Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poprowadze po hyip - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Poprowadze po hyip (/Temat-Poprowadze-po-hyip-131106)

Strony: 1 2


Poprowadze po hyip - iPlusOfficial - 29-03-2016 15:53

Oferuję pełną pomoc i doradzwo w sprawie hyip. Polecam 2 strony w tym jedna BTC Smile. Oferuję refback przez miesiąc. Więcej info na pw.


RE: Poprowadze po hyip - tomek019 - 12-04-2016 20:46

Pełna Pomoc i Doradztwo tzn ? Generalnie w typowych Hyipach to z doradztwa jest tylko moment reinwestycji i wyplaty. Pomoc to podeslanie filmiku w ktorym jest opisane jak sie poruszac po portalu. Bo zapewne nie tworzysz dla poleconych jakichs Banerków czy Landing Pagy do promocji Big Grin ?

A jeśli chodzi o sam Reffback to radze sie zastanowic bo przeciez tak czy inaczej pozniej trzeba sie z tego rozliczyc a mozna jeszcze wyjsc na minus Lol


RE: Poprowadze po hyip - Dzipsiok87 - 13-04-2016 14:49

HYIP to nie tylko inwestycja i wyplaty... Zapominacie o głównym aspekcie czyli reklamie i wcale mi nie chodzi tu o spam po grupach na fb czy forach.


RE: Poprowadze po hyip - tomek019 - 13-04-2016 19:00

(13-04-2016 14:49)Dzipsiok87 napisał(a):  HYIP to nie tylko inwestycja i wyplaty... Zapominacie o głównym aspekcie czyli reklamie i wcale mi nie chodzi tu o spam po grupach na fb czy forach.

Nikt o tym nie zapomina, ale proszę Cie, czy uważasz że w każdym Hyipie dostaniesz dobrą efektywną reklamę ? Bo mogę Cie zapewnić że tak nie jest Cool
Ale owszem kupując paczki kupujesz reklamę z której Grzech jest nie skorzystać ! Lol


RE: Poprowadze po hyip - iPlusOfficial - 13-04-2016 19:31

Warunki refbacku sa takie, że niemożliwe jest żebym wyszedł na -, zawsze wyjdę na 0


RE: Poprowadze po hyip - Dzipsiok87 - 13-04-2016 20:50

(13-04-2016 19:00)tomek019 napisał(a):  
(13-04-2016 14:49)Dzipsiok87 napisał(a):  HYIP to nie tylko inwestycja i wyplaty... Zapominacie o głównym aspekcie czyli reklamie i wcale mi nie chodzi tu o spam po grupach na fb czy forach.

Nikt o tym nie zapomina, ale proszę Cie, czy uważasz że w każdym Hyipie dostaniesz dobrą efektywną reklamę ? Bo mogę Cie zapewnić że tak nie jest Cool
Ale owszem kupując paczki kupujesz reklamę z której Grzech jest nie skorzystać ! Lol


Źle mnie zrozumiałeś. Nie chodzi tu o reklamę w HYIPach ponieważ taka reklama zazwyczaj jest mało warta.


RE: Poprowadze po hyip - dariuszxdd - 14-04-2016 00:06

Tak w HYIP jest mało warta ( wręcz nic nie warta )
Co innego w platformach reklamowych RevShare, bo jeśli
ktoś dalej myli HYIP z RevShare, no to sory, ale musi trochę się doszkolić.

PS. Dziwie się, ze nie ma zupełnie nowego Działu pod RevSHare...

PSS. Hejterzy nie piszcie mi tylko, że RevShare, to HYIP..


RE: Poprowadze po hyip - Dzipsiok87 - 14-04-2016 08:10

Jeżeli piszesz tu, że w RevSharach reklama jest coś warta to też proponuję Ci się doszkolić.


RE: Poprowadze po hyip - tomek019 - 14-04-2016 13:13

(14-04-2016 08:10)Dzipsiok87 napisał(a):  Jeżeli piszesz tu, że w RevSharach reklama jest coś warta to też proponuję Ci się doszkolić.
Revshare a Revshare to tez roznica. Ale zacznijmy od tego ze porownojac skutecznosc reklamy Hyip do Revshare to jakbys porownal Polske do Stanów. Jestem w paru Revsharach i wiem ze reklamy tam sa warte $$, tylko trzeba tez wiedziec jak skutecznie sie reklamowac bo to calkiem inny temat.

tapnięte


RE: Poprowadze po hyip - Dzipsiok87 - 14-04-2016 14:16

Reklama pod względem wyświetleń i wartości w Revshare to dno Smile Jedynie te ad packi robią jakąś robotę.