Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Internet mobilny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Internet mobilny (/Temat-Internet-mobilny-131050)

Strony: 1 2


Internet mobilny - stachupumpa - 28-03-2016 12:59

Mam parę pytań dotyczących internetu mobilnego.
Wiec tak - potrzebuje sieci która oferuje nielimitowany internet na karte.
Znalazłem Play - 45zl na miesiąc bądź 4 zl na dzień. Kupiłem starter, wziąłem ten na jeden dzień i mam problem. Otóż potrzebuje zmienne IP, lecz w play mam cały czas stale.. próbowałem używać różne aplikacje i nic. Nawet pod modem podłączyłem i netstwty nadal mam to samo IP.
W innych sieciach tego problemu nie mam - wystarczy wyłączyć i włączyć internet i jest inne ip.
Dlatego mam dwa pytania :
1. Czy da się jakoś zmienić IP w play? Może inny starter czy coś?
2. Znacie jakieś inne sieci oferujące nielimitowany internet mobilny?
Z góry bardzo dziekuje


RE: Internet mobilny - surfbar - 28-03-2016 13:07

Ja mam w telefonie ten co ty i mi jak wlacze i wylacze to sie zmienia ip
Moze patrzysz na ip urzadzenia a nie ip internetu??


RE: Internet mobilny - stachupumpa - 28-03-2016 13:11

Patrzyłem nawet na innym telefonie i nadal mam to samo. Patrzę na ip internetu spokojnie. A skąd masz kartę? Kupowales starter czy brałeś na umowę?


RE: Internet mobilny - DzejkobPL - 28-03-2016 13:15

Przełącz się na sekundę na lte lub 3g w zależności z jakiej technologii korzystasz. IP się zmieni.

Czyli:
LTE>3G>LTE = nowe IP
3G>LTE>3G = nowe IP


RE: Internet mobilny - stachupumpa - 28-03-2016 13:18

Niestety nadal nie pomaga :/ nie wiem co jest.. wziąłem od kolegi kartę z Playa wczoraj ktora ma na umowę i tam o odrazu zmienia... A u mnie nie chce. Mam starter Play Internet na Karte


RE: Internet mobilny - surfbar - 28-03-2016 13:28

(28-03-2016 13:11)stachupumpa napisał(a):  Patrzyłem nawet na innym telefonie i nadal mam to samo. Patrzę na ip internetu spokojnie. A skąd masz kartę? Kupowales starter czy brałeś na umowę?
Kupowałem zwyky starter zasięgowy i korzystam z internetu 45zł za miesiąc


RE: Internet mobilny - szy1sw - 28-03-2016 13:34

Pamiętaj że to nie jest internet bez limitu, po 100GB zwalnia i to niesamowicie. Obecnie nie ma chyba mobilnego dostawcy bez limitu(sam szukam)


RE: Internet mobilny - surfbar - 28-03-2016 13:38

(28-03-2016 13:34)szy1sw napisał(a):  Pamiętaj że to nie jest internet bez limitu, po 100GB zwalnia i to niesamowicie. Obecnie nie ma chyba mobilnego dostawcy bez limitu(sam szukam)
Ja raz w ciągu miesiąca zużyłem 143giga i mi nie zablokowali.Chodzi o to aby nie przesadzać.
Jak zaczniesz pobierać pliki po 20 giga no to nic dziwnego
Ten internet jest do korzystania i tyle


RE: Internet mobilny - stachupumpa - 28-03-2016 13:50

100 GB i tak dużo, wykorzystuje w miesiącu jakies 20-30 GB i taki pakiet by mi starczył, ale żaden inny operator nie ma "nielimitowanego" internetu z tego co widze oprócz play ale tam mi nie zmienia iP... najwyżej kupie nowy starter i spróbuje na nowym


RE: Internet mobilny - DzejkobPL - 28-03-2016 16:55

Dziwne, u mnie ten patent na zmianę IP działa. ;-)