Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rekin Opcji Binarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rekin Opcji Binarnych (/Temat-Rekin-Opcji-Binarnych-131054)

Strony: 1 2


Rekin Opcji Binarnych - gix2evr - 28-03-2016 14:48

Witam serdecznie, opcjami binarnymi interesuję się od ponad roku, ale dopiero wczoraj zdecydowałem się wziąć za porządną naukę, która mam nadzieje będzie owocować zyskami. Obecnie dużo czytam na temat opcji binarnych, uczę się jak analizować wykresy, jak funkcjonuje rynek, więc sporo nauki przede mną. Założyłem również konto demo na iqoption, testuje strategię i wyciągam wnioski. Jeżeli ktoś obeznany na tym forum może mi polecieć materiały z których warto korzystać chętnie przyjmę w celach nauki Smile

Dzień pierwszy zmagań z rynkiem opcji binarnych
4 zagrania 2 na eur/usd i 2 na ropie z czego jeden bez zysku.
[Obrazek: urTf4YV.png]
Zainwestowane: 40.00$ Zysk: 64.70$ Profit: 24.70$


RE: Rekin Opcji Binarnych - B_Y_K_U - 28-03-2016 15:30

http://binary24.pl/
Proszę, kopalnia wiedzySmile


RE: Rekin Opcji Binarnych - Taamy - 28-03-2016 15:32

Wow ładnie!

Mnie tez kusi w to wejść ale za mało wiedzy Tongue


RE: Rekin Opcji Binarnych - Scoobyx - 28-03-2016 15:45

Najtrudniejsze w ob jak i forexie jest znalezienie strategii, która będzie dla nas pasować.
Ogólnie dzisiaj wydarzenia nieco mieszają, zapewne przez święta.
Nie ulegaj chciwości i overtradingowi, bo czasami potrafią nieźle namącić Cool

Oby tak dalej i powodzenia Wink


RE: Rekin Opcji Binarnych - gix2evr - 28-03-2016 16:03

kusiło mnie dzisiaj, żeby zagrać kilka razy na ropie, ale odpuściłem sobie i dobrze


RE: Rekin Opcji Binarnych - snake1415 - 28-03-2016 16:06

(28-03-2016 15:45)Scoobyx napisał(a):  Najtrudniejsze w ob jak i forexie jest znalezienie strategii, która będzie dla nas pasować.
Ogólnie dzisiaj wydarzenia nieco mieszają, zapewne przez święta.
Nie ulegaj chciwości i overtradingowi, bo czasami potrafią nieźle namącić Cool

Oby tak dalej i powodzenia Wink

Najtrudniejsze w tym wszystkim jest żeby trzymać się strategi i nie robić idiotycznych zagrań, bo przecież po paru zyskownych człowiek się nieomylny, a następnie po jakieś stratnej pozycji wypada zwiększyć stawkę żeby odrobić bo przecież nie mogę kończyć tygodnia na minusie Smile


RE: Rekin Opcji Binarnych - gix2evr - 29-03-2016 15:54

Dzisiejszy dzień poświęciłem na naukę strategii, ale przy dzisiejszych skokach za bardzo się nie sprawdziła i po 10 testowych zagraniach tylko 2 zaliczone, będę jeszcze próbował przez kilka dni jak się nie sprawdzi, to poszukam czegoś lepszego


RE: Rekin Opcji Binarnych - Pan Inwestor - 29-03-2016 16:41

Fajnie, że kolejna osoba zakłada dziennik poświęcony opcjom :-) Myślę, że z czasem więcej osób zainteresuje się tym sposobem zarabiania i będzie z kim dyskutować :-) Dodaję do obserwowanych i będę wracał sprawdzać jak Ci idzie :-)


RE: Rekin Opcji Binarnych - gix2evr - 29-03-2016 18:48

Pierwszy błąd jaki dzisiaj popełniłem to chęć odrobienia straconych pieniędzy przez podwojenie kwoty i ponowne zainwestowanie, skończyło się na tym, że z 1000$ zrobiłem 950$, postanowiłem odstawić komputer na 3h po ponownej analizie otwarłem otwarłem 2 opcje na 15 minut i udało się powrócić z wynikiem 1034$, a więc dzisiaj 10$ na przód. Drugi popełniony błąd to otwieranie zagrań na bardzo, krótki czas przez co dużo straciłem. Tak więc mam pierwszą nauczkę (a myślałem, że potrafię nad sobą panować)
Zasiadam teraz do lektury, postaram się skonfigurować MT4, a jutro zobaczymy, czy można coś ciekawego ugrać Smile
[Obrazek: zdtr2XE.png]
Stan konta : 1034$


RE: Rekin Opcji Binarnych - lucass9600 - 30-03-2016 14:17

progresja nie jest zła jeśli ktoś trzyma się tylko wyznaczonych zasad i wie kiedy odpuścić ,nie narażając całego kapitału na stratę