Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wierzytelność do odzyskania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wierzytelność do odzyskania (/Temat-Wierzytelnosc-do-odzyskania-131098)



Wierzytelność do odzyskania - fajniebybylo - 29-03-2016 13:54

Witam, próbowałem temat umieścić w dziale sprzedaż jednak nie mam wystarczającej ilości postów, nie mogłem również zapytać gdzie wsadzić taki wątek na chacie z tego samego powodu dlatego z góry bardzo przepraszam, jeżeli wybrałem zły dział na ten temat i prosiłbym o przeniesienie. Sprawa wygląda tak chciałbym sprzedać wierzytelność lub prosić kogoś o pomoc w jej odzyskaniu oczywiście nie za darmo. Dłużnik jest mi winien 60k na dzień 2 stycznia 2014. W tym momencie opiewa przypuszczam na 68, jednak nie mogę być tego pewny, bo nie mam papierka od komornika z aktualnymi danymi. Pozbędę się tego za kilkanaście procent tej kwoty, także myślę, że może to być dla kogoś niezła inwestycja o ile jego możliwości pozwalają na przekonanie dłużnika żeby zapłacił. Wierzytelność nie jest przedawniona. Dłużnik znajduje się na śląsku i ma się dobrze, pracuje na czarno. Więcej informacji podam, jeśli temat nie wyleci i będą chętni, żeby w jakikolwiek sposób mi pomóc.


RE: Wierzytelność do odzyskania - Toskan - 29-03-2016 15:01

Napisz wiecej informacji na PW lub gg 6778807


Wierzytelność do odzyskania - Hybrid1990 - 05-10-2021 17:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.