Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[Do kosza] - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[Do kosza] (/Temat-Do-kosza-131089)

Strony: 1 2


[Do kosza] - MickeyHuntr - 29-03-2016 11:09

Post nieaktualny


RE: E-whoring na GG - Bordo - 29-03-2016 11:25

No fajne fajne, zwlaszcza, ze do wykorzystania nie tylko na gg Smile


RE: E-whoring na GG - Dan14NR - 29-03-2016 11:29

Mówisz więc, że walenie prosto z mostu, że sprzedajesz fotki się bardziej opłaca od kręcenia klienta przez parę minut?


RE: E-whoring na GG - dazy19 - 29-03-2016 11:31

Ciekawy poradnik Smile na pewno przetestuje Smile tak z ciekawosci Big Grin ciekawe ile osob z forum dostanie ode mnie wiadomosc Big Grin


RE: E-whoring na GG - aero2 - 29-03-2016 11:32

Brakuje w poradniku tylko metod płatności przez jakie wpłacają najczęściej napaleńce pieniądze.


RE: E-whoring na GG - KXT - 29-03-2016 12:11

to jeszcze dziala ? watpie zeby ktos sie skusil


RE: E-whoring na GG - Pakula - 29-03-2016 12:20

Szczerze to szkoda czasu na takie coś ludzie nie chcą już płacić i zamykają okna od razu jak napiszesz że chcesz za zdjęcie kasę. W internecie jest teraz tyle tego, że fotki możesz po oglądać za darmo Smile Nie polecam tego sposobu zresztą sami zobaczycie, że się to nie opłaca i szkoda tylko nerwów.


RE: E-whoring na GG - MickeyHuntr - 29-03-2016 12:28

(29-03-2016 11:29)Dan14NR napisał(a):  Mówisz więc, że walenie prosto z mostu, że sprzedajesz fotki się bardziej opłaca od kręcenia klienta przez parę minut?
Tak, polski rynek ma to do siebie, że ludzi są skąpi i nie ma sensu nakręcać ludzi, którzy nie są nawet wstanie nic zapłacić
(29-03-2016 12:11)KXT napisał(a):  to jeszcze dziala ? watpie zeby ktos sie skusil
Powiedz to mojej pierwszej wypłacie z HotCash.pl (55zł, alleluja) i 120zł na koncie (poszło na gry, haha)
(29-03-2016 12:20)Pakula napisał(a):  Szczerze to szkoda czasu na takie coś ludzie nie chcą już płacić i zamykają okna od razu jak napiszesz że chcesz za zdjęcie kasę. W internecie jest teraz tyle tego, że fotki możesz po oglądać za darmo Smile Nie polecam tego sposobu zresztą sami zobaczycie, że się to nie opłaca i szkoda tylko nerwów.
Nadal są napaleńcy, których kręci nie sama fotka, a to, że gadają z osobą, która jest na tej fotce Smile


RE: E-whoring na GG - Pakula - 29-03-2016 12:39

Ja mam inne doświadczenie w tej branży może większe lub mniejsze nie ważne, lecz osoby którym wyślesz link od razu albo Cię wyśmieją, albo napiszą wiadomość o treści: Co to? a następnie piszą żebyś wysłał fotki na email lub GG mamy już takie czasy, że ludzie robią się coraz cwańsi i bardziej ostrożniejsi. Rzadko kto za takie coś płaci. Jeszcze kilka lat temu można było ładnie na tym zarobić teraz jest już coraz gorzej Smile Owszem zarobiłeś jakieś tam grosze ale ile musiałeś się na produkować na spamować Tongue W tych czasach jest to praca dla wytrwałych ja niestety już w to sie nie bawię, bo się już to nie opłaca. Ale poradnik spoko tylko szkoda, że to już nie działa Big Grin


RE: E-whoring na GG - Dan14NR - 29-03-2016 15:17

Ja spróbuję prosto z mostu jak radzi kolega. Nawet jakby w ciągu kilku godzin wpadła jakaś znośna dniówka to by było spoko, chociaz też się zraziłem do ewhoringu.