Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny powrót promocji 3X PTZ w PLAY! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Kolejny powrót promocji 3X PTZ w PLAY! (/Temat-Kolejny-powrot-promocji-3X-PTZ-w-PLAY-13110)



Kolejny powrót promocji 3X PTZ w PLAY! - Tech - 06-09-2010 12:51

[Obrazek: 3xptzhallway.png]

Wielu z was mogło pomyśleć, że Lockerz jest pazerne na pieniądze i taka promocja już nigdy nie wróci, a zamiast darmowych 3X PTZ mamy do wykupienia teraz jedynie płatne tapety, dzięki którym możemy zarobić więcej PTZ. Nic Bardziej mylnego! Lockerz znowu zaskakuje i tak oto wprowadziło od dzisiaj, na czas nieokreślony, promocję potrójnych (3x) PTZ!

Co do dla nas oznacza?

Jeśli nie kupiłeś żadnej z Ultimate Wallpaper to za obejrzenia każdego filmiku w PLAY otrzymasz:
Zwykły użytkownik: 6 PTZ; Z-Lister: 12 PTZ

Jeśli posiadasz Silver Ultimate Wallpaper:
Zwykły użytkownik: 18 PTZ; Z-Lister: 24 PTZ

Jeśli posiadasz Gold Ultimate Wallpaper:
Zwykły użytkownik: 30 PTZ!; Z-Lister: 36 (!) PTZ

Jak widać, przy takiej ilości otrzymywanych punktów można bardzo łatwo zarobić niezłą sumkę PTZ. Ile będzie trwała ta promocja, nie jest jeszcze wiadome. Znając Lockerz, może potrwać, miesiąc, tydzień lub jak im się spodoba to skończy się za kilka dni. Tak więc wejdźcie do PLAY i oglądajcie filmiki, póki jeszcze jest czas!



Na koniec mała ciekawostka. Jeśli ktoś miałby konto ze statusem Z-List i wykupił GOLD UW oraz obejrzał każdy filmik w PLAY to zarobiłby dokładnie 96 264 PTZ i starczyłoby mu na (prawie) darmowe PS3 z shopu ;-]






RE: Kolejny powrót promocji 3X PTZ w PLAY! - Bolt - 06-09-2010 13:17

24 ptz fuck yea Big Grin Dzięki za info Wink


RE: Kolejny powrót promocji 3X PTZ w PLAY! - KoGi - 06-09-2010 13:27

Konto zakupione Z-List Silver 24PTZ zajarany jestem ty sposobem teraz kampie i oglądam filmiki ile wlezie Big Grin.

Poratował mnie ziomuś SatanPL dzięki jemu mogę się cieszyć tym przywilejem
THC


RE: Kolejny powrót promocji 3X PTZ w PLAY! - Morfit - 06-09-2010 13:34

Ludzie ! Chyba jako pierwsza osoba na Lockerz ( chyba pierwsza ) kupię PlayStation3 za same punkty !!! Mam do obejrzenia 2674 filmiki, które chcę obejrzeć posiadając tapetkę, co daje 96264 PTZ !!! Aktualnie posiadam 6954 PTZ, a po obejrzeniu filmików 103218 PTZ ! Ps3 kosztuje jedyne 102 tysiące.


RE: Kolejny powrót promocji 3X PTZ w PLAY! - Bolt - 06-09-2010 13:36

I co obejrzysz 2600 filmów? Człowieku, obejrzyj 700 i nie padnij Smile Przecież niektóre sąpo 30-40 minut nawet ale jak chcesz to próbuj


RE: Kolejny powrót promocji 3X PTZ w PLAY! - MotorniczyTramwaju - 06-09-2010 13:48

Hmm gdyby mnie odbanowali to bym oglądał Tongue Bardzo fajna promocja Smile


RE: Kolejny powrót promocji 3X PTZ w PLAY! - Jumper002 - 06-09-2010 14:20

30 ptz na goldzie non z-list ;P ze stowke na pewno obejrze Smile