Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rekin Opcji Binarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rekin Opcji Binarnych (/Temat-Rekin-Opcji-Binarnych-131054)

Strony: 1 2


RE: Rekin Opcji Binarnych - gix2evr - 30-03-2016 15:28

Dzisiaj spóźniłem się trochę z zagraniami na eur/usd, właśnie otworzyłem opcję na 15 min,ale coś czuję, że się spóźniłem. Natomiast z samego rana siadł spadek jpy/usd.

Dzisiaj 2 trafione zagrania Smile czekam aż wykresy oil przestaną skakać i spróbuję szczęścia, liczę po cichu na 3/3

Na dzisiaj koniec Smile osiągnąłem 3/3 więc bardzo z tego powodu się cieszę !
[Obrazek: OwAbRoY.png]
Jeżeli będzie mi tak dobrze szło, to pod koniec kwietnia wpłacam gotówkę i liczę na realne zyski !


RE: Rekin Opcji Binarnych - lucass9600 - 30-03-2016 18:29

z czytej ciekawości zapytam jakiej strategii używasz?


RE: Rekin Opcji Binarnych - gix2evr - 30-03-2016 19:16

Dzisiaj testowałem RSI Premium natomiast jeżeli chodzi o Oil to śledziłem dzisiejsze wydarzenia w kalendarzu makroekonomicznym Smile
EDIT:
Spojrzałem na wykresy strategii RSI Premium i nadarzyła się okazja do inwestycji na EURUSD, czas otwarcia 15 min
Inwestycja : 50$ Zysk: 79$. Więc dzisiaj 4/4 jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ analizując swoje błędy i wprowadzając strategię dzisiaj jestem na +.
Jeżeli przez następne 2 tyg. będzie mi szło coraz lepiej to zaczynam z prawdziwą gotówka Smile Myślę, że 500 zł to odpowiednia kwota, pogram małymi sumkami, a jak się uda coś zarobić to zwiększę stawkę Smile
[Obrazek: mvpxFId.png]


RE: Rekin Opcji Binarnych - Wilson - 31-03-2016 12:46

Super dziennik, sam zastanawiam się nad opcjami binarnymi! Powodzenia i widzę, że naprawdę zapowiedasz się na rekina opcji Tongue


RE: Rekin Opcji Binarnych - gix2evr - 31-03-2016 15:08

@Wilson dzięki wielkie ! Big Grin

Dzisiaj nie mam czasu na grę, więc tylko jedna wygrana opcja GBP/USD Smile Były by dwie, ale zagapiłem się i spóźniłem się z wejściem na spadek EUR/USD, a przewidywania były dobre :/
[Obrazek: EodRgEa.png]


RE: Rekin Opcji Binarnych - gix2evr - 31-03-2016 21:19

Wieczór to totalna wtopa 1trafna 3 przegrane :/ tak więc wracam do punktu 0. Za późno otwierałem, i źle przeanalizowałem wykres :/ Może jutro się uda Smile


RE: Rekin Opcji Binarnych - lucass9600 - 03-04-2016 14:39

i jak tam piątek ? Smile


RE: Rekin Opcji Binarnych - gix2evr - 03-04-2016 17:27

W piątek nie inwestowałem z braku czasu


RE: Rekin Opcji Binarnych - gix2evr - 04-04-2016 15:11

Dzisiejszy dzień to 2 udane analizy na eur/usd w sumie jak bym dobrze się wstrzelił to można by dzisiaj sporo zarobić, jednak co za dużo to nie zdrowo. Robię, krótką przerwę w postach ponieważ z dniem dzisiejszym kończę przygodę z kontem demo Smile Na dniach wpłacę pieniążki i otworzę real account. Depozyt to 50$. Nie jest to duża kwota, ale jeśli wszystko będzie szło po mojej myśli i będę miał przynajmniej te 70% udanych transakcji to zapowiadają się ciekawe miesiące Smile I z dniem dzisiejszym postawiam sobie cel: do końca czerwca 200$ na koncie Smile Raczej realne do osiągnięcia, ale nic na siłę.


RE: Rekin Opcji Binarnych - gix2evr - 05-04-2016 15:45

Temat do zamknięcia. Przenoszę się do nowego wątku !