacyjnego XD


RE: Okats nowa gra z wypłatą BTC - djMruczekk - 02-04-2016 08:11

Ja miałem normalnie może dla tego że planowali ulepszać stronę w ten weekend Smile wprowadzają wypłaty instant i poprawiają błędy jakie są na stronie. I nie wymagaj za wiele to wersja beta dopiero ma kilka dni xD


RE: Okats nowa gra z wypłatą BTC - Cromiell - 02-04-2016 09:21

Trzeb klikać fizycznie co godzinę, czy punkty się kumulują?